www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Jackie Chan vydá vlastní edici BeoVision 10

Jackie Chan vydá vlastní edici BeoVision 10
, , aktualita
Je to týden, co do dánského městečka Struer zavítal Jackie Chan. Světoznámý herec tam však nejel za turistikou. Jeho cílem byla centrála společnosti Bang & Olufsen, jejichž televizory BeoVision 10 mají vyjít v unikátní edici nesoucí mistrovo jméno.
K oblíbeným
reklama
Jméno Jackie Chan asi není nutné dlouho představovat. Pro některé šašek, pro jiné mistr bojových umění. Bezesporu je jisté jedno. Akční komedie proslavily talentovaného herce daleko za hranicemi Hongkongu i celé Číny. Jeho posledním projektem je unikátní varianta televizorů BeoVision 10 firmy Bang & Olufsen. Tyto přístroje jsou k dostání v různých provedeních. Zákazník si tak může vybrat jednu barvu pro hliník rámu a jinou pro potah reproduktoru.
BeoVision 10 má řadu barevných variant


O sérii Jackieho Chana je zatím známo jen to, že přístroje na svém hliníkovém rámu ponesou nápis „technology brings peace“ (technologie přináší mír). Tyto zakázkové televizory budou vydraženy v aukci, která se má konat ještě letos někde v Číně. Výtěžek bude věnován charitativní organizaci Jackieho Chana.
... navíc k nim přibude unikátní edice Jackieho Chana


Bang & Olufsen nedávno ohlásil strategické partnerství s luxusním řetězcem Sparkle Roll a soukromým investičním fondem A Capital. Pro dánského výrobce designové techniky je totiž Čína jedním z důležitých trhů budoucnosti.

Zdroj: FlatpanelsHD
reklama
Nejnovější články
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik