Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

HD přijímač EVOLVE Fantasy s podporou H.264 umí i MKV

, , aktualita
HD přijímač EVOLVE Fantasy s podporou H.264 umí i MKV
Na český trh vstoupil další produkt značky EVOLVE, tentokrát přenosný DVB-T přijímač/rekordér s desetipalcovým LCD a podporou HD videa v kódování MPEG-4 AVC. Díky integrovanému akumulátoru je možné obejít se až 2 hodiny bez napájení ze sítě.
HD přijímač EVOLVE Fantasy s podporou H.264 umí i MKV
HD DVB-T přijímač EVOLVE Fantasy vypadá na první pohled podobně jako předchozí modely přenosných přijímačů Evolve. Ve skutečnosti však nabízí mnoho nových možností. Zásadním vylepšením je schopnost přehrávat a přijímat multimediální obsah ve full HD rozlišení. Přístroj má pochopitelně integrovány dekodéry pro MPEG-2 i MPEG-4 AVC (H.264). Z datových médií připojených přes USB port umí přehrávat také formáty MKV, DivX a Quicktime, a to vše s českými titulky.

Integrovaný desetipalcový displej má nativní rozlišení 800 × 480 px. Plnohodnotný HD signál z přijímače dostanete ven přes rozhraní HDMI 1.3, výrobce slibuje podporu formátu 1080p, blíže jednotlivé režimy upřesněny nejsou. Kromě USB rozhraní, kompozitního video a audio výstupu je k dispozici také slot pro karty SD/SDHC a Memory Stick. DVB-T vysílání (včetně HD) lze nahrávat do externího USB zařízení. U titulků lze nastavovat velikost a barvu textu i barvu pozadí,Integrovaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 4200 mAh by měl postačit k dvouhodinovému sledování DVB-T vysílání. Firmware je možné upgradovat přes USB rozhraní. V balení společně s přijímačem o rozměrech 27 × 17,5 × 2,8 cm najdete také dálkové ovládání, síťový napájecí zdroj, napájecí adaptér pro použití v automobilu, pokojovou DVB-T anténu a propojovací audio/video kabely (pouze pro kompozitní výstup). Doporučená koncová cena je 5890 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Evolve.