www.tvfreak.cz
>
>
>
>

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV
, , aktualita
Společnost LG chce na CES 2020 představit mnoho pozoruhodných produktů. Jedním z nich má být i obrovská 65" televize s ohebný OLED panelem. Bude se montovat na strop a šetřit tak cenné místo v bytech.
K oblíbeným
reklama
LG je jedním z největších výrobců panelů a na veletrhu CES 2020 bude ukazovat několik zajímavých novinek. Jednou z nich bude UHD Roll-Down OLED televize, která má 65" úhlopříčku a montuje se na strop. Odtud se bude rolovat směrem dolů, takže běžně nebude zabírat žádné místo. Připomíná tak loňskou Signature OLED TV R, která se ale rolovala ze soundbaru směrem nahoru. Bohužel více informací o novince nevíme a není ani jasné, kdy se začne prodávat (a zda vůbec).
 
LG OLED displeje
 
Tím ale smršť novinek zdaleka nekončí. LG se chystá také rozšířit portfolio OLED televizí o menší 48" model, který doplní stávající 55", 65", 77" a 88" varianty. Další novinkou bude 77" televize UHD Film Cinematic Sound & Wallpaper OLED, která svým displejem generuje zvuk a překvapí i svou tenkostí. Ukáže se i 88" 8K Cinematic Sound OLED se zvukem formátu 11.2.
 
Pokud jde o monitory, i zde budou zajímavé novinky. Např. jde o 65" OLED displej, který bude mít nastavitelné zakřivení. To si člověk může upravit podle toho, zda hraje hry z větší blízkosti, nebo sleduje film z větší dálky. Objeví se i 55" OLED displej se 40% průhledností. Pokud si někdo bude chtít zachovat větší soukromí, průhlednost půjde i vypnout.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik