Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas 6 a mpeg4 (divx, x-vid)

puck (5)|1.9.2007 13:17
ahoj, prosim vas.. uz dlouho se snazim dostat video z Vegas 6 do mpeg4 (divx, x-vid)
kdyz chci video renderovat mam na vyber od avi pres mpeg1,2 az po wmv.. ale potreboval bych tam dostat mpeg4 na vyber.. je moznost stahnuti nejakeho pluginu, codeku, cehokoliv.. co by mi tohle umoznilo?
uz sem opravdu nevedel kde se zeptat.. prosim o radu a predem dekuji!
skaut (66)|1.9.2007 17:05
Frameserver a Virtual Dub
stayman (12393)|2.9.2007 04:18
[QUOTE=skaut;149215]Frameserver a Virtual Dub[/QUOTE]

A to uz kvoli comu? :eek: Vegas vie vyuzit vsetky kodeky v systeme, vacsina je u formatu AVI...
puck (5)|2.9.2007 16:27
v avi vim, ze jde pouzit x-vid.. jenze cokoliv udelam v avi, mi pc prehrava rozcarkovane (jestli vite o cem mluvim.. proste kazdy rychlejsi pohyb se rozcarkuje na sirku..) - kdyby nekdo vedel jak vyresit tohle.. byl bych taky vdecny
clee (6592)|2.9.2007 16:40
hledej deinterlace
puck (5)|2.9.2007 17:35
no tak sem studoval.. vim cca oc jde.. ale v praxi v sony vegas 6 je mi to porad prd platny.. potreboval bych tedy vedet co presne kde zaskrtnout a co ne.. aby byl obraz dobry
puck (5)|2.9.2007 18:52
moment, tak zmena.. uz sem vychytal to vyhozeni editovanyho videa v avicku (uncompressed + ne tak debilne prokladany - tudiz uz je to hezky:)) ale ted je video nehorazne velky.. myslim.. ze tohle je cas pro virtualdub.. jenze v tom jeste neumim.. tak se zeptam, nez to zacnuz zkoumat - pujde tedka upravene uncompressed video soubor v avi nejak komprimovat v virtualdubu - aby byl menci?
Foolproof (2713)|2.9.2007 22:05
Je to na to dělaný, nechápu, proč prostě nezkusíš a potkáš-li se s problémy, tak je ventiluj formou konkretního dotazu, jinak se dočkáš odpovědí takových, jaký je dotaz.

Můžeš použít taky cokoliv jiného, ale jde to rovnou i v tom Vegasu, místo uncomressed jednoduše kompressed.
puck (5)|2.9.2007 23:51
[QUOTE=Foolproof;149346]Je to na to dělaný, nechápu, proč prostě nezkusíš a potkáš-li se s problémy, tak je ventiluj formou konkretního dotazu, jinak se dočkáš odpovědí takových, jaký je dotaz.

Můžeš použít taky cokoliv jiného, ale jde to rovnou i v tom Vegasu, místo uncomressed jednoduše kompressed.[/QUOTE]
jenze tady jde prave o to na co jsem se ptal na zacatku.. z vegasu to proste nikdy nedostanu v mpg4ce
proto jsem myslel (kdyz sem se konecne naucil to hezky vytahnout aspon jako uncompressed avicko) z toho pres jiny program mpeg4 udelat.. a proto se ted ptam jak se to v tom virtualdubu dela. googlil jsem, ale nenasel jsem zadny cesky navod jak na to:(

chapu, ze mi to ted nebudete psat na co kliknout a tak.. ale kdyby nekdo mel nejaky link na cesky toutorial, nebo neco podobneho - byl bych moc vdecny:)
stayman (12393)|3.9.2007 01:37
Nechapem preco by si to NIKDY nedostal v Mpeg4 predpokladam v DivXe.:confused: Jedine ak, by si tomu nechapal ty sam, potom to chapem :D