www.tvfreak.cz
>
>
>

Ohlášena digitální videokamera Creative DiVi CAM 525D

Ohlášena digitální videokamera Creative DiVi CAM 525D
, , aktualita
Firma Creative právě ohlásila produkt jménem Creative DiVi CAM 525D. Jedná se o digitální videokameru, jež kromě MPEG-4 VGA videa při 30 fps svede i 5megové fotky. Ač má kamera 32 MB interní paměti, nechybí jí samozřejmě externí úložné médium...
K oblíbeným
reklama
Firma Creative právě ohlásila produkt jménem Creative DiVi CAM 525D. Jedná se o digitální videokameru, jež kromě MPEG-4 VGA videa při 30 fps svede i 5megové fotky. Ač má kamera 32 MB interní paměti, nechybí jí samozřejmě externí úložné médium - SD/MMC karty do kapacity max. 2 GB.Zařízení s 2,5" LCD má rovněž několik vlastností PMP zařízení nebo-li osobního multimediálního přehrávače, jednak umí realtime záznam z audio/video vstupu a pak také přehraje oblíbené MP3jky, WAVy a AVI videa. Cena byla stanovena na 229 USD, ale podobně jako další "železo" Creative, zatím je k mání pouze v Singapuru.
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik