www.tvfreak.cz
>
>
>

Používáte iGoogle? Přidejte si TV Freak!

Používáte iGoogle? Přidejte si TV Freak!
, , aktualita
Ať už jste pravidelným nebo občasným návštěvníkem našeho magazínu a používáte službu iGoogle (vlastní přizpůsobení stránky Google), nepřehlédněte možnost si jednoduše přidat TV Freak jako gadget (RSS výpis nejnovějších článků) pomocí odkazu v levém sloupci.
K oblíbeným
reklama
Obrázkový odkaz pro přidání na iGoogle se nachází v dolní části levého sloupce v boxíku "Speciál", viz screenshot:

Po přidání může vypadat stránka iGoogle následovně (na screenshotu jsou v horní části gadgety 3 magazínů):Nejenže si přidáte na iGoogle svůj oblíbený zdroj informací ze světa digitální fototechniky, abyste měli stále přehled o nejnovějších článcích, ale zároveň pomůžete TV Freaku vylepšit na iGoogle jeho pozici coby oblíbeného zdroje informací. Proto v takovém případě děkujeme!
reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala