www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance
, , aktualita

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix hodlá více využívat lokací a jiných zdrojů po celém světě včetně Východní Evropy a Turecka, což pochopitelně zahrnuje i Českou republiku. Tak napovídá zveřejněný inzerát na pracovní pozici, který hledá koordinátora (Physical Production Coordinator) právě pro tuto oblast. Ten by měl nejen vyhledávat zajímavé lokace pro natáčení v tomto regionu, ale také navazovat spolupráci s lokálními herci a filmovými studii v oblasti.
 
Netflix logo
 
V příštích filmech a seriálech Netflixu by se tak mohli více objevovat i čeští herci. Ostatně inzerát ve vyjmenovaných jazycích, které musí uchazeč umět, vedle povinné angličtiny zmiňuje nutnost umět alespoň jeden z jazyků, jako je čeština, polština, rumunština, turečtina a arabština. Ale může to být i kterýkoli jiný jazyk z oblasti jako např. slovenština. Dále je vyžadována 5letá praxe v produkčním průmyslu i schopnost neprozrazovat tajné informace. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala