www.tvfreak.cz
>
>
>
>

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV
, , aktualita
Společnost LG chce na CES 2020 představit mnoho pozoruhodných produktů. Jedním z nich má být i obrovská 65" televize s ohebný OLED panelem. Bude se montovat na strop a šetřit tak cenné místo v bytech.
K oblíbeným
reklama
LG je jedním z největších výrobců panelů a na veletrhu CES 2020 bude ukazovat několik zajímavých novinek. Jednou z nich bude UHD Roll-Down OLED televize, která má 65" úhlopříčku a montuje se na strop. Odtud se bude rolovat směrem dolů, takže běžně nebude zabírat žádné místo. Připomíná tak loňskou Signature OLED TV R, která se ale rolovala ze soundbaru směrem nahoru. Bohužel více informací o novince nevíme a není ani jasné, kdy se začne prodávat (a zda vůbec).
 
LG OLED displeje
 
Tím ale smršť novinek zdaleka nekončí. LG se chystá také rozšířit portfolio OLED televizí o menší 48" model, který doplní stávající 55", 65", 77" a 88" varianty. Další novinkou bude 77" televize UHD Film Cinematic Sound & Wallpaper OLED, která svým displejem generuje zvuk a překvapí i svou tenkostí. Ukáže se i 88" 8K Cinematic Sound OLED se zvukem formátu 11.2.
 
Pokud jde o monitory, i zde budou zajímavé novinky. Např. jde o 65" OLED displej, který bude mít nastavitelné zakřivení. To si člověk může upravit podle toho, zda hraje hry z větší blízkosti, nebo sleduje film z větší dálky. Objeví se i 55" OLED displej se 40% průhledností. Pokud si někdo bude chtít zachovat větší soukromí, průhlednost půjde i vypnout.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů
Na světlo světa se dostaly první snímky připravované nové generace Quantum Dots TV od Samsungu. Japonské firmy Sharp a NEC se rozhodly spojit své síly proti čínské konkurenci. Výroba OLED panelů od LG by se měla naplno rozjet v květnu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena? Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena?
Xiaomi se rozhodlo nabídnout evropským zákazníkům také 65" model z řady Mi TV 4S. Jedná se o 4K televizor s HDR10+, kovovým stojanem nebo platformou Android TV, který navíc získal velmi zajímavou cenovku.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen
Samsung letos uvede na evropské trhy až 14 nových soundbarů, které budou rozděleny do tří řad. Funkci vlajkové lodi zatím ponese model HW-Q800T, ale na své si přijdou také zájemci o cenově dostupnější soundbary.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Apple nabízí Final Cut Pro X zdarma k vyzkoušení na 3 měsíce Apple nabízí Final Cut Pro X zdarma k vyzkoušení na 3 měsíce
Apple vychází v této složité době vstříc svým zákazníkům a u profesionálního videoeditačního softwaru Final Cut Pro X prodlužuje zkušební dobu na 90 dnů. Vůbec poprvé také vyjde zkušební verze programu Logic Pro X pro práci se zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
26.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik