Noontec MovieHome V9T

Noontec MovieHome V9T
, , aktualita
Společnost UMAX si pro český trh připravila další novinku, a sice Noontec MovieHome V9T. Jedná se o multifunkční síťový přehrávač a my se podívejme, co nám tato novinka do domácnosti přinese.
K oblíbeným
reklama
Noontec MovieHome V9T bude tedy na českém trhu šířen společností UMAX. Samotné zařízení nabídne dvojitý vestavěný HD digitální tuner, díky němuž budeme moci současně nahrávat až dva televizní pořady. Popřípadě budeme moci přehrávat řadu video a audio formátů, které se dnes používají, jejichž zdroj může být paměťové zařízení připojené přes USB port nebo zpřístupněné přes domácí počítačovou síť. Ovšem samotný přehrávač pojme ve svém kovovém obalu až 2TB pevný disk.Výkon dodá procesor Realtek 1283 pracující na frekvenci 400 MHz a co se týče konektivity a ovládacích prvků, pak na čelním panelu máme dotyková tlačítka pro přímé ovládání zařízení. To v případě, že nebudeme chtít nebo moci využít dodávaný dálková ovladač. Pak je tu čtečka paměťových karet SD a SDHC a na zadní straně jsou umístěny anténní konektory, HDMI 1.3 konektor (až 1080P), kompozitní i komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 2 x USB host porty, 1 x USB Slave port, síťový konektor a analogový AV vstup pro nahrávání z externího zdroje.
UMAX díle slibuje české uživatelské prostředí, možnost plánování nahrávání z TV pomocí programového průvodce (EPG) a přehrávání záznamů z YouTube, Picasa a dalších portálů. Zabudován je tu klient i server Samba (SMB) pro přístup do lokální sítě windows, pak klient Bittorrent, podpora českých titulků s možností nastavení velikosti i barvy fontu a celkově jejich pozice a kódování.

Cena byla stanovena na 4590 Kč s daní a za verze s 1TB či 1,5TB pevným diskem si připlatíme 2000, respektive 2700 Kč. Pak je k dostání rovněž volitelný bezdrátový WiFi-N adaptér za 399 Kč.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik