www.tvfreak.cz
>
>
>

Hitachi DZ-BD9H: HDD i Blu-ray

Hitachi DZ-BD9H: HDD i Blu-ray
, , aktualita
Společnost Hitachi plánuje za několik dní uvést na trh novou videokameru disponující pětimegapixelovým CMOS snímačem, stabilizátorem obrazu a hlavně dvojicí datových úložišť – pevným diskem a Blu-ray mechanikou.
K oblíbeným
reklama
Hitachi DZ-BD9H není první Blu-ray kamerou z dílny Hitachi. Společnost v minulosti již jeden model využívající tuto moderní technologii záznamu dat představila, ale uživatelé i odborná veřejnost kameru přijali spíše vlažně, takže se Hitachi nyní snaží trochu si vylepšit reputaci.

Kamera nahrává ve Full HD, tj. v rozlišení 1920 x 1024 bodů ve formátu MPEG-4 AVC/H2.64. Pro potřeby uživatelů slouží kromě 8 CM DVD/Blu-ray optické mechaniky také 60 GB pevný disk, na který uložíte až 9 hodin záznamu. Na Blu-ray uložíte ovšem jen cca hodinu videa.K prohlížení snímané scény poslouží 2,7" displej, z dalších funkcí stojí za vyzdvihnutí ve srovnání s předchozí verzí vylepšený stabilizátor obrazu a CMOS snímač o rozlišení 5,3 megapixelů.

Zatím není jasné, kdy a za kolik se bude kamera prodávat v Evropě. V tuto chvíli víme, že již během února by měla být dostupná na japonském trhu v přepočtu za cca 30 000 Kč.

Zdroj: Stuff.tv
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik