www.tvfreak.cz
>
>
>

Jste na facebooku? Staňte se naším fanouškem!

Jste na facebooku? Staňte se naším fanouškem!
, , aktualita
Mánie kolem facebooku se nevyhla ani nám. Jste naším pravidelným návštěvníkem a máte účet na facebooku? Staňte se fanouškem naší stránky a dejte nám tak najevo svou přízeň! Čím více fanoušků, tím lépe se nám bude TV Freak tvořit :-).
K oblíbeným
reklama
A co na naší stránce najdete? Kromě odkazů na nejnovější články a nejzajímavější aktuality zde informujeme i o našich soutěžích, v kterých vždy čeká na výherce hodnotná cena - byla by škoda nějakou propásnout jen proto, že třeba nenavštěvujete TV Freak každý den, co myslíte?

Na facebooku býváte nejspíše častěji, tak ať vás taky udržuje informované o všem, co Vás zajímá.Navštivte naši stránku na facebooku a v horní části napravo od názvu TVFreak.cz klikněte na tlačítko To se mi líbí.

Zobrazí se výzva pro opsání kontrolního kódu (antispamová kontrola) a po jejím zdolání je to vše - jste naším fanouškem, děkujeme! :-)
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala