Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kto ma skusenosti s PDP Panaconic TX-P50ST30E

darik (27)|13.8.2011 21:52
Zdravim vsetkych,chcem poprosit majitela,pripadne niekoho,kto ma moznost tuto TV pozerat,,,v podstate aj v rozmeroch 42,46 ".....ci by nenapisal nejake svoje hodnotenie,pozorovanie,hlavne z pohladu kvality obrazu s SD signalom.Chystam sa kupit 50" PDP a toto je dost horuci kandidat.Mam Skylink,,vzdialenost od TV cca 3 metre...zvuk mam rieseny AV receiver Onkyo+ repro Jamo 5,1,,,DVD Pioneer,,,a planuje sa Blue-ray prehravac,,,,Budem vdacny za kazdy postreh,,,pripadne ci mam pockat na modely 2012,,,test v Stereo&video som nastudoval,,,dakujem
jarino1978 (8045)|13.8.2011 22:02
ak chceš pozerať SD,tak potom Skylink ( niektoré programy ), alebo originál DVD-VIDEO. Samozrejmosť musí byť kvalitný STB a kvalitný mediaplayer.
ST model nie je žiadna žehlička, v plnej kráse ti zobrazí všetok humus zo signálu. Takže voľba musí byť kvalitný zdroj a kvalitný HW.
patriot (227)|15.8.2011 12:26
Mám 50GT30 a při přímém porovnání s 50ST30 se odvážím tvrdit, že obě tyto TV mají shodnou obrazovku, jelikož v režimu Normal nevidím žádný rozdíl. Obraz je fantastický, upscaling SD rovněž fantastický, nákup Blu-Ray přehrávače velmi doporučuji, nějaký lepší model, který i z DVD dokáže vydolovat nádherný obraz.
Obraz ST tedy patří k tomu nejlepšímu, co se dá koupit. Podle mne je koupě ST řady lepší, než koupě skoro stejně drahé G řady, která se ani s THX certifikací ST řadě obrazově nevyrovná.
Harris23 (180)|15.8.2011 13:48
[quote=patriot;362281]Mám 50GT30 a při přímém porovnání s 50ST30 se odvážím tvrdit, že obě tyto TV mají shodnou obrazovku, jelikož v režimu Normal nevidím žádný rozdíl. Obraz je fantastický, upscaling SD rovněž fantastický, nákup Blu-Ray přehrávače velmi doporučuji, nějaký lepší model, který i z DVD dokáže vydolovat nádherný obraz.
Obraz ST tedy patří k tomu nejlepšímu, co se dá koupit. Podle mne je koupě ST řady lepší, než koupě skoro stejně drahé G řady, která se ani s THX certifikací ST řadě obrazově nevyrovná.[/quote]

Mám 46ST30 a pri priamom porovnaní s 46GT30 sa tiež odvažujem tvrdiť, že obe tv majú rovnaký panel. A tiež som sa to dočítal v nejakej zahraničnej recenzíí. Dokonca aj VT30 má ten samý panel, akurát obohatený o nejaký filter, takže čierna je perfektná aj v dosť osvetlenej miestnosti. Non 3d modely majú iný panel.
Tiež som stál pred dilemou (lebo cenovo sú to alternatívy) či vziať G alebo ST. Vzal som ST a myslím že to bola dobrá voľba.
Pozor však!! Pri ST modeli su až extrémne osekané možnost dodatočného nastavenia obrazu. Takže pri dlhom skúmaní sa isto dá z modelu GT30 vytrieskať viac. Ale už som si našiel nastavenie na ST, ktoré mi sadlo a som plne spokojný.
Dalej je blokovaná možnost nahravania na disk a nepodporuje DLNA.
darik (27)|15.8.2011 17:26
[quote=Harris23;362288]Mám 46ST30 a pri priamom porovnaní s 46GT30 sa tiež odvažujem tvrdiť, že obe tv majú rovnaký panel. A tiež som sa to dočítal v nejakej zahraničnej recenzíí. Dokonca aj VT30 má ten samý panel, akurát obohatený o nejaký filter, takže čierna je perfektná aj v dosť osvetlenej miestnosti. Non 3d modely majú iný panel.
Tiež som stál pred dilemou (lebo cenovo sú to alternatívy) či vziať G alebo ST. Vzal som ST a myslím že to bola dobrá voľba.
Pozor však!! Pri ST modeli su až extrémne osekané možnost dodatočného nastavenia obrazu. Takže pri dlhom skúmaní sa isto dá z modelu GT30 vytrieskať viac. Ale už som si našiel nastavenie na ST, ktoré mi sadlo a som plne spokojný.
Dalej je blokovaná možnost nahravania na disk a nepodporuje DLNA.[/quote]

Dakujem za reakcie...tiez si myslim,ze 3D panely v aktualnych modeloch by mali byt aj pri 2D pozerani lepsie,,,a to je kriterium,ktore je hlavne.Mozne je este pockanie na novsie modely 2012,,,ale o co tam bude lepsia obrazovka???,,,asi o nic,,,skorr tam bude viac softw. ficuriek,,,a tusim lepsi riadiaci procesor,,,aky je Vas nazor na toto???,,,kupit teraz???alebo pockat do noveho roku????
garb7 (1189)|15.8.2011 20:48
Čekat můžeš i 5let, pořád bude něco lepšího, jistě i obrazově bude rozdíl někdo tvrdí , že řada PZ byla lepší jak neoPDP , osobně vidím rozdíl v obraze G10 , G20 ,GT20 VT20 tak i u x30 tak jako u X , C , S , U 10/20/30 většinou jsou rozdíly zanedbatelný , např za dne jsou větší.
darik (27)|28.8.2011 11:44
[quote=Harris23;362288]Mám 46ST30 a pri priamom porovnaní s 46GT30 sa tiež odvažujem tvrdiť, že obe tv majú rovnaký panel. A tiež som sa to dočítal v nejakej zahraničnej recenzíí. Dokonca aj VT30 má ten samý panel, akurát obohatený o nejaký filter, takže čierna je perfektná aj v dosť osvetlenej miestnosti. Non 3d modely majú iný panel.
Tiež som stál pred dilemou (lebo cenovo sú to alternatívy) či vziať G alebo ST. Vzal som ST a myslím že to bola dobrá voľba.
Pozor však!! Pri ST modeli su až extrémne osekané možnost dodatočného nastavenia obrazu. Takže pri dlhom skúmaní sa isto dá z modelu GT30 vytrieskať viac. Ale už som si našiel nastavenie na ST, ktoré mi sadlo a som plne spokojný.
Dalej je blokovaná možnost nahravania na disk a nepodporuje DLNA.[/quote]

Dakujem Harris32...este otazocka,,,skusal si napojit web kameru,,,a skusil si SKYPE???,,,ciste teoreticky by to malo chodit,,,ale aka je prax???....A ake su skusenosti s TV s odstupom casu???,,,nejake poruchy,,,alebo nejake chybycky,,,co si spozoroval,,,ako vyzera to strieborne ramovanie???a ci by si znova bral tento TV,,,alebo by si isiel do ineho????,,,dakujemm