www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Pinnacle také připravuje TV klíčenku

Pinnacle také připravuje TV klíčenku
, , aktualita
Ani jeden s největších výrobců TV karet nezůstane pozadu a v nejbližší době nabídne svoji USB klíčenku pro příjem digitálního vysílání DVB-T, název bude zřejmě PCTV USB Stick. Seznam dovedností je podobný jako u všech ostatních - nahrávání...
K oblíbeným
reklama
Ani jeden s největších výrobců TV karet nezůstane pozadu a v nejbližší době nabídne svoji USB klíčenku pro příjem digitálního vysílání DVB-T, název bude zřejmě PCTV USB Stick. Seznam dovedností je podobný jako u všech ostatních - nahrávání do MPEG-1/2 a DivX (a to jak ukládání DVB-T streamů nebo i rekomprimováno), samozřejmě nechybí Teletext a EPG, plánovač a příjem DVB rádia. Rozměry jsou 84x32x16 mm, rozhraní je USB-2 a anténa se připojuje přes klasický anténní konektor. Přiložen je i malý dálkový ovladač.reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik