www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Hitachi uvedlo nové ultratenké televize řady UT

Hitachi uvedlo nové ultratenké televize řady UT
, , aktualita
Společnost Hitachi představila novou řadu ultraštíhlých LCD monitorů UT (Ultra-Thin). Jejich hloubka je oproti klasickým LCD televizorům zhruba třetinová, pouhých 35 mm. Váha pak činí 10,9 kilogramu. Výrobce zapracoval rovněž na designu, takže monitor může být bez estetických problémů umístěn třeba uprostřed pokoje.
K oblíbeným
reklama
K dispozici budou 32" (82cm) modely UT32MH70, dále monitory s úhlopříčkou 37" (94 cm) UT37MX70 a 42" (107 cm) UT42MX70 s plným HD rozlišením.Vysoký kontrast a věrné barvy jsou zajištěny technologií IPS. Tenčí rozměry byly dosaženy použitím jiných čipů místo původních elektronických součástí, zeštíhlením napájecí jednotky včetně pokročilého ventilačního systému.Hitachi UT32MH70 bude v Evropě k dispozici od dubna, UT37MX70 a UT42MX70 pak přijdou v květnu a červnu. Televizory je možné upevnit na stěnu nebo použít stylový stojan, barevné nabídky se však mohou země od země lišit. Využívají HDMI a Hitachi plánuje v říjnu 2008 uvést digitální tuner v designovém stylu televizí řady UT.

Zdroj: TZ Hitachi
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik