www.tvfreak.cz
>
>
>

Používáte iGoogle? Přidejte si TV Freak!

Používáte iGoogle? Přidejte si TV Freak!
, , aktualita
Ať už jste pravidelným nebo občasným návštěvníkem našeho magazínu a používáte službu iGoogle (vlastní přizpůsobení stránky Google), nepřehlédněte možnost si jednoduše přidat TV Freak jako gadget (RSS výpis nejnovějších článků) pomocí odkazu v levém sloupci.
K oblíbeným
reklama
Obrázkový odkaz pro přidání na iGoogle se nachází v dolní části levého sloupce v boxíku "Speciál", viz screenshot:

Po přidání může vypadat stránka iGoogle následovně (na screenshotu jsou v horní části gadgety 3 magazínů):Nejenže si přidáte na iGoogle svůj oblíbený zdroj informací ze světa digitální fototechniky, abyste měli stále přehled o nejnovějších článcích, ale zároveň pomůžete TV Freaku vylepšit na iGoogle jeho pozici coby oblíbeného zdroje informací. Proto v takovém případě děkujeme!
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala