Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Philips přináší 3D do domovů

, , aktualita
Philips přináší 3D do domovů
Společnost Philips se v tiskové zprávě rozepsala o tom, že přináší možnost volby s řešeními 3D Max a Easy 3D. Ty mají doslova přinést zábavu ve třech rozměrech do domácností, a to prostřednictvím televizního vysílání, streamovaného videa neo i her.
Philips přináší 3D do domovů
Zákazníci si budou moci mezi 3D Max a Easy 3D zvolit dle vlastních preferencí, přičemž mezi špičku můžeme dle informací firmy počítat právě 3D Max, který je součástí televizorů Philips z nových řad Smart LED 8000, 9000 a Cinema 21:9 Platinum. Easy 3D má nabídnout především pohodlné použití a je dostupná u televizorů Smart LED z řady 7000 a Cinema 21:9 Gold. Všechny jmenované televizní novinky budou na našem trhu k dispozici od letošního května.Easy 3D je založena na pasivní 3D technologii s lehkými a cenově dostupnými 3D brýlemi a polarizačním 3D filtrem integrovaným přímo do obrazovky. To má dále vylepšit technologie Philips Ambilight, která opticky zvětšuje obraz pomocí promítání světla ze dvou stran na okolní stěnu a automaticky upravuje jas a světlo podle obrazu.3D Max je pak pro náročnější diváky a založen je na aktivní 3D technologii a vysokorychlostních panelech s rozlišením Full HD, širokým pozorovacím úhlem a zatmívacích brýlích, s nimiž komunikuje vysílač umístěný v rámu televizoru. K tomu Philips slibuje zdokonalenou technologii Perfert Natural Motion, díky níž mají být jeho televizory schopny zobrazit až 2 miliardy pixelů za sekundu, tedy cca dvojnásobek oproti předchozí verzi. Hloubku 3D efektu si také můžeme upravit podle našich potřeb a ani zde nechybí Ambilight.

Pokud máte chuť sledovat ve 3D i staré záznamy, pomůže k tomu funkce pro převod 2D do 3D a dvěma hráčům umožní jako Easy 3D, tak 3D Max to, aby mohl každý využívat celou plochu obrazovky.

Zdroj: TZ Philips