Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 50PK950 - problém s obrazem

jirkachon (10)|1.12.2010 09:31
Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat na nejasnosti ohledně obrazu na této plazmě. Při sledování hokejového zápasu se mi stalo, že obraz byl jasný, ostrý, zářivý...(byly vidět i odlesky osvětlení v hale na ledové ploše) a po chvilce se to samovolně o něco malinko ztmavilo, kde již zmíněné odlesky nebyly znatelné a celkově byl obraz tmavší. To se dělo opakovaně několikrát po sobě a i při vypnutém energy saving a při různých nastaveních obrazu. Na jiných programech, či při přehrávání filmů jsem toto nezaregistroval.
Zajímalo by mě, zda-li s tímto máte někdo zkušenost nebo zda někdo nevíte, čím by to mohlo být?!
Děkuji za odpovědi.
jirka106 (77)|1.12.2010 09:59
Neměl jsi zapnutou funkci inteligentní senzor?U tohoto nastavení se stává,že se obraz mění dle světelných podmínk okolí.
jirkachon (10)|1.12.2010 10:32
[quote=jirka106;311189]Neměl jsi zapnutou funkci inteligentní senzor?U tohoto nastavení se stává,že se obraz mění dle světelných podmínk okolí.[/quote]

Nejprve jsem ho zapnutý měl, ale poté jsem to zkoušel i s vypnutým senzorem, ale nemělo to vliv a docházelo k tomu stejně...
bavorak (1494)|1.12.2010 11:24
tak sa asi nechce dat vypnut a to je zavada, ale ak to nerobi pri inych programoch, tak pockaj na iny hokej :-) a porovnaj
jirkachon (10)|1.12.2010 15:21
[quote=bavorak;311212]tak sa asi nechce dat vypnut a to je zavada, ale ak to nerobi pri inych programoch, tak pockaj na iny hokej :-) a porovnaj[/quote]

No holt asi budu muset. :-)
Díky za odpověď.