Pinnacle Studio přeskočilo číslo a je zde verze 14

Pinnacle Studio přeskočilo číslo a je zde verze 14
, , aktualita
Někdo u Pinnacle je pověrčivý nebo prostě nemá rád číslo 13, takže číslování verzí třináctku přeskočilo. Vychází tedy rovnou verze číslo 14, která podle výrobce slibuje opět revoluční změny.
K oblíbeným
reklama
Jednou z novinek je vylepšené grafické rozhraní a práce s programem tak má být mnohem jednodušší. Zcela přepracován byl i import videa, grafiky a hudby, podporovány mají být snad všechna existující média - kazety, karty, USB disky i optická média. Všechny soubory jsou importovány do vylepšeného správce médií.

Další novinkou je titulkovač Motion Titler, který dokáže vytvářet i animace. Studio 14 dostalo i mnoho nových efektů a filtrů. Vítaná je například integrace potlačovače roztřesení videa. Celkem se dodává až 6 video nástrojů, které mají domácímu videu dodat profesionální vzhled. Jejich celková hodnota je prý 1800 dolarů - jde o kompletní balík Red Giant.

Kompletní výčet všech funkcí vydá na samostatný článek, takže se někdy v budoucnu podíváme Studiu 14 na zoubek v rozsáhlé recenzi.Existují celkem tři verze, které pracují nově i ve Windows 7. Základní verze Studio HD je za cenu cca 1000Kč a je ochuzena o tvorbu Blu-ray disků, mixování 5.1 zvuku, Motion Titler a klíčování. HD video ale stříhat dokáže a umí vytvořit AVCHD na DVD disky. Verze Ultimate podporuje vše z toho a stojí cca 1900Kč. Nejvyšší verze Ultimate Collection za cca 2400Kč má navíc balík efektů Red Giant a tradičně i zelené plátno pro natáčení s klíčováním barvy na pozadí.

Zdroj: Pinnacle
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik