Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde editovat první příspěvek...

stani (1647)|22.2.2007 21:59
Nejde editovat první příspěvek, co jsem dal. Už jsem ho tedy editoval, ale teď tam vyskočila tabulka, že nárok k editaci mám zase za XXX hodin...:eek:
To snad nemyslíte vážně?..:confused:
-------------
Jo a ještě jedna věc(nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno) - nepřibývají mě u mého profilu Příspěvky - je jich tam pořád 408....
stani (1647)|24.2.2007 18:28
a teď už nejde editovat ani ty ostatní... :(
Barto (317)|24.2.2007 18:46
divne mne to ide v pohode
stani (1647)|24.2.2007 22:19
hmmm, třeba zrovna tady ten první příspěvek editovat nemůžu..
Tan další už jo - ale jinde ne(ani ten další)...
sAd (1)|25.2.2007 13:19
[QUOTE=stani;135699]hmmm, třeba zrovna tady ten první příspěvek editovat nemůžu..
Tan další už jo - ale jinde ne(ani ten další)...[/QUOTE]

Myslím, že to je tak, že pokud není na příspěvek odpovězeno, tak editovat jde, ale pokud už je za ním nějaký nový příspěvek, tak už editovat nejde.
Karel Polívka (119)|25.2.2007 20:11
Možnost editovat svůj vlastní příspěvek má jeho autor po dobu 6 hodin od jeho odeslání. Po uplynutí této doby mohou příspěvek editovat pouze moderátoři a administrátoři fóra.
nous (50)|7.3.2007 17:04
[QUOTE=Karel Polívka;135738]Možnost editovat svůj vlastní příspěvek má jeho autor po dobu 6 hodin od jeho odeslání. Po uplynutí této doby mohou příspěvek editovat pouze moderátoři a administrátoři fóra.[/QUOTE]


a jaky to ma vyznam ze uz nemuzu editovat svuj treba prvni post v tematu aby byl stale aktualni a uzivatele nemuseli prochazet mnoha postovane tema a vse bylo v jednom. ( jde o tema DVD recordery a prvni post je formou recenze, tipu a rad nazbiranych od uzivatelu ) a ted se doplnovat neda a kazdy musi cist, cist a je to zbytecne neprehledne

konkretne tady https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=11262

diky za odpoved
stayman (12393)|10.3.2007 23:39
[QUOTE=Karel Polívka;135738]Možnost editovat svůj vlastní příspěvek má jeho autor po dobu 6 hodin od jeho odeslání. Po uplynutí této doby mohou příspěvek editovat pouze moderátoři a administrátoři fóra.[/QUOTE]


A to uz preco? Mne to teda dost vadi, ze to nejde aj neskor, ak chcete mat o tom prehlad, kto kedy to editoval, tak nech sa tam vlozi poznamka drobnym pismom, tak ako to je aj na inych forach. Pokial viem, editovat sa daju, ale mazat nie.
Karel Polívka (119)|14.3.2007 04:06
[QUOTE=stayman;136741]A to uz preco? Mne to teda dost vadi, ze to nejde aj neskor, ak chcete mat o tom prehlad, kto kedy to editoval, tak nech sa tam vlozi poznamka drobnym pismom, tak ako to je aj na inych forach. Pokial viem, editovat sa daju, ale mazat nie.[/QUOTE]
Toto jsme řešili krátce po spuštění fóra SHW a tehdy jsem k tomu napsal následující reakci:

"To je poněkud ošemetná záležitost. Když se umožní editace/mazání vlastních příspěvků, tak to může vést k takovým situacím, že v případě nějaké diskuze nebo sporu autor po nějaké době, když zjistí, že nemá v něčem pravdu, některá fakta ve svých příspěvcích "nenápadně" pozmění. A nebo založí téma, které bude jednoduše řečeno mimo a pak bude chtít nenápadně zahladit stopy - podle mého by tedy možnost následné editace být neměla - aby nedocházelo k podobným případům."

To jen pro vysvětlení, co mě k tomuto nastavení vlastně vedlo. Nebráním se ale tomu, aby se zde na fóru editace příspěvků jejich autorem časově neomezovala, navíc třeba případ, který se v této spojitosti v tomto tématu zmiňuje, jinak ani řešit nejde.

Koneckonců kompletní historii editace už není problém zaznamenávat tak, aby se všechny verze příspěvků automaticky úkládaly do db, čímž mnou zmíněné odůvodnění postrádá opodstatnění :-), navíc je takové řešení mnohem více elegantní.

Takže jsem toto omezení právě zrušil.
stayman (12393)|14.3.2007 23:49
Ok, mne slo skor o to, ze casto si potebujem po sebe opravit gramaticke chyby, a ked nieco dopisem, zvacsa napisem "EDIT" a myslim si, ze ked niekto svoje prispevky pozmeni, nejaky dalsi si ich aj tak pamatal, takze uplne sa to neda (klamat, teda na kazdeho raz pride :D )
nous (50)|15.3.2007 20:38
[QUOTE=Karel Polívka;136893]
Takže jsem toto omezení právě zrušil.[/QUOTE]

- diky za konstruktivni pristup