Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

HBO bude na 1 víkend zdarma

, , aktualita
HBO bude na 1 víkend zdarma
Společnost Media Vision ve své nejnovější tiskové zprávě oznámila, že spouští akci, která zprostředkuje filmový program HBO o víkendu zdarma. Chce totiž všem svým zákazníkům zprostředkovat premiéru nejnovějšího seriálu HBO - Terapie.
HBO bude na 1 víkend zdarma
Společnost Media Vision, která provozuje v České republice a na Slovensku digitální satelitní televizi CS Link, oznámila bezplatné zpřístupnění filmového programu HBO na víkend zdarma. To se však bude týkat pouze jednoho víkendu, a to konkrétně 8. - 9. října, ovšem vysílání zdarma začne už v pátek v šest hodin a potrvá do pondělí, kdy skončí ve stejný čas.V neděli ve 20:00 totiž bude odvysílána premiéra pilotního dílu seriálu Terapie, který má na svědomí právě HBO. V něm se objeví například herec Karel Roden v roli psychologa Marka Pošty. V jeho pracovně se odehraje děj 45dílného dramatu, který slibuje psychologickou hloubku, propracovanost postav a neobvyklé dějiště koncentrované do uzavřeného prostoru. Seriál režíruje Petr Zelenka, jenž si do osazenstva kromě Rodena přivzal další známé herce, jako je Aňa Geislerová, Jiří Štepnička či Tomáš Matonoha. Premiérové díly budou vysílány od pondělí do pátku ve 20.00 hod.

Krom prvního dílu Terapie budou moci diváci o víkendu sledovat další pořady, jako je Milionář z chatrče, Občanský průkaz, Nine, Bruno, komediální show Na Stojáka nebo seriály True Blood (Pravá krev) a Impérium - Mafie v Atlantic City II. Vedle toho CS Link připomíná, že na balíček FILM s programy HBO, HBO2 a Cinemax nyní nabízí 25% slevu s další odměnou dle vlastního výběru.

Zdroj: TZ CS Link