www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance
, , aktualita

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix hodlá více využívat lokací a jiných zdrojů po celém světě včetně Východní Evropy a Turecka, což pochopitelně zahrnuje i Českou republiku. Tak napovídá zveřejněný inzerát na pracovní pozici, který hledá koordinátora (Physical Production Coordinator) právě pro tuto oblast. Ten by měl nejen vyhledávat zajímavé lokace pro natáčení v tomto regionu, ale také navazovat spolupráci s lokálními herci a filmovými studii v oblasti.
 
Netflix logo
 
V příštích filmech a seriálech Netflixu by se tak mohli více objevovat i čeští herci. Ostatně inzerát ve vyjmenovaných jazycích, které musí uchazeč umět, vedle povinné angličtiny zmiňuje nutnost umět alespoň jeden z jazyků, jako je čeština, polština, rumunština, turečtina a arabština. Ale může to být i kterýkoli jiný jazyk z oblasti jako např. slovenština. Dále je vyžadována 5letá praxe v produkčním průmyslu i schopnost neprozrazovat tajné informace. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
21.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala