Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 42PFL8404H

axicom (626)|16.5.2009 08:53
Docela se mi libi tato TV, nemaji nekdo doma?
Jarda80 (31)|16.5.2009 22:34
Už ji mám objednanou - dostupnost začátkem června. Doufám, že bude fungovat DVB-C!!
axicom (626)|17.5.2009 09:29
Co jsem hledal na netu tak je jiz dostupna za cca 29tis.

A na LG 42LH5000 si nahodou nekoukal, vypada take zajimave.
Jarda80 (31)|17.5.2009 20:58
O LG jsem neuvažoval, vybíral jsem ze značek SONY a SAMSUNG, ale když jsem viděl PHILIPS 42PFL7404 potažmo 42PFL8404, tak 8404 byla jasná volba - jsem tak trochu ulítlej na design. A pak samozřejmě rozhodovala cena, mohu jí mít levněji než z internetu.
LJ (5)|18.5.2009 12:31
Dobrý den, v návaznosti na příspěvek jsem se chtěl zeptat na DVB-C u tohoto typu - díval jsem se také na typ 7623D, který zvládá jen DVB-T. Mám zřízenou O2 TV, tedy televizi po kabelu, a bylo mi vysvětleno, že moje tv nemusí mít v tom případě DVB-C pro příjem (i když zatím zkušebního) HD vysílání na O2 TV, stačí, že HD signál zpracuje set top box od poskytovatele (O2), a moje tv ho ve full HD zobrazí. K čemu tedy ale slouží DVB-C tuner? Poskytuje nějaky provider služby bez set top boxu? Pokud vím, tak O2 ne. Díky za vysvětlení.
swift (4)|20.5.2009 00:57
Přesně tak. Od O2 dostaneš jejich box a ten jen zapojíš do TV. TV by v podstatě pro tvůj
případ nemusela mít žádný STBox. O2 není kabelovka, ale pevná linka. Jednoduše řečeno jiný typ signálu.
Jarda80 (31)|27.5.2009 08:22
Nový termín dodání - polovina června.
Jarda80 (31)|17.6.2009 08:50
Zítra bude doma. Mohu sdělit své poznatky a zkušenosti pokud bude zájem, nejsem ovšem žádný odborník, pouze laik.
pebu (33)|17.6.2009 09:56
Dobrý den, chtěl bych se zeptat majitelů této tv, možno i nižších úhlopříček, jestli přehrává přes USB i .mkv HD soubory, jakou má zhruba spotřebu el. energie (prosil bych o vlastní měření, pap. údaje si mohu přečíst na ofiko stránkách) se zapnutým a vypnutým ambilight, co se dá "chytnout" na internet (asi youtobe atd.), kvalita zvuková reprodukce (kvlůli designu asi nic moc) a kam směřují repro, jestli se obrazovka popř. rám moc neleskne - kvůli čitelnosti obrazu za slunečného počasí (máme ob. pokoj na jih, samozřejmě i žaluzie ale furt je zatahovat je víme na nic). Předem dík za odpověď.
axicom (626)|17.6.2009 11:41
[QUOTE=Jarda80;229884]Zítra bude doma. Mohu sdělit své poznatky a zkušenosti pokud bude zájem, nejsem ovšem žádný odborník, pouze laik.[/QUOTE]

Tak urcite prihod i nejaka foto.
Jarda80 (31)|18.6.2009 12:04
Takže, nějaké odpovědi na otázky mohu podat již nyní, i když ji ještě nemám - viděl jsem v obchodě. Bohužel odpověď na spotřebu dát nemohu - nemám a nebudu ji mít čím změřit. Obrazovka je matná, rám je lesklý černý, ale je tak tenký, že si myslím, že odlesky narozdíl od ostatních výrobců nebudou příliš rušící. Nějaké foto se také pokusím přidat. Odpovědi na další otázky podám až odzkouším v reálu - odpoledne.
daviss (12)|19.6.2009 02:18
Ahoj Jardo80,
těším se na tvé postřehy k TV Philips.Váhám mezi Samem 40b650 a právě Philem 42PFL8404.Je možné poslat fotku TV se zapnutým Ambilightem v šeru?Kde jsi prosím TV zakoupil,všechny obchody udávají zboží nedostupné.Porovnával jsi v obchodě TV Philips 8404 též se Samsungem B650 obrazově? Díky za případnou odpověd.
redmiro (9)|19.6.2009 19:24
Nejake foto najdes aj tu: http://forum.donanimhaber.com/m_31593928/tm.htm
Mne by mala prist v stredu ale už aj na čase od 10.05.
enzone (7)|20.6.2009 13:03
A kde si ju objednal? Prechadzam vsetky mozne webshopy aj kamenne predajne a este som ju nikde nenasiel skladom. Resp. niekde maju napisane skladom, ale po telefonate som sa dozvedel, ze to je sklad zahranicneho dodavatela. Este by ma zaujimala aj cena ;)
Jarda80 (31)|20.6.2009 16:35
Tak další postřehy.
To pebu:
Soubory s koncovkou .mkv nepřehraje. Bohužel k Net TV se nemohu připojit - budu řešit v pondělí 22.6.2009 s podporou zákazníků PHILIPS. Televize je bez problémů připojená, bohužel hlásí, že server společnosti nebyl nalezen. Kvalita zvuku - asi jeko u každé TV, pro sledování TV programů dostačující - můžeš nastavit basy a výšky. Repro směřuje do zadu.
To daviss:
Měl jsem objednáno přímo přes zaměstnance PHILIPSU - takže i výhodná sleva. Televizi jsem s ničím neporovnával, porovnal jsem si technické specifikace s jinými výrobci.

Přidám své zkušenosti:
TV nemá režim formátu obrazu 4:3. Na mé předchozí televizi SAMSUNG jsem tuto možnost měl. Teď mi trochu chybí, ale myslím si, že jde o zvyk.

Přikládám nějaké foto. Když budete chtít něco konkrétního napište.
PHILIPS 42PFL8404H 001.jpg PHILIPS 42PFL8404H 002.jpg PHILIPS 42PFL8404H 003.jpg
deAngello (308)|20.6.2009 17:44
[QUOTE=Jarda80;230319]TV nemá režim formátu obrazu 4:3[/QUOTE]

njn. ale pak to první foto (Clouseau) je v jakém formátu? 16:9 asi nee :-E

...jinak ok moc prima placka PHILIPS má skvělej design beden
Jarda80 (31)|20.6.2009 19:41
(Clouseau) sice v 4:3 je, ale bohužel, když chci v TV natvrdo nastavit formát na 4:3, tak to nelze. Toto je automatika. Takže, když program vysílá pořad s černými pruhy nahoře i dole, tak TV tento pořad automaticky nedeformovaně roztáhne (TV stanice nemusí vysílat 16:9 a TV to automaticky stejně roztáhne!)
frutys (36)|20.6.2009 21:38
Jarda80
Zdravím.Zkoušel jsi naladit něco v DVB-C pásmu-?
Jarda80 (31)|21.6.2009 12:03
Všechny kanály naší kabelové TV jsem naladil, i HD.
axicom (626)|21.6.2009 12:46
[QUOTE=Jarda80;230332](Clouseau) sice v 4:3 je, ale bohužel, když chci v TV natvrdo nastavit formát na 4:3, tak to nelze. Toto je automatika. Takže, když program vysílá pořad s černými pruhy nahoře i dole, tak TV tento pořad automaticky nedeformovaně roztáhne (TV stanice nemusí vysílat 16:9 a TV to automaticky stejně roztáhne!)[/QUOTE]

V pripade toho Clousea je to vysilani HD, tedy 16:9 vcetne tech pruhu a televize to detekuje jako vysilani 16:9. Mozna tam je volba zoom.
milosik29 (24)|21.6.2009 12:56
[QUOTE=Jarda80;230319]Tak další postřehy.
To pebu:
Soubory s koncovkou .mkv nepřehraje. Bohužel k Net TV se nemohu připojit - budu řešit v pondělí 22.6.2009 s podporou zákazníků PHILIPS. Televize je bez problémů připojená, bohužel hlásí, že server společnosti nebyl nalezen. Kvalita zvuku - asi jeko u každé TV, pro sledování TV programů dostačující - můžeš nastavit basy a výšky. Repro směřuje do zadu.
To daviss:
Měl jsem objednáno přímo přes zaměstnance PHILIPSU - takže i výhodná sleva. Televizi jsem s ničím neporovnával, porovnal jsem si technické specifikace s jinými výrobci.

Přidám své zkušenosti:
TV nemá režim formátu obrazu 4:3. Na mé předchozí televizi SAMSUNG jsem tuto možnost měl. Teď mi trochu chybí, ale myslím si, že jde o zvyk.

Přikládám nějaké foto. Když budete chtít něco konkrétního napište.[/QUOTE]

Posli prosim aj nejake foto s ambilight, dik.
frutys (36)|21.6.2009 12:57
Jarda80
Dík za odpověď.Ta Nova HD na Tvém foto je ta z kabelovky?Jak jsou na tom obrazově ostatní programy z DVB-C pásma proti analogu?Jsou po naladění samostatně programy analog,DVB-C nebo jsou v jednom seznamu?
Jarda80 (31)|21.6.2009 19:12
To frutys:
Nova HD je z DVB-C, samozřejmě. Kanály z DVB-C jsou subjektivně v lepší kvalitě než v analogu. Televize naladí programy takto na pozice 1-99 naladí digitální, na pozice 100-999 naladí analogové stanice a na pozice 1000 výš rádia. Poté jsou v jednom seznamu, ale není problém je promíchat. Programy, které nechceš v seznamu lze skrýt - TV je poté přeskakuje.
To milosik29:
viz. přiložené foto
PHILIPS 42PFL8404H 001.jpg PHILIPS 42PFL8404H 002.jpg PHILIPS 42PFL8404H 004.jpg
axicom (626)|21.6.2009 20:52
Jo jo, moooc pekny kousek.
maddavid (1)|21.6.2009 20:52
Jarda80:
Od středy jsem taky majitelem této TV. Psal jsi, že máš problém s připojením k NetTV. Tohle připojení mi jede bez problémů (propojeno LAN kabelem). Myslíš, že by byla možnost spojení TV s PC i pomocí USB WiFi adaptéru???
V nabídce NetTV jsou přednastavený tyto stránky: YouTube, MeteoConsult, funspot, myalbum.com, tunin.fm a netlog. Dají se ale zobrazit i klasické webové stránky jako je seznam, flickr, atd. Nefungují flashe. U flickru nefunguje slideshow.
S čím ale bojuji je "PřipojeníPC" - tzn., aby si TV načetla nasdílené soubory z PC. Zde mám problémy s firewallem. Jako firewall používám NOD. Ten mi TV do PC nepustí. Jakmile firewall NODu vypnu, tak se mi spojení podaří. Vyzkoušeno i ve spojitosti s firewallem Windowsu. Proto jestli někdo ví, jak nastavit firewall NODu, aby pustil TV ke komunikaci s PC, tak budu moc vděčnej, protože jsem už zvyklej na firewall NODu.
Podotýkám, že nejsem žádnej profík ani žádnej znalec AV techniky. Spíše jenom takovej nadšenej s krapet rozšířenejma zkušenostma.
Kromě firewallu NODu mě ještě zajímá jedna věc. Svou TV krmíš signálem z kabelovky přes STB nebo vyžíváš CI slotu??? Zajímala by mě právě možnost vložení Conax modulu, abych nemusel mít další krabičku v podobě STB. U mého zprostředkovatele kabel. signálu (Moravianet) už mám objednaného technika, aby mi tuto možnost prověřil.
Jinak TV si v pohodě poradí i s USB diskem bez vlastního napájení.
Jarda80 (31)|22.6.2009 08:37
maddavid:
Zatím naše kabelovka digitální kanály nekóduje (kódování teprve testuje), vysílá je volně, tudíž nemám vyzkoušený CI slot.
Net TV budu řešit dnes s PHILIPSEM. TV hlásí, že je připojená, ale také hlásí, že server společnosti nebyl nalezen, tak uvidím.
Nasdílení souborů TV s PC zatím neplánuju. USB funguje bezproblémů.
Kulik33 (3)|24.6.2009 16:01
Grutuluju šťastným majitelům ... snad brzy rozšířím jejich řady :-)
Chtěl bych se optat na jednu věc. Chci sledovat filmy ze svého síťového datového úložiště. Je možné televizi přípojit přímo do routeru a následně přímo v televizi procházet složky s videem, fotkami, atd. Nebo mi musí běžet plnohodnotný Media centre server na samostatném počítači? Díky ...
Jarda80 (31)|25.6.2009 07:55
Zdravím všechny. Rozchodil jsem Net TV. Problém byl u poskytovatele internetu, respektive v nastavení routeru.
redmiro (9)|26.6.2009 13:54
Tak od stredy som v "klube" majitelov tejto TV.
Zatial som nemal čas moc sa hrať len som pripojil STB od Magia a pozrel jeden film (WALL-E 1080p) v mkv cez NTB. HD je super,ale to je asi na vačšine TV no a Magio ako ktorý program a ako ktorá relácia. Inak ambilight je paráda ked to človek zapne a po čase skúsi vypnúť tak to poriadne "chýba". Dnes by som chcel skusit Net , zdielanie s PC a USB
enzone (7)|28.6.2009 17:57
[QUOTE=redmiro;231018]Tak od stredy som v "klube" majitelov tejto TV.
Zatial som nemal čas moc sa hrať len som pripojil STB od Magia a pozrel jeden film (WALL-E 1080p) v mkv cez NTB. HD je super,ale to je asi na vačšine TV no a Magio ako ktorý program a ako ktorá relácia. Inak ambilight je paráda ked to človek zapne a po čase skúsi vypnúť tak to poriadne "chýba". Dnes by som chcel skusit Net , zdielanie s PC a USB[/QUOTE]

A kde si ju objednal? Prechadzam vsetky mozne webshopy aj kamenne predajne a este som ju nikde nenasiel skladom. Resp. niekde maju napisane skladom, ale po telefonate som sa dozvedel, ze to je sklad zahranicneho dodavatela. Este by ma zaujimala aj cena
redmiro (9)|29.6.2009 18:44
[QUOTE=enzone;231197]A kde si ju objednal? Prechadzam vsetky mozne webshopy aj kamenne predajne a este som ju nikde nenasiel skladom. Resp. niekde maju napisane skladom, ale po telefonate som sa dozvedel, ze to je sklad zahranicneho dodavatela. Este by ma zaujimala aj cena[/QUOTE]

Objednaval som ju ešte 10.05 (tak ako som pisal v prispevku č.14) tu: http://www.obchodobchodov.sk/produkty/Plochy_TV___LCD/PHILIPS_42PFL8404H_12___LCD_TV_s_Ambilight_Spectra_a_Pixel_Precise_HD___42%22_(107_cm)_Full_HD_1080p_digitalny_televizor-2512.html
cena: 985€ ale teraz už by mali byť dodacie lehoty lepšie.
kadlp (1)|30.6.2009 16:38
Dobrý den, je velký rozdíl mezi : Philips 42PFL8404H a Philips 42PFL7404H/12 ? Kromě funkce Ambi Light ?
Philips 42PFL8404H do 14dní slibují na: http://www.dostal.cz/philips/vyrobek-philips-42pfl8404h-12-+-zdarma-doprava.do?id=6500
Jarda80 (31)|1.7.2009 07:38
Myslím si, že je ještě rozdíl v tom, že 8404 má prohlížeč médií DLNA, internetový prohlížeč a má služby Net TV, dále přehrává více formátů audia a videa.
frutys (36)|6.7.2009 14:14
Jarda 80
Zdravím,můžeš mi prosím napsat jakou máš nastavenou zemi pro DVB-C.Já nemůžu přijít na to jak změnit zemi bez toho,abych TV znovu přeinstaloval.
Jinak HD kanály jsou super,Blue-ray super,DVD velmi dobré-taky záleží na disku.
Většina SD kanálů na naší kabelovce nic moc a je jedno jestli analogové nebo digitální.Ze začátku jsem se zděsil jak obraz vypadá (po přechodu ze SONY 32KDL2530).Dokonce jsem chtěl TV vrátit a vyměnit za některou 42"plazmu.Jenže po velmi špatných zkušenostech s ventilátory"Full" plazem jsem byl Philipse porovnat u kolegy s jeho plasmou Samsung při připojení na Sky-link.U SD kanálú skutečně plazma subjektivně vykresluje obraz měkčeji,tím vypadá lépe,ale na mě působil rozostřeně a měla méně detailů.
U "full"kanálů byl obraz mnohem lepší na Philipsovi.Takže i na doporučení kolegy si TV nechám už proto,že je novější a kanálů s vysokým rozlišením bude přibývat.S nastavením SD kanálů si ještě pohraju.
axicom (626)|6.7.2009 17:49
Docela me udivuje ze Philips CZ taji cechum model 47PFL8404H.
eevil (92)|7.7.2009 09:41
Chtěl bych se zeptat majitelů této TV, jestli má někdo zkušenosti s ambilightem na tmavě vymalované zdi. Jestli je ten efekt nějak pozměněný. Trošku se toho obávám... Děkuji za případné odpovědi.
emmerityx (210)|7.7.2009 09:49
Pokud je to barevně neutrální (odstíny šedé atd) tak klesá jas, což se dá dohnat nastavením. Pokud jsou to výraznější barvy, zvyšuje se jejich podíl..
Spacer (15)|12.7.2009 18:48
Tak som sa stal šťastným majiteľom typu 8404H, len s uhlopriečkou 32". Internet funguje fajn. Tu je stručný výpis, čo TV obsahuje. Teda aspoň sa na to odkazujú licenčné podmienky:

Linux kernel (2.6.18)
Flash Erase All - pre výmaz flash
Nandwrite - zápis na flash
Libc, libm, libpthread, librt, libdl, ld, libresolv, libncurses
libgcc, libstd++, vsnprintf, rpc_socket
tmdbginternal ©Patrick Powell
GIF reading routine ©David Koblas
http://www.koders.com/
IZMA (4.4.3)
busybox (1.2.1)
ezxml (0.8.6)
DirectFB
Libgphoto
Opera web browser
Frenki09 (15)|14.7.2009 09:35
uvazuji o koupi teto tv, chtel bych se zeptat majitelu o prehravani videi pres usb disk a pres dlna z pocitace, jake typy souboru jdou spustit a zda lze nastavovat velikost a barva titulku...

dale me zajima zda je velikost tv odpovidajici, kdyz ji budu sledovat ze 3 metru..
Jarda80 (31)|15.7.2009 08:07
[QUOTE=Frenki09;232932]uvazuji o koupi teto tv, chtel bych se zeptat majitelu o prehravani videi pres usb disk a pres dlna z pocitace, jake typy souboru jdou spustit a zda lze nastavovat velikost a barva titulku...

dale me zajima zda je velikost tv odpovidajici, kdyz ji budu sledovat ze 3 metru..[/QUOTE]

Přes USB jsem zkoušel .avi - bez problémů, avšak bez titulků. Nemám to moc vyzkoušené (jiné typy souborů jsem nezkoušel) a ani to více zkoušet neplánuji. Taktéž DLNA. Mám připojený počítač standartně přes VGA a takto přehrávám videa (divx).

Vzdálenost je dostačující - sleduji ji z 2,2 - 2,5m.
eevil (92)|17.7.2009 19:09
Dneska jsem se byl podívat v Electroworldu. Maj tam tuto TV (uhl.42"). Běželo tam na všech TV nějaké DVD s rybičkama a podmořským životem. Musim přiznat, že všechny TV byly obrazově srovnatelné, asi nejsem žádný fajnšmejkr:) Ale všiml jsem si, že když na obrazu plula žlutá rybička, tak se kolem ní dělal takový divný "opar", na ostatních TV jsem si toho nevšiml...Ale na Philipskách to bylo všude stejné. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? A ještě jeden dotaz. Měli tam i 32" 8404 a na ní zase pro změnu běželo jakési demo se Šakirou, Ricky Martinem, nějakými auty (červený, modrý a žlutý) a ještě tam byly záběry velkoměsta a policajtů (spíš nějaká zásahovka:). A právě při tomto pohledu na město se obraz někdy jakoby "zacukl". Byly to sice velmi rychlé panoramatické přehledy, ale trochu mě to vystrašilo. Na vedlejší 9603 byl obraz naprosto v pohodě. Nevím, možná měli špatně nastavený ten HD natural motion...Nebo jestli to není tím, že tato TV má Pixel precise a 9603 má Perfekt pixel? Nemáte s tím také náhodou někdo podobnou zkušenost???
Jenina (3)|19.7.2009 19:48
[QUOTE=Jarda80;232984]Přes USB jsem zkoušel .avi - bez problémů, avšak bez titulků. Nemám to moc vyzkoušené (jiné typy souborů jsem nezkoušel) a ani to více zkoušet neplánuji. Taktéž DLNA. Mám připojený počítač standartně přes VGA a takto přehrávám videa (divx).

Vzdálenost je dostačující - sleduji ji z 2,2 - 2,5m.[/QUOTE]

Jsem 3 dny majitelkou 32PFL8404H. Vyzkoušela jsem připojit externí disk přes USB. Z disku jsem přehrávala filmy v .avi, fotografie a mp3. Na NET TV jsem zjistila, že je k dispozici nový software. Je to myšleno tak, že je to nový firmware (doufám, že jsem to napsala dobře).
dyff (4)|20.7.2009 15:40
[QUOTE=Jarda80;230872]Zdravím všechny. Rozchodil jsem Net TV. Problém byl u poskytovatele internetu, respektive v nastavení routeru.[/QUOTE]

Dobrý den
řeším stejný problém. Můžu se zeptat čí to bylo? Na podpoře Philips mi nic neporadili.
Děkuji
Jenina (3)|20.7.2009 17:33
Dobrý den,
nám včera nešel NET TV, úplně to zatuhlo. Problém vyřešilo nainstalování nového firmwaru (.015) dle návodu přes USB a dále znovu nová instalace sítě, jak je uvedeno v návodu na stránkách Philips.
Na podpoře Philips bylo řečeno, že je asi chyba serveru, který poskytuje služby NET TV.
Hezký zbytek dne.
dyff (4)|20.7.2009 20:45
To se máš. NetTV mi fungoval s firmwarem 26.29.6. Po nainstalování firmware
26.33.15 jako když utne. Procházení PC funguje dál, ale NetTV jen hlásí:
server společnosti nebyl nalezen, opakujte později. Volal jsem na Technickou
podporu, a tam mi nějaká bábovka řekla, že pokud to s tím starým firmwarem
jelo, abych ho tam vrátil, ale že mi ho dát nemůže (protože oni mají jen ten
nejnovější), ale pokud poprosím v nějakém servisu, že mi ho určitě nahrají
na flešku, a dala mi telefonní číslo na servis. Když jsem tam zavolal,
ozvalo se volané číslo neexistuje. Tomu říkám technická podpora :-(
Jarda80 psal, že to vyřešil změnou konfigurace routeru. Tak kdyby se podělil
o zkušenost, moc bych to uvítal. Vracet tam starý firmware s nejistým
výsledkem se mi nechce.
Na stránce:
http://www.syndication.philips.com/monitor/ecd/ECDShortStatus.xml
se prý dle anglických stránek podpory dá zjistit jestlije server pro NetTV
v provozu, či nikoli. Zelená je OK červená je KO
Spacer (15)|21.7.2009 19:58
[QUOTE=dyff;233462]To se máš. NetTV mi fungoval s firmwarem 26.29.6. Po nainstalování firmware
26.33.15 jako když utne. Procházení PC funguje dál, ale NetTV jen hlásí:
server společnosti nebyl nalezen, opakujte později. Na stránce:
http://www.syndication.philips.com/monitor/ecd/ECDShortStatus.xml
se prý dle anglických stránek podpory dá zjistit jestlije server pro NetTV
v provozu, či nikoli. Zelená je OK červená je KO[/QUOTE]

Daj si zobrazit nastavenie siete a skontroluj to, ci to mas OK. Ci to mas nastavene na DHCP, alebo staticku adresu, ci nastavenie brany smeruje na tvoj router a pod.
Jarda80 (31)|22.7.2009 08:39
[QUOTE=dyff;233462]To se máš. NetTV mi fungoval s firmwarem 26.29.6. Po nainstalování firmware
26.33.15 jako když utne. Procházení PC funguje dál, ale NetTV jen hlásí:
server společnosti nebyl nalezen, opakujte později. Volal jsem na Technickou
podporu, a tam mi nějaká bábovka řekla, že pokud to s tím starým firmwarem
jelo, abych ho tam vrátil, ale že mi ho dát nemůže (protože oni mají jen ten
nejnovější), ale pokud poprosím v nějakém servisu, že mi ho určitě nahrají
na flešku, a dala mi telefonní číslo na servis. Když jsem tam zavolal,
ozvalo se volané číslo neexistuje. Tomu říkám technická podpora :-(
Jarda80 psal, že to vyřešil změnou konfigurace routeru. Tak kdyby se podělil
o zkušenost, moc bych to uvítal. Vracet tam starý firmware s nejistým
výsledkem se mi nechce.
Na stránce:
http://www.syndication.philips.com/monitor/ecd/ECDShortStatus.xml
se prý dle anglických stránek podpory dá zjistit jestlije server pro NetTV
v provozu, či nikoli. Zelená je OK červená je KO[/QUOTE]

Omlouvám se, že odpovídám se zpožděním, bohužel neposkytnu bližší informace ohledně nastavení routeru. Toto nastavení jsem řešil s technickou podporou O2. Nastavení jsme provedli společně. Byl jsem naváděn - nejsem v tomto ohledu moc zdatný, abych si nastavení provedl sám.
Jinak s mou 42PFL8404 nastal problém, objevili se mi mrtvé body ve vertikálním směru (viz. foto). Jdu reklamovat. Myslíte, že je to na výměnu kus za kus?
PHILIPS 42PFL8404H 002.jpg
dyff (4)|22.7.2009 11:36
Pro Spacer:
Síťové nastavení je OK to jsem kontroloval jako první. (Používám DHCP).
Pro Jarda80:
Děkuji, ale moc mne to nepotěšilo.
Ale pokud je to v nastavení routeru, tak si holt k tomu sednu a budu laborovat pokus-omyl, až na to přijdu. Něco mne ještě napdlo, co jsem nevyzkoušel, snad to bude ono.
dyff (4)|24.7.2009 21:51
UF Hláška : "Server společnosti nenalezen" Odstraněna.
Problém řeší nový firmware 26.038.014. Nyní je vše OK