Noontec MovieHome V9T

Noontec MovieHome V9T
, , aktualita
Společnost UMAX si pro český trh připravila další novinku, a sice Noontec MovieHome V9T. Jedná se o multifunkční síťový přehrávač a my se podívejme, co nám tato novinka do domácnosti přinese.
K oblíbeným
reklama
Noontec MovieHome V9T bude tedy na českém trhu šířen společností UMAX. Samotné zařízení nabídne dvojitý vestavěný HD digitální tuner, díky němuž budeme moci současně nahrávat až dva televizní pořady. Popřípadě budeme moci přehrávat řadu video a audio formátů, které se dnes používají, jejichž zdroj může být paměťové zařízení připojené přes USB port nebo zpřístupněné přes domácí počítačovou síť. Ovšem samotný přehrávač pojme ve svém kovovém obalu až 2TB pevný disk.Výkon dodá procesor Realtek 1283 pracující na frekvenci 400 MHz a co se týče konektivity a ovládacích prvků, pak na čelním panelu máme dotyková tlačítka pro přímé ovládání zařízení. To v případě, že nebudeme chtít nebo moci využít dodávaný dálková ovladač. Pak je tu čtečka paměťových karet SD a SDHC a na zadní straně jsou umístěny anténní konektory, HDMI 1.3 konektor (až 1080P), kompozitní i komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 2 x USB host porty, 1 x USB Slave port, síťový konektor a analogový AV vstup pro nahrávání z externího zdroje.
UMAX díle slibuje české uživatelské prostředí, možnost plánování nahrávání z TV pomocí programového průvodce (EPG) a přehrávání záznamů z YouTube, Picasa a dalších portálů. Zabudován je tu klient i server Samba (SMB) pro přístup do lokální sítě windows, pak klient Bittorrent, podpora českých titulků s možností nastavení velikosti i barvy fontu a celkově jejich pozice a kódování.

Cena byla stanovena na 4590 Kč s daní a za verze s 1TB či 1,5TB pevným diskem si připlatíme 2000, respektive 2700 Kč. Pak je k dostání rovněž volitelný bezdrátový WiFi-N adaptér za 399 Kč.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala