www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Nový 60" AQUOS přichází

Nový 60" AQUOS přichází
, , aktualita
Společnost Sharp ohlásila příchod nového modelu LCD televizoru využívajícího panely Full HD X-Gen LCD. Jedná se o televizor LC-60LE635E z modelové řady AQUOS, o němž bude tato krátká aktualita...
K oblíbeným
reklama
Novinka Sharp AQUOS LC-60LE635E je určena pro náročné diváky, kteří se budou kochat obrazem na velkém 60" panelu, což odpovídá úhlopříčce 152 cm. Jedná se o panel Full HD X-Gen LCD vybavený 100Hz technologií a podsvícením pomocí LED. To mu zajistí také nízkou spotřebu energie, což dovolilo tento televizor zařadit do energetické třídy A+. Tyto panely Sharp vyrábí ve své moderní továrně v japonském Sakai.
- klikněte pro zvětšení -


Dále nám má tento televizor poskytnout řadu funkcí sdružených pod platformu AQUOS NET+, která nabízí přístup k téměř 70 widgetům, mezi něž patří třeba video na vyžádání s názvem Viewster a pak tu je také zcela volný přístup k internetovým stránkám pomocí vestavěného prohlížeče, e-mailový klient, apod. Dále můžeme využít integrovaný multimediální přehrávač pro video, audio a fotografie a sem patří také kompatibilita s DLNA a rozhraní USB pro připojení pevných disků. Samozřejmě pak nechybí ani aktuální elektronický programový průvodce (EPG).

Sharp LC-60LE635E slibuje atraktivní cenu, což je v překladu 45000 Kč s daní.

Zdroj: TZ Sharp
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala