Leadtek představuje mobilní TV a nahrávací kartu

Leadtek představuje mobilní TV a nahrávací kartu
, , aktualita
Společnost Leadtek představila další kousek do své sbírky televizních karet, nazvaný WinFast ExDTV2300 H. Jedná se o mobilní Express kartu 34 pro laptopy, s čipovou sadou NXP TDA10048 + SAA7136E.
K oblíbeným
reklama
Kromě PAL / SECAM / NTSC televizního tuneru (frekvence 48,25 - 863,25 MHz) a FM rádiového tuneru (frekvence 87,5 - 108 MHz), o což se stará čip NXP TDA18271, obsahuje i nahrávací část.



Karta může nahrávat video do rozlišení 480p skrze kompozitní či S-Video vstup, v balení je pak 7v1 kabel pro výstupy S-Video, kompozitní, cinch, levý a pravý audio kanál a další. Samozřejmá je HW akcelerace formátů MPEG 1 / 2 / 4, WMV, VCD, SVCD a DVD. Dalšími podporovanými funkcemi jsou například PIP, POP, PAP, EPG, dekódování zvuku ve formátu AC-3 a další, viz stránky výrobce.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik