Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia
Komentáře od Karmali
Na to lze říci pouze baj baj prima :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
To mě nepřekvapuje v době kdy televize s radostí vysílá sotva v HD formátu a 4K je stále vysoký nadstandard se do 8K požene pouze technofil nejvyššího ražení.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Led, oled ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Jen pro informaci, napájení pro Chromecast Google TV ­(poslední verze­) není dostatečné je stejně nutné připojit ho přes nabíječku. Usb jinak nejde využít pro připojení disku ani usb donglu. Použití chromecastu nebo jiných sticků bych doporučil skoro jako nutnost, neboť získáte navíc konektivitu wifi, bluetoth a tím značně rozšíříte záběr zařizení. Jinak obraz je opravdu perfektní jak u videa tak i po připojení xbox series X. Pro kvalitní filmový zážitek rozhodně nedoporučuju eco režim o dost se pak ochudíte na konstrastu a věrných barvách. Také funkce super fast imput se jeví jako zbytečná, neboť po její aktivaci není možné používat korekce obrazu ­(lichoběžníková ani rohová­) a rozdíl není tak viditelný.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Dobrý den děkuji za celkem vyčerpávající recenzi, ale obecně postrádám u všech recenzí ­(ne jen tady u Vás­) informaci o tom, jak si poradí s ­"obyčejným­" televizním signálem. U levnějších modelů přepočítávání na vyšší rozlišení většinou značně pokulhává. Je sice hezké co vše přehraje za formáty videí, ale pokud se na ní manželka nepodívá na ordinaci ­(respektivě podívá ale uvidí rozplizlý rozmazaný obraz­) asi mě za její koupi moc nepochválí. Byl bych moc rád, kdyby se do hodnocení dostala i tato položka.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(6)  nízká(0)