Jižní Čechy: multiplex 2 finálně na 39. kanále

Jižní Čechy: multiplex 2 finálně na 39. kanále
, , aktualita
Ve středu dne 30. června 2010 skončí v územní oblasti České Budějovice na jihu Čech analogové televizní vysílání. V této oblasti tak bude možné přijímat už pouze digitální televizní vysílání.
K oblíbeným
reklama
V souvislosti s vypnutím analogového vysílání v Jižních Čechách dojde také k přeladění pozice multiplexu 2 z dosavadního 50. kanálu na 39. kanál. Přeladění se týká všech diváků, kteří přijímají pozemní digitální vysílání z vysílačů České Budějovice-Kleť a Vimperk-Mářský vrch. Na obou vysílačích dojde k přeladění vysílání v noci 30. června.Je proto nutné, aby si pro bezproblémový příjem diváci také přeladili programy ve svých set-top-boxech či digitálních televizorech. Změna se týká zejména diváků, kteří již na digitální vysílání v systému DVB-T přešli a do konce června budou pro druhý multiplex využívat 50. kanál.

Zdroj: digitalne.tv
Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala