www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance
, , aktualita

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix hodlá více využívat lokací a jiných zdrojů po celém světě včetně Východní Evropy a Turecka, což pochopitelně zahrnuje i Českou republiku. Tak napovídá zveřejněný inzerát na pracovní pozici, který hledá koordinátora (Physical Production Coordinator) právě pro tuto oblast. Ten by měl nejen vyhledávat zajímavé lokace pro natáčení v tomto regionu, ale také navazovat spolupráci s lokálními herci a filmovými studii v oblasti.
 
Netflix logo
 
V příštích filmech a seriálech Netflixu by se tak mohli více objevovat i čeští herci. Ostatně inzerát ve vyjmenovaných jazycích, které musí uchazeč umět, vedle povinné angličtiny zmiňuje nutnost umět alespoň jeden z jazyků, jako je čeština, polština, rumunština, turečtina a arabština. Ale může to být i kterýkoli jiný jazyk z oblasti jako např. slovenština. Dále je vyžadována 5letá praxe v produkčním průmyslu i schopnost neprozrazovat tajné informace. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode
Nová OLED televize Panasonic HZ2000 přináší hollywoodskou kvalitu obrazu do obýváku díky podpoře Dolby Vision IQ a Filmmaker Mode, který umožňuje zobrazit film tak, jak to chtěli tvůrci filmu a ne výrobce televize.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL má nové QLED televize včetně 8K X91 TCL má nové QLED televize včetně 8K X91
Mezi produktovými novinkami společnosti TCL, které byly představeny na veletrhu CES 2020, bylo i několik QLED televizí. Máme tu 8K model X91 i levnější 4K HDR varianty v řadách C81 a C7. Všechny mají systém umělé inteligence.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala