www.tvfreak.cz
>
>
>
>

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV

LG představuje nejen 65" stropní rolovatelnou TV
, , aktualita
Společnost LG chce na CES 2020 představit mnoho pozoruhodných produktů. Jedním z nich má být i obrovská 65" televize s ohebný OLED panelem. Bude se montovat na strop a šetřit tak cenné místo v bytech.
K oblíbeným
reklama
LG je jedním z největších výrobců panelů a na veletrhu CES 2020 bude ukazovat několik zajímavých novinek. Jednou z nich bude UHD Roll-Down OLED televize, která má 65" úhlopříčku a montuje se na strop. Odtud se bude rolovat směrem dolů, takže běžně nebude zabírat žádné místo. Připomíná tak loňskou Signature OLED TV R, která se ale rolovala ze soundbaru směrem nahoru. Bohužel více informací o novince nevíme a není ani jasné, kdy se začne prodávat (a zda vůbec).
 
LG OLED displeje
 
Tím ale smršť novinek zdaleka nekončí. LG se chystá také rozšířit portfolio OLED televizí o menší 48" model, který doplní stávající 55", 65", 77" a 88" varianty. Další novinkou bude 77" televize UHD Film Cinematic Sound & Wallpaper OLED, která svým displejem generuje zvuk a překvapí i svou tenkostí. Ukáže se i 88" 8K Cinematic Sound OLED se zvukem formátu 11.2.
 
Pokud jde o monitory, i zde budou zajímavé novinky. Např. jde o 65" OLED displej, který bude mít nastavitelné zakřivení. To si člověk může upravit podle toho, zda hraje hry z větší blízkosti, nebo sleduje film z větší dálky. Objeví se i 55" OLED displej se 40% průhledností. Pokud si někdo bude chtít zachovat větší soukromí, průhlednost půjde i vypnout.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala