NME ML 777S jako první přehrávač HD VMD v České republice

NME ML 777S jako první přehrávač HD VMD v České republice
, , aktualita
FKH electronic, stojící za značkou Orava, začne distribuovat přehrávač NME ML 777S, který je dle tiskové zprávy prvním takovým přehrávačem nabízeným v České republice. A společně s ním dostanou zákazníci zdarma také tři filmy v HD VMD (Versatile Multilayer Disc) formátu a pokud si zakoupí Full HD LCD televizor Orava, pak dostanou tento přehrávač zcela zdarma.
K oblíbeným
reklama
NME ML 777S je schopen číst z vícevrstvých DVD nosičů Full HD v rozlišení až 1920 x 1080 pixelů (možnost upscale z nižších rozlišení). Zařízení váží 2,7 kg a má rozměry 430 x 278 x 58 mm. A stejně jako s HD VMD disky si poradí s formátem DivX, XviD, DVD a CD disky.


Dále přehraje také hudební formáty MP3 a WMA a obrazové JPG a BMP. Mezi výstupy patří kompozitní Video(RCA), S-Video, Component Video a HDMI s přenosem až 7kanálového zvuku. Kromě toho jsou zde samostatné výstupy na 5.1 zvuk (subwoofer, přední a zadní reproduktory a centrální reproduktor). A nakonec můžeme využít USB 2.0 vstup a čtečku pro SD/MMC/MS paměťové karty.

Co se týče mechaniky, tak ta má jako původce firmu Asus a čipset pochází od SIGMATECH. Dálkové ovládání kromě běžných funkcí dovoluje také výběr zvukové stopy k přehrávanému filmu nebo přepínání rozlišení výstupního video signálu. Přehrávač NME ML 777S je možné zakoupit v běžné prodejní síti za 4 999 korun včetně DPH.

Zdroj: TZ Orava
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala