Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Nová verze Nero 11 je zde

, , aktualita
Nová verze Nero 11 je zde
Firma Nero vydala nový balík programů se stejným názvem Nero 11. K vylepšení došlo u všech obsažených programů včetně Nero Video, které nyní podporuje akcelaraci kódování pomocí NVIDIA Cuda, AMD App Accelerator a Intel Quick-Sync-Video.
Nová verze Nero 11 je zde
Asi první, čeho si uživatel všimne, je sjednocení vzhledu prostředí jednotlivých programů, což určitě přispívá použitelnosti a přehlednosti ovládání. Asi druhým větším zlepšením je lepší podpora nejnovějšího hardware.

Projděme si, co je nového v jednotlivých programech, jak o tom informuje sám výrobce:

Nero Kwik Media umožňuje synchronizovat fotografie, video a hudbu mezi počítači a také tablety a mobilními telefony s operačním systémem Android. Implementována je i podpora iTunes. Je také možné vytvářet fotoknihy a kalendáře a přímo je odeslat ke zpracování.

Nero Video podporuje kódování videa s akcelerací pomocí NVIDIA Cuda, AMD App Accelerator a Intel Quick-Sync-Video. Je možné importovat projekty z Microsoft Windows Live Movie Maker a pro ještě rychlejší střih je zde mód Express Editing, který provede střih a editaci bez použití časové osy s pomocí template a storyboard.

Nero BackItUp umí inkrementální zálohování na pevný disk a také automatické zálohování. Je možné zálohovat celé disky v tzv. shadow módu nebo zálohovat pouze fotografie, videa a hudbu z Kwik Media. Přidána byla automatická detekce a konfigurace NAS zařízení.

Nero Recode pro konverzi formátů bylo kompletně redesignováno s jednoduším prostředím, má předdefinovány template pro různá zařízení, lze je i upravovat, a nechybí ani dávkové kódování.

Nero Burning ROM má novou funkci SecurDisc Surface Scan, která má skenovat a detekovat vlastnosti disku (kvalita zápisu a mechanické poškození) a určit spolehlivost optického disku.

Nero 11 je dostupné za cenu cca 2000 Kč nebo Nero 11 Platinum za cenu cca 2600 Kč.

Zdroj: Nero