Pinnacle má nový Digital Media Receiver

Pinnacle má nový Digital Media Receiver
, , aktualita
Řada ShowCenter od Pinnacle jsou stolní zařízení pro přehrávání video a audio souborů z počítače po Ethernet nebo Wi-Fi síti. Nový přírůstek do této kategorie je ShowCenter 250HD, který jak už název napovídá podporuje i přehrávání videa...
K oblíbeným
reklama
Řada ShowCenter od Pinnacle jsou stolní zařízení pro přehrávání video a audio souborů z počítače po Ethernet nebo Wi-Fi síti. Nový přírůstek do této kategorie je ShowCenter 250HD, který jak už název napovídá podporuje i přehrávání videa ve vyšším rozlišení.Díky podpoře Universal Plug-and-Play se snadno připojuje pomocí 100Mb Ethernetu nebo Wi-Fi 802.11g k úložným zařízením nebo lze připojit k počítači, vyžaduje ale nainstalované Windows Media Player 11 nebo Windows Media Connect. Použít je možné ale i USB disky, protože na čelním panelu je vyveden USB port. Zvládá přehrát standardní Windows Media Video 9, WMV-DRM, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 AVI, DivX a XviD a ve vysokém rozlišení Windows Media Video 9, DivX HD a MPEG-4 video formáty, zvukové formáty to jsou MP3, WMA, WMA Pro včetně DRM a nekomprimovaný PCM WAV.

Na zadní straně najdeme klasický SCART konektor pro připojení TV, dále i kompozitní, S-video i komponentní YPbPr výstup, zvuk je možné připojit buď stereo pomocí cinchů (jsou zde hned dva výstupy) a nebo digitálně opticky nebo po koaxu. Přibalen je i dálkový ovladač.

Zdroj: Pinnacle
reklama
Nejnovější články
Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu
Netflix chce být konkurenceschopnější mezi streamovacími službami, které nabízí mnoho obsahu i pro děti, a proto se rozhodl dále vylepšit svou rodičovskou kontrolu. Zavádí např. PIN nebo vylepšené filtry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018 LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018
LG rozšíří podporu technologií AirPlay 2 a HomeKit na modely televizorů z roku 2018, ačkoliv byla původně avizovaná pouze pro modely od roku 2020. Podpora bude přidána prostřednictvím budoucí aktualizace.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala