Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast PVR2 - nahrávání pod WinVISTA

Doom (2331)|17.10.2007 21:43
bingo. rozjel jsem nahrávání včetně zvuku pod Vistou. takže, pokud máte někdo zájem o návod, čtěte
screenshoty jsou z anglické verze systému, ale to snad vadit nebude. pokusím se o náznakový překlad
poznámka: postup je pro zvukovku Analog Devices AD1986, ale mělo by to být obecné, kdyžtak si s tím pohrajte
nejdříve je nutné se poštárat v záznamových zařízeních systému. klepněte pravým na repráček v Systray a dejte Recording Devices (zařízení pro záznam)

[ATTACH=CONFIG]19487[/ATTACH]

uvidíte tam pravděpodobně jenom mikrofon a line-in
klepněte pravým myšákem někde v tom okně a vyberte volbu Show Disabled Devices (zobrazit vypnutá zařízení)
objeví se vám seznam všech zařízení vaší zvukovky

[ATTACH=CONFIG]19488[/ATTACH]

klepněte pravým na zařízení, do kterého máte přiveden výstup z TV karty. u mě je to AUX a dejte Enable. poté dejte Set as Default.
jak si zapnete vstupní zařízení zvukovky, pusťte PVR2 a et voila, v roletě pro recording device se vám objeví chybějící vstupy. vyberte si ten správný a zkuste nahrávání.
teď přijde chyták. možná vám to bude blbnout a budete muset experimentovat, protože to nebude nahrávat správně - ostatní zařízení musíte vypnout (disable) - mě osobně se při spuštění nahrávání zapnul mikrofon nebo jiné zařízení - někde asi mají ještě chybu... je to debilní v případě, že používáte i mikrofon nebo line-in pro nahrávání zvuku. mě osobně to dělalo psí kusy.
Doom_01.jpg Doom_02.jpg
Ivo Mašek (10205)|17.10.2007 22:17
Přípomínky a dotazy prosím pište do tohoto threadu:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=10389&page=24