www.tvfreak.cz
>
>
>

Nový web

, , aktualita
Omlouváme se za problémy, které nastaly po spuštění webu, bylo to povětšinou způsobeno nekompatibilitou různých verzí Internet Exploreru, již by mělo být vše v pořádku. Také byla opravena chyba v anketě, která zabraňovala hlasovat pro první...
K oblíbeným
reklama
Omlouváme se za problémy, které nastaly po spuštění webu, bylo to povětšinou způsobeno nekompatibilitou různých verzí Internet Exploreru, již by mělo být vše v pořádku. Také byla opravena chyba v anketě, která zabraňovala hlasovat pro první položku, takže kvůli regulérnosti jsme ji vynulovali. Vzhled diskuzní skupiny byl také dotažen do konce pro všechny tři vzhledy webu (lze je vybrat vpravo nahoře pod datumem a počitadlem). Pokud máte ještě nějaký nápad na nový vzhled, upravte příslušný CSS soubor a pošlete nám ho, rádi ho přidáme do seznamu.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala