Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Panasonic a nové 3D Blu-ray přehrávače

, , aktualita
Panasonic a nové 3D Blu-ray přehrávače
Panasonic si připravil novou řadu 3D Blu-ra přehrávačů, které slibují pochopitelně kvalitní obraz i zvuk, dále snadné ovládání a přívětivé uživatelské rozhraní a pak také podporu Skype spojenou s videozáznamníkem.
Panasonic a nové 3D Blu-ray přehrávače
Panasonic si na toto jaro připravil celkem tedy celou novou řadu 3D Blu-ray přehrávačů, jejíž základ tvoří modely BDT310EG, BDT110EG a BDT111EG. Ty kromě zmíněného mají také rychle načítat vložené disky, podporují řady moderních obrazových a zvukových formátů (DIVX, DIVX HD, MKV, MP3, JPEG, AVCHD, 3D video, 3D foto), umí konvertovat 2D do 3D z Blu-ray i ze starých DVD a ovládat je budeme moci pomocí iPhone či iPod.


BDT310EG

Základem uživatelského rozhraní je grafické menu, v němž se má dle Panasonicu dobře orientovat každý a také si je budeme moci upravit s pomocí vlastních fotografií. Model BDT310EG navíc nabídne bezdotykový senzor, který je umístěn na horním panelu a po detekci blízkého pohybu ruky umí vysunout disk z mechaniky. To se může hodit tehdy, když ve tmě nemůžeme dobře nahmatat tlačítko, ale na druhou stranu by to mohlo přinést i nějaké starosti.

Pak je tu již zmíněný digitální videozáznamník spolupracující se Skype a slot pro paměťové karty SD. 3D blu-ray přehrávač BDT310EG bude na trhu od března 2011 za doporučenou cenu 5995 Kč, 3D přehrávače BDT110EG a BDT111EG jsou již k dispozici za cenu 3995 Kč. Novou řadu doplňuje cenově dostupný model BDT75EG prodávaný již nyní za doporučenou cenu 2695 Kč.

Zdroj: TZ Panasonic