Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MKV - vice zvukovych stop, tv samsung

wnt (3)|5.10.2010 21:40
Zdravim, omlouvam se, pokud je to OT, ale lepsi zarazeni jsem nenasel.

Mam televizi Samsung UE40C6540. Prostrednictvim PC share manageru jsem chtel prehrat mkv soubory, ktere maji prokazatelne v sobe vice jazykovych stop. No problem je, ze mi nejde ty zvukove stopy prepinat. Vypada to, jako by televize prehravala vzdy jen prvni stopu.

Pritom kdyz se podivam do manualu, tak tam mam uvedeno ze zvuk pres tools prepinat lze, nicmene me tam cela kolonka "Zvuk" schazi. V poznamce je uvedeno "tato fce je aktivni pouze tehdy, jeli prehravany soubor typu stream, ktere podporuji vice zvukovych formatu". Muze mi prosim nekdo rict, co delam spatne?

Kdyz se podivam na vlastnosti mkv, tak tam klasicky vidim jednotlive zvukove stopy v ac3, video je enkodovany pomoci h264.

Diky.
jarino1978 (8045)|5.10.2010 21:49
používaj PS3 media server a máš po probléme.
wnt (3)|5.10.2010 21:56
PS3 media server umi spolupracovat se samsungama? nejak ted nechapu :)

kdyztak prosim trochu polopaticteji.. ackoliv se v it pohybuju, tak problematice filmu rozumim asi jak koza petrzeli
jarino1978 (8045)|5.10.2010 21:59
áno vie. stiahni si ten program a vyskúšaj ho. pravdepodobne tvoja TV nevie selektovať jednotlivé zvukové stopy.
vivid.sk (11472)|5.10.2010 22:29
pravdepodobne tvoja TV nevie selektovať jednotlivé zvukové stopy.

"C" modely by to mali zvladnut, ak je HDD/Flash pripojeny cez USB
wnt (3)|5.10.2010 22:33
Ja prave nejsem pripojeny pres USB, taham to ze site.. tzn je mozny ze to zvlada jen pres USB?

Jinak zkousim ten PS3 MS a mam problem s tema mkv, u vsech mi tv hlasi, ze se jedna o nepodporovany format souboru.. je trebas neco nastavit? mam defacto vychozi nastaveni
wmv to prehralo vpohode (jinak diky za tip, je ten sw mnohem sympatictejsi nez ten od samsungu)
jito (999)|7.10.2010 20:20
Zvukové stopy jdou přepínat při připojení z USB,po síti přes Samsung Share nejde.
Break (2)|25.1.2011 17:49
Zdravim,

nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem. Mam objednaneho sama LE46C750 a mam doma hodne Blu-ray filmu v PC, tak by me zajimalo jestli to prehraju pres disk nebo po siti nebo si vsechny filmy musim upravit do .MKV?? Diky za pripadne odpovedi
jito (999)|25.1.2011 17:59
[quote=Break;325618]Zdravim,

nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem. Mam objednaneho sama LE46C750 a mam doma hodne Blu-ray filmu v PC, tak by me zajimalo jestli to prehraju pres disk nebo po siti nebo si vsechny filmy musim upravit do .MKV?? Diky za pripadne odpovedi[/quote]

Samsung nepodporuje formát m2ts.
A proč to nepustíš v pc,a do TV poslat obraz?
Break (2)|25.1.2011 18:11
[quote=jito;325620]Samsung nepodporuje formát m2ts.
A proč to nepustíš v pc,a do TV poslat obraz?[/quote]

No myslel jsem si to, ale zeptal jsem se, kdybych se nahodem mylil. Pro me je pohodlnejsi to poustet pres externi HDD, ale jinak to nepujde nez pres PC, predelavat to nebude do .MKV. Stejne diky