Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doporucte interni kartu s podporou Vista x64

gomez (7)|23.5.2007 09:58
Zdravim, jelikoz jsem se ani na netu ani tady nedopatral jak rozchodit moji TV Wonder bt878 pod Vista x64. Tak jsem se rozhodl poridit novou kartu. Muj pozadavek je: Interni analogovy tuner klidne bez radia. Dulezita je podpora Vista x64. A kdyby to slo tak aby to fungovalo s Dscaler jebo K!TV Bohuzel u zadne karty v internetovych obchodech jsem se o podpore Vista x64 nic nedocetl. Bojim se ze by to nakonec treba nefungovalo. Muzete neco doporucit?? Mam PC Intel D915 MB Gigabyte 965 DS4. Diky za rady Gomez
Ivo Mašek (10205)|23.5.2007 10:53
gomez (7)|23.5.2007 14:28
Dekuji za odpoved... to s tim Dscaler me mrzi ale co se da delat. Kazdopadne koukal jsem na nejake karty od Avermedia ale o podpore Vista x64 je tam prd nebo jsem slepej. Muzete doporucit jeste neco od Pinnacle nebo Avermedia pripadne Hauppage. neco co by proste nahadilo stavajici TV Wonder. Dulezita je citlivost signal z anteny je slabsi a TV Wonder byl na to perfektni. Jeste jednou diky Gomez
Ivo Mašek (10205)|23.5.2007 14:45
[QUOTE]Muzete doporucit jeste neco od Pinnacle nebo Avermedia pripadne Hauppage. [/QUOTE]
Tak tady takový přehled o jejich momentálních novinkách nemám, takže bohužel. Ale mrkněte se do threadu "než se zeptáte" v této sekci, dával jsem tam odkazy ohledně tv karet a je tam i odkaz na diskusní forum (v angličtině), které má firma Hauppauge.
Dále zkuste navštívit mezinárodní forum o tv tunerech http://www.tv-cards.com (v anglickém jazyce)
Určitě i od firem Hauppauge i Pinnacle něco existuje, nebo něco připravují.

[QUOTE]TV Wonder byl na to perfektni. [/QUOTE]
Jó, to byly časy:) . To byla vynikající karta a i dnes je těžko sehnatelná přes bazar. Kdo ji má (a hlavně ví, co má), těžko ji dá z ruky pryč.
Ivo Mašek (10205)|23.5.2007 15:02
gomez (7)|23.5.2007 15:22
Jeste jednou dekuji za vycerpavajici informace. Moc mi to pomohlo. Snad se mi neco podari sehnat. Diky Gomez
gomez (7)|23.5.2007 22:07
Tak nakonec jsem vybral WinTV-HVR 1110 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512008L000000C3H . Doufam ze jsem neudelal spatne.... docetl jsem se ze jako analog tuner je to OK normy zvuku jsou prepinat a ukladat u kazdeho kanalu zvlast. Citlivost je pry taky vyborna a o to mi jde. Dscaler by mel taky u analogu taky fungovat coz potesi. Jen pry je k tomu dost blbej soft ale nastesti pry jde nahradit alternativnim. Gomez
mp4 (27)|29.5.2007 14:23
WinTV-HVR 1110 nema HW MPEG-2 ja si asi kupim kvoli Win MCE Leadtek PVR3000
gomez (7)|10.6.2007 21:24
Tak katra dorazila... s ovladaci 3.4b chodi naprosto bez problemu aplikace je svizna obraz super bez jedineho trhnuti. Nahravani na mem Pentium D915 tez bez problemu. Jen je treba nektere stanice naladit rucne automaticke vyhledavani je nenajde. Jsem maximalne spokojen. Plna nahrada za TV Wonder se podarila. Gomez
slimak (95)|13.8.2007 11:09
Jakou kartu pro Vistu X64 by jste mi doporučili z těchto dvou? Hlavní využití DVB-T a FM rádio. Používat ji budu jak s Vista Media Center tak dodávanou aplikací, takže mi jde i o lepší funkčnost, stabilitu dodávanýho softwaru.
Dobré a kvalitní nahrávání MPEG2.

Kandidáty mám tyto dva:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008L0W70X07CR
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008L0W70X09HO

Díky
Ivo Mašek (10205)|13.8.2007 14:52
Já osobně bych šel do Leadteka.
Ale asi by se měl vyjádřit někdo nestranný. Já tak trochu do Leadteka dělám.
slimak (95)|13.8.2007 16:23
A případně něco do PCI Express X1? Mimo teda Pinnacle 310i, co jsem četl všude možně, tak je to hrozný krám, hlavě co se týče softwaru.
Ivo Mašek (10205)|13.8.2007 16:52
No Leadtek už také cosi dělá:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=1963&page=72
ale na našem trhu to myslím ještě není. Ale určitě v krátkém čase se objeví i u nás.
slimak (95)|20.8.2007 00:39
Tak jsem koupil DTV2000 a jsem naprosto spokojen. Instalace bezrpoblému (akt. drivery + PVR2 v2.0.2.25). Rádio, DVB-T i analog šlapou jak po másle. Dálkové ovládání se mi líbí, funguje skvěle. To samé ve Vista X64 MCE.

Akorát mi jediná věc vrtá hlavou. Dnes jsem koukal na Nóóóvu a zvuk bonda se překrýval s angličtinou. Ťukal jsem do klávesy "a", jak tu bylo několikrát psáno, ale nic to nedělalo. Dával jsem i na control panelu tlačítko "přepnout audio [s]" včetně té klávesy ale také žádná změna.
Ivo Mašek (10205)|20.8.2007 06:24
Klávesa A na PC klávesnici slouží na přepínání norem (PAL_BG / PAL_DK)
Klávesa S na PC klávesnici slouží na přepínání zvuku (v každém repráku jiný / originál jazyk / český dabing)
Na dálkovém ovladači dále existuje tlačítko "volba jazyka"
slimak (95)|27.8.2007 12:45
Tak na "S" jsem ťukal, ale nic se nezměnilo. Ještě to vyzkouším. Díky
Jinak po týdenním používání naprostá spokojenost. PVR2 v2.0.2.25

Jinak se chci zpetat na používání PVR2 s funkcí skrytí ovládacího panelu a rámečku.

Stává se mi, že nastavení zůstane uložené i do dalšího spuštění PVR2, ale když opět spustím PVR2 + kliknu DO na full screen nebo dvojklik na obrazovku, tak panel s rámečkem se zase zobrazí.

Proč mi to vadí. Většinou pustím TV, mám malé okno v pravém dolním rohu a při práci nebo serfování sleduju jedním očkem TV. Po chvíli dám fullscreen, když už na PC nedělám a v tom se panel + rámeček zase zobrazí a při vypnutí full screenu, když jdu zase něco dělat musím opět pouštět funkci skrytí panelu + skrytí rámečku.

Něchtěl bys Ivo, pokud máš k Leadteku blízko, nějak apelovat na Leadtek, jestli by tuhle funkcičku nedali jako permanentní, tnz. ať se děje co se děje, pokud tu funkcionalitu sám nevypnu, aby se panel + rámeček nezobrazoval :)

EDIT: kdyby existovalo nějaké nastavení do registrů, kde by byl panel + rámeček stále vypnut, bylo by to fajn. Stějně většinu věcí udělám přes DO než ovládací panel.
Ivo Mašek (10205)|27.8.2007 13:25
Tak já PVR_2 nepoužívám, takže podrobnosti ti nemohu sdělit.
[QUOTE]Něchtěl bys Ivo, pokud máš k Leadteku blízko, nějak apelovat na Leadtek, jestli by tuhle funkcičku nedali jako permanentní, tnz. ať se děje co se děje, pokud tu funkcionalitu sám nevypnu, aby se panel + rámeček nezobrazoval [/QUOTE]
Tak do Leadteka se vrtá nick tw1965. Je na Tchaiwanu a pracuje pro Leadtek. Protože má angličtina je velmi chabá, těžko se s ním domluvím na odborných podrobnostech. Ale "dopisuje" si s ním nick Saxel.
Saxel (2279)|29.8.2007 13:20
[quote=Ivo Mašek;148788]... Tak do Leadteka se vrtá nick tw1965. Je na Tchaiwanu a pracuje pro Leadtek. Protože má angličtina je velmi chabá, těžko se s ním domluvím na odborných podrobnostech. Ale "dopisuje" si s ním nick Saxel.[/quote]
Řekl bych, že tw1965 se už do PVR2 moc nevrtá. Vývoj teď pravděpodobně převzal nějaký maďar bzoley, a s ním si teda moc nepokecám 9-) - na jeho stránkách jsem neviděl, že by chtěl komunikovat anglicky.