Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PANASONIC TX-P50ST30E - "custom mode"

saamot (10)|18.11.2011 02:24
Zdravím,

v různých zahraničních diskuzích jsem se dočetl, že u modelu ST30 se dá mění různé nastavení jako například gamma, vyvážení bílé atd. a to v režimu "custom mode" jenž u mé TV mám na výběr pouze z modu Dynamický, Normální, Kino, Kino režim, Hry, Fotografie, ale ani u jednoho z tohoto modu jsem žádné rozšířené nastavení nenašel.

Jedná se mi hlavně o to, že po připojení PC k TV je bílá barva spíše taková do šeda, jako by se měl panel ještě maličko rozsvítit ale bohužel se tak neděje a ničím jiným se ta bílá nedá zvýraznit. Zkoušel jsem různé kombinace zvyšovaní kontrastu a jasu, ale nic nepomohlo. Máte někde u té bílé stejný pocit, nebo se to zdá pouze mě? :-)

Budu rád za každou radu, protože už nevím co s tím. Předem děkuji...
Tomasson (1)|18.11.2011 12:21
Hoj,
vlastním GT 30, ale postup by měl být asi stejný -
Menu - Nastavení - Pokročilé(isfccc), musíš dát na Zapnuto a to ti potom otevře další nabídky, takže k Modu zobrazení ti přibyde i Profesionál 1 a 2 a pak můžeš nastavovat zvlášt´barvy atd...
saamot (10)|18.11.2011 15:17
Díky za odpověd, ale právě u ST30 modelu tyto možnosti odemčené nejsou, ale jak jsem psal, tak na jiných zahraničních forech se do nějákého tohoto menu dostanou, ale jak, tak to mi není jasné.
Pepino100 (45)|18.11.2011 20:08
Zdravím
podle mě by stačilo odemknout to v servisním menu. Ale asi by to chtělo někoho kdo tomu rozumí aby řekl co kde zakliknout a tak.
SlavoF (834)|5.12.2011 14:21
ja som to pochopil tak, že custom mode je zvláštny mod ktorý je možné nastavovať v režime prehrávania multimediálnych súborov - tam vraj takéto rozšírené možnosti nastavenia sú
ale zase to platí len pre toto prehrávanie a zrejme sa k tomu aj dá dostať len v tomto režime

ale keď už som v tejto téme tak prosím znalých /vlastníkov/ tejto TV, nakoľko je predpoklad že ním o krátky čas budem aj ja, o posledný klinec do rakvi alebo ako nazvať :rolleyes:
1. ozaj je dobrá ?
2. nebzučí ?
3. čo tie vetráčiky ?

ešte mám chvíľu čas, tak ma už dokopte alebo odhovorte :-)-