Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Emulace HD programů

vmachalik (19)|1.4.2008 11:31
Může mi někdo vysvětlit, co je to ta emulace HD programů?
Dík.
czsat001 (9)|12.4.2008 22:04
[QUOTE=vmachalik;171324]Může mi někdo vysvětlit, co je to ta emulace HD programů?
Dík.[/QUOTE]

říká se tomu EMU a není to moc legální !!!,
Pomocí tzv alternativního firmvéru lze otevřít různé TV programy . Osobně mám Ferguson HF8900HD USB a ty mají celkem dostatek EMU firmvéru .
Momentálně třeba jede Premir-é-ra HD a Discovery HD na Astře v EMU ,
samožrejmě jen pro studijní účely !!!§

Nějaké info k tomu najdeš např na www . gsmobil . net apod , stačí se porozhlédnou po netu ....
TomTAS (3)|13.4.2008 19:52
Jen pro upřesnění. EMU = emulace kodovacího systému v kterém dané kanály jedou. V případě Premiere Nagravision 2. Pomocí emulačního softwaru jdou rozkodovat i SD kanály. Záleží hlavně na podpoře k danému přijímači.

Samozřjemě že to není legální, jak už bylo zmiňováno, ale v Evropě aspoň co vím, tak se ještě nestalo, že by ti vtrhlo komando do bytu, že sleduješ nelegálně Pay-tv. Stalo se sice, že u našich severních sousedů šlo sedět za sharing a prodej nelegálních karet.

Sharing je v podstatě zdílení karty po síti a nelegální karta se správnou náplní ti přirozeně rozkoduje dané kanály. Teď to není sice moc akuální, ale Hackerské skupiny, co rozlousknou nějaký kodovací systém, tak jsou i takové, co chcou něco na tom trhnout, tak prodávaji tyto karty, ještě se zakodovaným obsahem, že nejde ten způsob kodování vyčíst a děje se to u systému, které nejsou public, tzn. že to nejde softwarově...
czsat001 (9)|15.4.2008 19:16
Co fičí najdeš na různých přehledech , něco taky tady ...

http://azboxworld.com/index.php?page=Thread&threadID=73
bugr (295)|17.4.2008 14:50
bylo supr když jel v EMU czech link. dnes ani netuším co všechno funguje, vím že pořád jede premiere ale četl jsem něco o přechodu na jíný systém.
czsat001 (9)|18.4.2008 19:33
[QUOTE=bugr;173586]bylo supr když jel v EMU czech link. dnes ani netuším co všechno funguje, vím že pořád jede premiere ale četl jsem něco o přechodu na jíný systém.[/QUOTE]

To teda byla prča s tím czech linkem , ale větší je že už pěkně dlouho letí D-I-G-I ....
myslím že už je to snad půl roku .....v E-M-U ....
bugr (295)|18.4.2008 20:04
jj, to jsem čet na cssf, mě akorát nenapadá k čemu by mi to bylo.
Jedině jestli maji lepší českou televizi než v upc protože v pc czechlink(bejvalej) nechytnu
czsat001 (9)|20.4.2008 10:03
Každopádně to že TV NOVA skončila testy v HD je škoda , ale zrovna čtu na jednom serveru celkem zajímavou věc , kdo umí aspoň trocho polsky tak pochopí vocogou

http://laki.dvhk.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1208375731&archive=&start_from=&ucat=&

Vypadá to ,že ke studijním účelům nám přibude pěkná řádka HD kanálů .....