www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance
, , aktualita

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix hodlá více využívat lokací a jiných zdrojů po celém světě včetně Východní Evropy a Turecka, což pochopitelně zahrnuje i Českou republiku. Tak napovídá zveřejněný inzerát na pracovní pozici, který hledá koordinátora (Physical Production Coordinator) právě pro tuto oblast. Ten by měl nejen vyhledávat zajímavé lokace pro natáčení v tomto regionu, ale také navazovat spolupráci s lokálními herci a filmovými studii v oblasti.
 
Netflix logo
 
V příštích filmech a seriálech Netflixu by se tak mohli více objevovat i čeští herci. Ostatně inzerát ve vyjmenovaných jazycích, které musí uchazeč umět, vedle povinné angličtiny zmiňuje nutnost umět alespoň jeden z jazyků, jako je čeština, polština, rumunština, turečtina a arabština. Ale může to být i kterýkoli jiný jazyk z oblasti jako např. slovenština. Dále je vyžadována 5letá praxe v produkčním průmyslu i schopnost neprozrazovat tajné informace. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung testoval 8K kamery na fotbale v Singapuru Samsung testoval 8K kamery na fotbale v Singapuru
I když se sotva začalo rozšiřovat 4K rozlišení, už se pochopitelně vyvíjí další technologie. Samsung tak už testoval 8K videokamery na fotbalovém šampionátu International Champions Cup v Singapuru.
26.7.2019, aktualita, Milan Šurkala