Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Samsung TV nestreamuje videa z USB ale ze sítě přes dlna ano

Neregistrovaný (0)|19.1.2014 17:20
Tazatel: Milan

Znění dotazu: Dobrý den,
poradí mi někdo se streamováním videa z USB?
Pokud uložím video na síťový HDD a streamuji přes wifi, tak jsou videosoubory v adresářích funkční a TV funguje.
Pokud chci ta samá videa streamovat z externího HDD přes USB, tak se adresáře tváří jako prázdné a tím pádem nelze nic stramovat.. A TV je schopna číst pouze fotky.. díky předem

Technika, které se dotaz týká: Samsung TV UE46D6530
Externí HDD Intenso 3,5" USB 3,0
Externí HDD WD My Book Live
KamilZ (10277)|19.1.2014 17:59
Nepředpokládám, že by Tvá TV standardně uměla jakkoli z USB streamovat. Umí z USB přehrávat média, ale ne streamovat.

Zkus se podívat na nStreaplayer Lmod, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35274-DVBC-od-UPC-streamovane-do-domaci-site-jde-to-nejak?p=479942&viewfull=1#post479942
Neregistrovaný (0)|19.1.2014 19:15
[QUOTE=KamilZ;479946]Nepředpokládám, že by Tvá TV standardně uměla jakkoli z USB streamovat. Umí z USB přehrávat média, ale ne streamovat.

Zkus se podívat na nStreaplayer Lmod, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35274-DVBC-od-UPC-streamovane-do-domaci-site-jde-to-nejak?p=479942&viewfull=1#post479942[/QUOTE]

Díky za snahu pomoci. Jen si nejsem jistý, že je to přesně ten můj případ.
TV umí přehrávat většinu videí z HDD, který mám v síti, ale z HDD přes USB umí pouze základní příponu.mpeg. Tj. problém v kodeku. Jen nechápu, že to samé video umí přečíst přes dlna, ale ne přes usb. :(
KamilZ (10277)|19.1.2014 19:20
Tak chceš z USB přehrávat nebo streamovat? To jsou hrušky a jablka.
Neregistrovaný (0)|19.1.2014 19:49
[QUOTE=KamilZ;479954]Tak chceš z USB přehrávat nebo streamovat? To jsou hrušky a jablka.[/QUOTE]

OK, v tuto chvíli by mi stačilo z USB přehrávat... Streamování už ladím (díky za tip), ale přehrávání z USB je pro mne zásadní. Můžeš mi pomoci? Díky Milan
KamilZ (10277)|19.1.2014 19:53
Seznam podporovaných "formátů" máš v příručce, ani tyto podporované Ti nezobrazí?

Docela by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem streamování...
Neregistrovaný (0)|19.1.2014 20:21
[QUOTE=KamilZ;479957]Seznam podporovaných "formátů" máš v příručce, ani tyto podporované Ti nezobrazí?

Docela by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem streamování...[/QUOTE]

Hmm.. tak jsem asi našel svůj problém - v návodu na stránce č.230
"If the number of files and folders saved on a USB storage device is
approximately over 8000, the files and folders may not appear and some
folders may not be opened." :(