Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Pinnacle Studio přeskočilo číslo a je zde verze 14

, , aktualita
Pinnacle Studio přeskočilo číslo a je zde verze 14
Někdo u Pinnacle je pověrčivý nebo prostě nemá rád číslo 13, takže číslování verzí třináctku přeskočilo. Vychází tedy rovnou verze číslo 14, která podle výrobce slibuje opět revoluční změny.
Pinnacle Studio přeskočilo číslo a je zde verze 14
Jednou z novinek je vylepšené grafické rozhraní a práce s programem tak má být mnohem jednodušší. Zcela přepracován byl i import videa, grafiky a hudby, podporovány mají být snad všechna existující média - kazety, karty, USB disky i optická média. Všechny soubory jsou importovány do vylepšeného správce médií.

Další novinkou je titulkovač Motion Titler, který dokáže vytvářet i animace. Studio 14 dostalo i mnoho nových efektů a filtrů. Vítaná je například integrace potlačovače roztřesení videa. Celkem se dodává až 6 video nástrojů, které mají domácímu videu dodat profesionální vzhled. Jejich celková hodnota je prý 1800 dolarů - jde o kompletní balík Red Giant.

Kompletní výčet všech funkcí vydá na samostatný článek, takže se někdy v budoucnu podíváme Studiu 14 na zoubek v rozsáhlé recenzi.Existují celkem tři verze, které pracují nově i ve Windows 7. Základní verze Studio HD je za cenu cca 1000Kč a je ochuzena o tvorbu Blu-ray disků, mixování 5.1 zvuku, Motion Titler a klíčování. HD video ale stříhat dokáže a umí vytvořit AVCHD na DVD disky. Verze Ultimate podporuje vše z toho a stojí cca 1900Kč. Nejvyšší verze Ultimate Collection za cca 2400Kč má navíc balík efektů Red Giant a tradičně i zelené plátno pro natáčení s klíčováním barvy na pozadí.

Zdroj: Pinnacle