NME ML 777S jako první přehrávač HD VMD v České republice

NME ML 777S jako první přehrávač HD VMD v České republice
, , aktualita
FKH electronic, stojící za značkou Orava, začne distribuovat přehrávač NME ML 777S, který je dle tiskové zprávy prvním takovým přehrávačem nabízeným v České republice. A společně s ním dostanou zákazníci zdarma také tři filmy v HD VMD (Versatile Multilayer Disc) formátu a pokud si zakoupí Full HD LCD televizor Orava, pak dostanou tento přehrávač zcela zdarma.
K oblíbeným
reklama
NME ML 777S je schopen číst z vícevrstvých DVD nosičů Full HD v rozlišení až 1920 x 1080 pixelů (možnost upscale z nižších rozlišení). Zařízení váží 2,7 kg a má rozměry 430 x 278 x 58 mm. A stejně jako s HD VMD disky si poradí s formátem DivX, XviD, DVD a CD disky.


Dále přehraje také hudební formáty MP3 a WMA a obrazové JPG a BMP. Mezi výstupy patří kompozitní Video(RCA), S-Video, Component Video a HDMI s přenosem až 7kanálového zvuku. Kromě toho jsou zde samostatné výstupy na 5.1 zvuk (subwoofer, přední a zadní reproduktory a centrální reproduktor). A nakonec můžeme využít USB 2.0 vstup a čtečku pro SD/MMC/MS paměťové karty.

Co se týče mechaniky, tak ta má jako původce firmu Asus a čipset pochází od SIGMATECH. Dálkové ovládání kromě běžných funkcí dovoluje také výběr zvukové stopy k přehrávanému filmu nebo přepínání rozlišení výstupního video signálu. Přehrávač NME ML 777S je možné zakoupit v běžné prodejní síti za 4 999 korun včetně DPH.

Zdroj: TZ Orava
reklama
Nejnovější články
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala