Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s obrazem

cendamore (2)|22.8.2011 14:12
Zdravim koupil jsem tuto tv:

http://www.alza.cz/40-samsung-ue40d6000-d235764.htm?kampan=zbozi.cz

Mam problem s obrazem,filmy a serialy ktere na stare televizi vypadaly jako filmy ted vypadaji jako ze se to vsechno deje v kulisach: napr: jsem ted koukal na Harryho Pottra a vypadalo to spise jako film o filmu!!!!??????nevim jak to presne popsat,proste vsechny filmy a kvalitni serialy vypadaji jak nejaky bullshit telenovely???????
Zkousel jsem snad vsechna nastaveni co televize ma ale nic.....proto prosim o radu co by se s tim dalo delat nebo jestli je tv nejak rozbita,jinak jsem poustel film s pc pres hdmi a vypadalo to strasne ale po par upravach v compu to bylo ok a film byl film ale na televizi se mi to proste nedari..

Dekuju moc za kazdou radu Cenda........
Ladys (1829)|22.8.2011 14:17
Vypnout nebo snizit funkci motion plus, true motion apod., nevim jak se tedka u Samsungu tahle funkce jmenuje.
nemamcas (97)|22.8.2011 17:01
este sa to mozno vola Motionflow a zniz uroven na 0
cendamore (2)|22.8.2011 18:12
ok,zkusim a dam vedet,ale nevim jestli jsem to schopen najit,zkousel jsem co se da alespon co se klasickeho menu tyce))
Diky moc za radu ,zkusim a dam vedet diky!!!!!!
erik555 (776)|22.8.2011 20:24
[quote=cendamore;363353]ok,zkusim a dam vedet,ale nevim jestli jsem to schopen najit,zkousel jsem co se da alespon co se klasickeho menu tyce))
[/quote]
V nastaveni obrazu. V nastaveni zvuku to nenajdes.