www.tvfreak.cz
>
>
>

Opět v provozu

, , aktualita
Po krátkodobém omezení provozu již opět fungují všechny sekce. Došlo k optimalizaci webu, některé funkce ale stále nejdou, např. seznam nejnovějších a nejčtenějších článků. Diskuze byla díky Ferovi přesunuta na server tvfreak.center.sk,...
K oblíbeným
reklama
Po krátkodobém omezení provozu již opět fungují všechny sekce. Došlo k optimalizaci webu, některé funkce ale stále nejdou, např. seznam nejnovějších a nejčtenějších článků. Diskuze byla díky Ferovi přesunuta na server tvfreak.center.sk, napojeném na slovenský SANET (vřelý dík), a byla značně rozšířena. Staré příspěvky jsou ale smazány, uživatelská konta zůstala. Od této doby přestáváme odpovídat na dotazy typu Proč mi nefunguje, Poraďte s programem apod., opravdu na to nemáme sílu, takže takové dotazy směrujte do diskuze. Odpovídat budeme pouze na věcné dotazy k webu, článkům a novinkám. Doufáme, že nás chápete.
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala