
Ahojte, mám následující problém: při přehrávání HD videí v 720p i v 1080p se obraz rozostřuje - je detailní a na ani ne celou vteřinu se rozostří a pak zase jede normálě a pak zase a tak celý film. Filmy přehrávám přes usb disk (rychlost čtení 30 MB/sec). Dělá mi to i u titulků, kdy se titulky jako kdyby rozostří a pak se dají zpátky do normálu (mají jako kdyby ducha ) Mám nahraný firmwer asi z minulého měsíce. Nevíte někdo prosím co s tím?
Odpovědět0 0
