Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální centrum k TV

Hantronix (118)|20.2.2010 20:36
Chtěl bych si pořídit multimediální centrum. Něco jako Xtreamer nebo Patriot nebo eGreat.
Nevíte někdo, který umí přehrát streamované video? Jde mi konkrétně o živý stream Óčka.
Kromě toho by mohl umět i videa z YouTube.
Cena tak do 5 tis.
Díky
Ivo Mašek (10205)|20.2.2010 21:23
Hantronix (118)|20.2.2010 22:13
Jo, zavítal. Díky.
Ale u žádného přehrávače jsem nenašel zmínku o tom, že by to mělo umět internetové TV.
Nyní to řeším přes HTPC. Ale to je celkem nepohodlné. Hlavně čekání na nastartování systému.
vivid.sk (11472)|20.2.2010 22:15
Hlavně čekání na nastartování systému.
A preco system neuspavas (standby/hibernate) ? Ten nabeh nie je potom dlhsi, ako nabeh TV.
ai (2993)|21.2.2010 06:15
Pozor, politika YouTube (google) je takova, ze nechce HD streaming pres krabickove prehravace. Treba WDTV Live vydalo jedno extra firmware jen co se YouTube tyce. Jestli to jine prehravace jeste umoznuji, tak to budou resit velmi brzo.
Hantronix (118)|21.2.2010 10:35
[quote=vivid.sk;267573]Hlavně čekání na nastartování systému.
A preco system neuspavas (standby/hibernate) ? Ten nabeh nie je potom dlhsi, ako nabeh TV.[/quote]
Uspávám. Ale i tak to chvíli trvá. A navíc 2 ventilátory (zdroj a procesor) jsou při provozu trochu slyšet.

[quote=ai;267613]Pozor, politika YouTube (google) je takova, ze nechce HD streaming pres krabickove prehravace. Treba WDTV Live vydalo jedno extra firmware jen co se YouTube tyce. Jestli to jine prehravace jeste umoznuji, tak to budou resit velmi brzo.[/quote]
To YouTube mi zas tak nevadí. To bych bral jen jako přidanou hodnotu. Hlavně chci, aby tam šlo pouštět Óčko. Kabelovku nemám, satelit by mi hyzdil balkón a v DVB-T Óčko nechytám, ale mám rychlý internet, přes který jede Óčko plynule.

Na HTPC nyní používám XBMC, ale tam se mi Óčko taky nepodařilo zprovoznit. Neví někdo, jak na to?
Takže ho nyní spouštím přes browser, což není při použití ovladače dvakrát pohodlné. :-(