Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips DVDR3570H a DVDR3590H

POiNTERx (436)|24.8.2007 11:48
Otvaram thread pre tieto dva nove HDD rekoredery. (rozdiel medzi nimi : 3570H - 160GB / 3590H - 250GB)
DVDR3570H mam prave doma zapozicany na testovanie, ale pre nedostatok casu som ho este ani nerozbalil... cez weekend budem asi testovat, tak ak by ste chceli nieco k nemu vediet, sem s tym.
Po teste sem hodim nejake hodnotenie + fotky.
Zatial strucny popis:
Hlavne vyhody:
HDD Media Jubox - moznost vytvorit si na HDD medialny jubox
USB 2.0 s moznostou nahravania multimedialnych suborov na HDD/DVDR a aj opacne
Automaticky TimeShift buffer a s tym spojene funkcie PauseLive TV, Instant Replay, FlexTime
EasyLogic menu (design a ovladanie menu ako pri TV Philips)
Ceske menu
YPbPr a progressive scan
Hlavna nevyhoda:
Nema HDMI vystup
(tie maju modely 3575 a 3595, avsak nie su urcene pre nase regiony, kto by predsa len chcel HDMI bude si musiet pockat na 5520H a 5570H, ktore budu mat aj hybridny tuner s DVB)
robert.kotasek (777)|24.8.2007 12:18
super tesim se na tvou recenzi, protoze vim, ze se snazis o objektivni pohled na vec, ikdyz jsi Philipsak telem i dusi... predpokladam ze 5570h bude funkcne stejny jako 3570H popr. jeste lepsi... ;) uz se nemuzu dockat...
Xaver (149)|24.8.2007 13:51
Mám dotazy... jak je to s možností současného provádění více funkcí?
1. Lze přehrávat hudbu z vnitřního HDD a současně na HDD nahrávat běžící TV program?
2. Lze přehrávat hudbu z CD/DVD a současně na HDD nahrávat běžící TV program?
3. Lze kopírovat hudbu z CD/DVD do vnitřního HDD a současně nahrávat běžící TV program?
4. Lze zazálohovat obsah vnitřního HDD na PC a pak obnovit (po opravě), pokud HDD v rekordéru se poškodí?

Tyto rekodéry DVDR3570H a DVDR3590H tedy nemají digitální TV tuner, pochopil jsem to správně?

Díky!
robert.kotasek (777)|31.8.2007 08:51
POiNTERx : tak co ta recenze? ja vim ze jsi nerekl ktery weekend... ;)
POiNTERx (436)|31.8.2007 15:51
Sorry.. ale bol som rozlietany... este som ten rekorder ani nevybalil... ale tento vikend to urcite zmaknem... pretoze ho musim v pondelok vratit.
POiNTERx (436)|4.9.2007 16:05
[QUOTE=Xaver;148559]Mám dotazy... jak je to s možností současného provádění více funkcí?
1. Lze přehrávat hudbu z vnitřního HDD a současně na HDD nahrávat běžící TV program?
2. Lze přehrávat hudbu z CD/DVD a současně na HDD nahrávat běžící TV program?
3. Lze kopírovat hudbu z CD/DVD do vnitřního HDD a současně nahrávat běžící TV program?
4. Lze zazálohovat obsah vnitřního HDD na PC a pak obnovit (po opravě), pokud HDD v rekordéru se poškodí?

Tyto rekodéry DVDR3570H a DVDR3590H tedy nemají digitální TV tuner, pochopil jsem to správně?

Díky![/QUOTE]
1. Ano, ale najskor musis spustit nahravanie, az potom spustit prehravanie hudby (pokial vyskocis s prehravaca hudby, hudba prestane hrat)
2. Ano, plati to iste co v bode 1.
3. Ano (pripominam vsak ze kopirovat sa da len hudba mp3 a wma, nie klasicke Audio z CD) a plati to co v bode 1.
4. Rekorder tuto moznost neponuka, ale sikovny kutil by si s tym mozno poradil :)

DVDR3570H a DVDR3590H su rekordery bez DVBT a bez HDMI. Na trh pridu tento mesiac este DVDR5520H a DVDR5570H s kombinovanym tunerom (DVBT+analog) a s HDMI portom. S moznostou zaznamenat zvuk v 5.1 kvalite.

Na recenzii pracujem... spisem ju bud dnes vecer, alebo zajtra. (prisla mi totiz medzi tym AUREA, tak ma trochu "zamestanala" :) )
Xaver (149)|6.9.2007 14:22
2 pointerx: Dik moc za odpoved...
Mam jeste doplnujici dotaz k bodu 1. ... co se stane kdyz mam nastaveno casove nahravani na pr. 17:00 a v tu dobu mam pustenou hudbu z HDD? ...prerusi se prehravani?
Dalsi dotaz jak je to s pouzitim rekorderu napr. kopirovani videa z HDD na DVD apod. pri nahravani TV poradu na HDD? Pany EX87 to neumi kopirovat...je v podstate v tu chvili pouzitelny pouze na prehravani z HDD ...
Diky!
POiNTERx (436)|18.9.2007 00:20
Sorry chalani za zdrzanie ale nevedel som sa k tomu az doteraz dostat.. a teraz som to tiez zbuchal len narychlo... viac tu (v dolnej casti):
http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?t=66890
robert.kotasek (777)|9.10.2007 15:25
Mam jeden dotaz. Pokud jsem dobre pochopil, tak digitalni/analogovy prevodnik, ktery je uvaden pro audio (96/24) a video (54/10) je nepodstatny, pokud pouziji HDMI, tzn digitalni pripojeni.... Je to tak? Jde mi o to ze parametry tohoto i 5570h/5520h nejsou v tomto ohledu nic moc oproti konkurenci audio (196/24) video (108/12) - napr panasonic 87
bobik (1)|24.10.2007 10:51
Zdravím, mám dotaz na možnost úpravy polohy titulků při přehrávání některých DivX filmů, kdy se druhý řádek zobrazuje pod úrovní obrazovky a stejně tak menu nahoře je mimo obraz TV.
TV mam CRT 16:9 Phillipse. Problém bude nejspíš v rozměru DivXu, který nastaví blbej poměr obrazu a nevím jak s tím něco udělat. Změna výstupu na 4:3 pomůže jen u obrazu - menu a titulky jsou stále mimo TV.