Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Komentáře od MaximusCZECH
Ahojte, mám následující problém: při přehrávání HD videí v 720p i v 1080p se obraz rozostřuje ­- je detailní a na ani ne celou vteřinu se rozostří a pak zase jede normálě a pak zase a tak celý film. Filmy přehrávám přes usb disk ­(rychlost čtení 30 MB­/sec­). Dělá mi to i u titulků, kdy se titulky jako kdyby rozostří a pak se dají zpátky do normálu ­(mají jako kdyby ducha ­) Mám nahraný firmwer asi z minulého měsíce. Nevíte někdo prosím co s tím?
Odpovědět0  0