Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Harmony a Squeezebox opět v distribuci

, , aktualita
Harmony a Squeezebox opět v distribuci
Společnost Logitech oznámila, že její dálkové ovladače Harmony a hudební přehrávače Squeezebox se opět dostaly do distribuce českých obchodů. Jedná se o již známé produktové řady, které jsme si představili již před dlouhou dobou...
Harmony a Squeezebox opět v distribuci
Hudební přehrávače řady Squeezebox uživatelům slouží k poslechu hudby, přičemž jako její zdroj můžeme využít buď vlastní počítač nebo rovnou celý Internet a jeho služby. Logitech slibuje intuitivní ovládání, možnost využití bezplatných internetových rádií, ale i placených služeb pro stahování hudby.


Logitech Squeezebox Radio

Aktuální jsou nyní modely Logitech Squeezebox Radio a Logitech Squeezebox Touch s rozhraním Wi-Fi (webová prezentace). Ty se dle výrobce jednoduše nastavují, mají kompaktní design a barevný displej vhodný i pro prohlížení fotografií nebo přístup k sociálním sítím (Facebook).


Logitech Squeezebox Touch

Vedle toho jsou zde také univerzální dálkové ovladače Harmony, jejichž smyslem je zjednodušení přístupu k "zábavě", tedy ovládání více přístrojů najednou. Původní nabídka startující ovladačem Logitech Harmony 1100 byla nyní posílena o model Harmony 200 (webová prezentace) určeným pro složité i jednodušší systémy audiovizuální zábavy. Logitech slibuje kompatibilitu s 225000 přístrojit od 5000 firem, přičemž to potřebné si jednoduše stáhneme z Internetu.


Logitech Harmony 200

Logitech Harmony a hudební přehrávače Squeezebox jsou u nás k dispozici již od července, a to především v nabídce oficiálních distributorů produktů tohoto výrobce (ATC, eDS a ABC Data).

Zdroj: TZ Logitech