www.tvfreak.cz
>
>
>

Nový web

, , aktualita
Omlouváme se za problémy, které nastaly po spuštění webu, bylo to povětšinou způsobeno nekompatibilitou různých verzí Internet Exploreru, již by mělo být vše v pořádku. Také byla opravena chyba v anketě, která zabraňovala hlasovat pro první...
K oblíbeným
reklama
Omlouváme se za problémy, které nastaly po spuštění webu, bylo to povětšinou způsobeno nekompatibilitou různých verzí Internet Exploreru, již by mělo být vše v pořádku. Také byla opravena chyba v anketě, která zabraňovala hlasovat pro první položku, takže kvůli regulérnosti jsme ji vynulovali. Vzhled diskuzní skupiny byl také dotažen do konce pro všechny tři vzhledy webu (lze je vybrat vpravo nahoře pod datumem a počitadlem). Pokud máte ještě nějaký nápad na nový vzhled, upravte příslušný CSS soubor a pošlete nám ho, rádi ho přidáme do seznamu.
reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala