www.tvfreak.cz
>
>
>

Hitachi odhaluje další disky CinemaStar

Hitachi odhaluje další disky CinemaStar
, , Aktualita
Společnost Hitachi představila nové pevné disky CinemaStar 7K1000.B a CinemaStar 5K320, které jsou určeny především do digitálních videorekordérů (DVR). CinemaStar 7K1000.B přijde v kapacitách od 160 GB do 1 TB a jejich plotny se budou točit rychlostí 7200 otáček za minutu.
K oblíbeným
reklama
Jedná se jinak o klasické desktopové 3,5" SATA disky podobné modelům DeskStar 7K1000.B, které byly představeny již dříve v červenci. CinemaStar 5K320 je dle všeho jeden s 320 GB místa a jeho specialitkou je technologie CoolSpin, která má dle firmy zajistit nízkou spotřebu a tichý provoz tím, že jsou motorku upraveny otáčky, aby běžel co nejefektivněji. To vypadá na podobný způsob, jaký využívají i disky WD série Caviar Green.Oba typy disků pak mají mechaniku uzpůsobenou pro nepřetržitý provoz, využívají tři šetřící módy a mohou pracovat i v uzavřených zařízeních bez chlazení. Dle Hitachi dokáže 1TB CinemaStar 7K1000.B uložit až 247 hodin HD videa komprimovaného v MPEG-4 a poskytnout až 10 datových streamů.

Zdroj: DailyTech
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik