Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zkušenost s www.elektrocr.cz, EXA.cz

brot1cz (31)|3.10.2009 17:05
Nemá někdo z Vás zkušenost s e-shopem http://www.elektrocr.cz nebo EXA.cz? Chci koupit LCD sony kdl40W5500 a cena tam vychazí velice dobře. Mluvil jsem s nima a Tv jsou prý určený pro český trh s CZ záručákem, o to mi hlavně jde abych mohl případně reklamovat přímo v SONY. Nekupoval někdo v těchto obchodech a jak byl spokojen, případně jiné návrhy. Diky
milis1 (14)|6.10.2009 08:56
Zdravim,tak jak jsi dopadl,už jsi někde TV objednal?Já také chci objednat TV sony kdl-52w55500 u EXA.cz a také bych rád slyšel nějaké postřehy,děkuji.
brot1cz (31)|7.10.2009 13:03
Objednal jsem na elektrocr.cz a čekám na dodání. Jinak jsem jednal jak s EXA tak elektrocr.cz a obě firmy prý dodávají výrobky pro český trh se záručákem pro ČR. Každopádně stoprocentní to bude až při dodání, byl to muj požadavek při objednávce, takže v případě že to bude jinak zboží jim vrátím. Měl bych jí mít příští týden, pak dám vědět.
PaJaSoft (827)|7.10.2009 14:01
[quote=brot1cz;243318]dodávají výrobky pro český trh se záručákem pro ČR. [/quote]

A jak to poznáš, když třeba v případě PDP Panasonic existuje jen jeden PANevropský záručák?:-)))
brot1cz (31)|7.10.2009 16:51
Tak některé e-shopy, právě nedávají origo záručáky, ale svoje a nebo jako záručák slouží faktura, pak jde reklamovat jen u nich a né v sony je to vlastně neoficiální dovoz. Sony taky dává mezinarodní záručák o o ten mi právě jde, některé e shopy mi právě odpověděli že dostanu jen fakturu která slouží jako záručák a to nechci.
milis1 (14)|7.10.2009 16:53
Já jsem objednal včera u EXA.cz,jěště včera mi volali,že ve čtvrtek ji mám doma,tak uvidíme.
franzkafka (89)|12.10.2009 07:22
[quote=brot1cz;242911]Nemá někdo z Vás zkušenost s e-shopem http://www.elektrocr.cz nebo EXA.cz? Chci koupit LCD sony kdl40W5500 a cena tam vychazí velice dobře. Mluvil jsem s nima a Tv jsou prý určený pro český trh s CZ záručákem, o to mi hlavně jde abych mohl případně reklamovat přímo v SONY. Nekupoval někdo v těchto obchodech a jak byl spokojen, případně jiné návrhy. Diky[/quote]

Já u EXA.cz jednou kupoval mikrosystém Philips a poslali mi vadný kus - navíc bez záručáku. Napsal jsem odstoupení od kupní smlouvy, vše jsem zabalil zpátky do krabice a poslal jim to nazpět - peníze mi do dvou týdnů vrátili. Takže s tímto obchodem mám takové rozporuplné zkušenosti.
milis1 (14)|12.10.2009 21:23
Mě televize přišla,jak řekli,i se záručákem.