Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Pioneer: levné systémy pro 3D domácí kina

, , aktualita
Pioneer: levné systémy pro 3D domácí kina
Japonský výrobce spotřební elektroniky Pioneer představil čtyři nové systémy určené všem fandům kvalitního ozvučení jejich domácích kin. Nová řada obsahuje dva 5.1kanálové modely, a dále po jednom 3.1 a 2.1kanálovém.
Pioneer: levné systémy pro 3D domácí kina
Všechny produkty v nové řadě HTP jsou v moderním černém provedení s lesklým povrchem, plně připraveny na připojení do přijímačů s podporou 3D zobrazovacích technologií, blu-ray přehrávačů a herních konzolí. Každý model disponuje třemi HDMI vstupy odpovídající nejnovější specifikaci 1.4A. Integrované dekodéry podporují HD audio formáty, včetně Dolby TrueHD/DTS-HD Master Audio.

Systémy se dále pyšní tzv. Multi Channel Acoustic Calibration (MCACC) technologií, která se stará o akustické zmapování prostoru, a na základě toho se sytém automaticky nastaví tak, aby bylo docíleno co nejlepší zvukové kulisy. Jako vstupní data pro technologii MCACC slouží zvukové impulzy získané z mikrofonu. Všechny modely HTP jsou připraveny pro přímé připojení iPhonu i iPodu. Samozřejmostí je dálkové ovládání, které si rozumí se svými dalšími sourozenci od Pioneeru.

HTP-710 5.1
Čtyři velké satelity, středová reprobedna a výkonný subwoofer dohromady poskytují hudební výkon 6× 100 Wattů.HTP-610 5.1
Poskytují stejně velký a stejně dimenzovaný výkon jako HTP-710 v kompaktnějším provedení.HTP-SB510 3.1
Štíhlé a stylové provedení si bere za úkol designově doplnit tenké TV obrazovky. Subwoofer a 3 satelity ukryté v jednom panelu nabízí výkon 400 W a virtuální prostorový zvuk.HTP-FS510 2.1
Subwoofer a dva satelity v klasickém předním provedení nabízí 300 W hudebního výkonu a virtuální prostorový zvuk.Všechny popsané modely se začnou prodávat v prosinci 2010 a budou dostupné i na evropském trhu. Cena nejlevnějšího modelu by měla startovat přibližně na 14 000 Kč.

Zdroj: Pioneer