www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Pinnacle uvádí HDTV USB klíčenku s integrovanou flash pamětí

Pinnacle uvádí HDTV USB klíčenku s integrovanou flash pamětí
, , aktualita
Na první pohled jde o klasický hybridní přijímač pro USB 2.0, ale má některé jedinečné vlastnosti. Jednak je to integrované flash paměť, jejíž velikost ale výrobce neuvádí, na které je již nainstalovaný software Pinnacle TVCenter Pro s FlashPVR...
K oblíbeným
reklama
Na první pohled jde o klasický hybridní přijímač pro USB 2.0, ale má některé jedinečné vlastnosti. Jednak je to integrované flash paměť, jejíž velikost ale výrobce neuvádí, na které je již nainstalovaný software Pinnacle TVCenter Pro s FlashPVR technologií. Přijímač tak stačí zasunout do USB portu a nic není nutné instalovat. Druhá pozoruhodná věc je, že lze nahrávat rovnou na tuto flash paměť a mít tak nahrávky stále u sebe. Vejde se prý na ní až dvě hodiny videa. Ještě jsem neřekli její název - Pinnacle PCTV HD Ultimate Stick, zatím je dostupná ale pouze americká varianta s podporou NTSC a ATSC.Přijímač disponuje i klasickými video/audio vstupy - kompozitním, S-video a stereo zvuk přes 3,5mm jack. Nahrávat lze do formátů MPEG-2, MPEG-4 (pro iPod a PSP), DivX nebo přímo na DVD disk. Dodávaná bude i teleskopická anténa a dálkový ovladač.

Zdroj: Pinnacle
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik