Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém satelitu v LED TV Samsung

Daver007 (2)|11.11.2011 17:53
Mám problém v příjmu satelitního vysílání v samsungu UE46D6530. Koupil jsem modul (SMIT fialový - irdeto) ale TV hlásí: "zákódováno". Obracel jsem se na SAMSUNG Servis kde řekli že mám vyměnit kartu Irdeto i když nevím jestli je ještě jiný typ irdeto karty. nevíte co může být problémem? A nevíte který modul jde v tomto modelu TV? Prosím o radu. Děkuji. Můžete psát i na mail: [email]dlogner@seznam.cz[/email].
Nevíte v čem může být problém? Díky.
bastlir (3245)|11.11.2011 21:33
[quote=Daver007;377196]Mám problém v příjmu satelitního vysílání v samsungu UE46D6530. Koupil jsem modul (SMIT fialový - irdeto) ale TV hlásí: "zákódováno". Obracel jsem se na SAMSUNG Servis kde řekli že mám vyměnit kartu Irdeto i když nevím jestli je ještě jiný typ irdeto karty. nevíte co může být problémem? A nevíte který modul jde v tomto modelu TV? Prosím o radu. Děkuji. Můžete psát i na mail: [email]dlogner@seznam.cz[/email].
Nevíte v čem může být problém? Díky.[/quote]

Nečteš! Toto téma tu už bylo mnohokrát popsáno. Moduly SMIT nejsou se stávajícím FW pro Samy vhodné. Ale asi i pro ostatní TV. Je tu problém s inicializací, která se někdy musí realizovat na jiném zařízení (STB). Ale i tak tento modul ti nepovolí funkci nahrávání. Čekám, až od Korejců dorazí do SMITa nový FW a pak dám vědět.
Tobě však zbývá jediné - vyměň ho za jiný - třeba Mascom Irdeto.
Pytkin (7947)|11.11.2011 21:38
daver : tiez sme kupili tento modul http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=15665524 .. a v 8000cke samsungu to nebehalo .. pisalo , ze je daky problem s modulom .. dakde na internete som sa docital , ze samsung v samsungu tieto SMIT moduly nefunguju a ze to treba vymenit za iny .. uz si nepamatam nazov .. tak sme ho vymenili a hned to zacalo fungovat .. ale ako pozeram , tak ho uz nemaju v ponuke .. divne .. tento pondelok sme to riesili :)
bastlir (3245)|11.11.2011 21:45
Mně SMIT na TV chodil ze všech testovaných modulů s ICE kartou nejlépe. Jenže nakonec nepovolil to nahrávání.
Pytkin (7947)|11.11.2011 21:57
nam s ICE kartou nesiel vobec .. vypisoval nejaky error pri inicializacii ..
bastlir (3245)|11.11.2011 22:09
[quote=Pytkin;377239]nam s ICE kartou nesiel vobec .. vypisoval nejaky error pri inicializacii ..[/quote]

Hmm, asi to má nějaký vztah k FW v TV. No je ale pravdou, že mi karta v TV už chodila s jiným modulem.
zicofot10 (69)|12.11.2011 08:43
"bastlir" myslíš, prosím tento modul- http://www.eltasat.cz/satelitni-prijem/cryptoworks-irdeto-mascom
Díky
jirkaradsamsung (8)|12.11.2011 13:19
zdravim vsechny
LEDku mam 3dny a taky zapasim s nastavenim resiveru, aby sli vsechny programy co maji jit (hlavne HD)
mam CL modul irdeto Mascom ( http://www.eltasat.cz/satelitni-prij...-irdeto-mascom ) a kartu ICE od skylink a mam problem ten, ze prepnu na urcity program a naskoci hlaska ze je zakodovan ( je zaplacen a ma fungovat) a pak prepnu zpet na program ktery uz sel a uz nejde ani ten....musim TV vypnout a zase zapnout...nevite cim to je? a jak docilim aby mi sli vsechny programy co maji jit?
diky
geronimoh (2327)|12.11.2011 13:58
Tebou uvedený odkaz mi nefunguje, ale mám v TV Panasonic předpokládám stejný CAM modul Mascom a kartu Skylink Irdeto ICE. Přepínání kanálů je pomalé (4s) a i když mám vypnuté hlášky, tak často při přepnutí kanálů naskočí hláška o kódovaném programu a trvá pár sekund, než dojde k odkódování. Televizor ale vypínat nemusím. Už se to tu na fóru probíralo, CAM modul od Mascomu se takto někdy chová, někdo tvrdí, že jen při prvním zapnutí danný den, kvůli novým zápisům na kartu, ale mě to dělá průběžně po celý den, takže ke sledování DVB-S raději požívám externí satelitní přijímač. Ony ty satelitní tunery vestavěné v televizorech celkově nejsou nic moc.
jirkaradsamsung (8)|12.11.2011 20:26
tak jsem zkusil metodu nechat to dele na prepnutem programu a take nic, jestli to taky neni tim, ze ten CL modul je 3roky starej..
napriklad NOVA HD,NOVA SPORT HD, CT HD, ale dalsi ani tuk...jeste zkusim nekoho najit s HD resiverem aby mi provedl inicializaci tech HD programu...
geronimoh (2327)|12.11.2011 20:42
[quote=jirkaradsamsung;377403]tak jsem zkusil metodu nechat to dele na prepnutem programu a take nic, jestli to taky neni tim, ze ten CL modul je 3roky starej..
napriklad NOVA HD,NOVA SPORT HD, CT HD, ale dalsi ani tuk...jeste zkusim nekoho najit s HD resiverem aby mi provedl inicializaci tech HD programu...[/quote]

Pokud máš někoho známého s HD satelitním přijímačem, tak u něj rovnou vyzkoušej ten CAM modul i skartou. Budeš vědět, jestli je problém v TV, nebo v CAM modulu. CAM modul vytahuj (vkládej) jen z (do) přístrojů vypnutých hlavním vypínačem, nebo odpojených od elektrické sítě, aby nedošlo k maléru.
bastlir (3245)|13.11.2011 00:05
[quote=zicofot10;377297]"bastlir" myslíš, prosím tento modul- http://www.eltasat.cz/satelitni-prijem/cryptoworks-irdeto-mascom
Díky[/quote]

Ano, to bude on.
Mascom.jpg
bastlir (3245)|13.11.2011 00:15
Já jsem občas použil sice nedoporučovaný, leč účinný postup. Při zapnuté TV jsem povytáhl modul (s kartou uvnitř) a zase zasunul. A ono se to načetlo a ziniciovalo. Doporučovaný postup je, jak je výše popsáno, inicializece v jiném STB.
Já používám modul na obrázku, který v Samovi s ICE chodí docela bezproblémově a spolehlivě.
SMARDTV.jpg
interfernet422 (1575)|13.11.2011 00:26
Mládenci, píšem to tu furt dokola, jedině externí satelitní set top box. Ale nám se nevěří, tak si nestěžujte. 9-)
jirkaradsamsung (8)|13.11.2011 10:40
jasně že máš pravdu, já sám používám IPBoxy a to jen proto, abych doma nemusel mít 4karty...víme o čem je řeč,že :) , ale ted si chci poridit kartu do samsungu jen proto, ze chci přijit, mrsknout sebou do gauče s jedním ovladačem a až pak si rozmýšlet, jestli počtu něco na netu, kouknu na něco v HD, nebo jen tak projet všechny programy...
a taky musíme myslet na naší planetu a šetřit energii (když poběží jen jeden stroj), aby zase mohli říct, že jim klesají zisky a mohli zdražit...
bastlir (3245)|13.11.2011 18:12
Myslím, že jsi uhodil hřebíček přímo na hlavičku! :D ExSTB bezpochyby poskytuje daleko vyšší komfort a možnosti nahrávání a editace. Jenže to zase znamená jednu "Tatranku" navíc. Mimochodem, mám dojem že jsem někde viděl adaptér pro dva moduly.
RossiD (1271)|13.11.2011 19:43
Reseni premnozenych "tatranek" je i v chytrem DO .... ;)
jirkaradsamsung (8)|17.11.2011 12:32
tak jsem tu zpet po par dnech testovani....

karta vyzkousena u kamose a vsechny HD i SD bez problemu sli hned

u me v 6570
SD programy jdou vsechny bez problemu
HD jdou NOVA, CT, DELUXE, UNITEL, BRAVA, PENTHOUSE :-D, TRAVEL, NOVA SPORT ostatni ani tuk

jeste jedno..naskakuje mi okno s hlaskou YOU ARE NOT ENTITLED a TO RECEIVE THIS PROGRAME zalezi na tom co zmacku? nemohl jsem neco zmacknout u tech programu co mi nejdou ?

dekuji za kazde nakopnuti co dal..
KamilZ (10277)|17.11.2011 21:07
Zkoušel jsi kartu nebo i modul? Jakou má kámoš značku TV? Co to jsou "ostatní kanály"? Máš je správně naladěné (staré transpondéry, ...)? Máš v modulu poslední verzi SW?
bastlir (3245)|17.11.2011 21:44
[quote=jirkaradsamsung;378421]tak jsem tu zpet po par dnech testovani....

karta vyzkousena u kamose a vsechny HD i SD bez problemu sli hned

u me v 6570
SD programy jdou vsechny bez problemu
HD jdou NOVA, CT, DELUXE, UNITEL, BRAVA, PENTHOUSE :-D, TRAVEL, NOVA SPORT ostatni ani tuk

jeste jedno..naskakuje mi okno s hlaskou YOU ARE NOT ENTITLED a TO RECEIVE THIS PROGRAME zalezi na tom co zmacku? nemohl jsem neco zmacknout u tech programu co mi nejdou ?

dekuji za kazde nakopnuti co dal..[/quote]

Ono také záleží na tom, co vlastně máš na té kartě předplacené. :-)
Arrow79 (113)|17.11.2011 21:52
Bastlir: kedze mu idu v inom prijimaci, tak predpokladam, ze tie programy ma zaplatene :)

jirkaradsamsung:
1. Mas dobre modul dotlaceny do CI Slotu v TV? Ja som mal problemy v tom, ze mi casto pisalo zakodovany program a ine somariny, ale nemal som uplne dobre dotlaceny modul :)) A robilo mi to dost casto cez promo Skylinku
2. Mas monoblock hlavu aj na Astru 19,2 a 23,5? Ak ano, mas to spravne nastavene v TV?
bastlir (3245)|17.11.2011 22:09
[quote=Arrow79;378510]Bastlir: kedze mu idu v inom prijimaci, tak predpokladam, ze tie programy ma zaplatene :) [/quote]

Ohoho! Takhle kámoš ze mě udělal vola, když mi tvrdil, že Dream stojí za prd a že ho mám vyhodit, protože mu na jeho šunce na mé kartě jde víc kanálů jak na Dreamu. No a pak se všivák přiznal, že to má nasdílené! :D Tím chci říct, že tazatelův argument není průkazný. :-)
jirkaradsamsung (8)|20.11.2011 13:29
[quote=KamilZ;378499]Zkoušel jsi kartu nebo i modul? [/url][/quote]

právě že jen kartu, takže zkusím teď i s modulem

[quote=KamilZ;378499]Jakou má kámoš značku TV? [/url][/quote]

zkoušel to přímo Mascomu HD (nevim přesný typ)

[quote=KamilZ;378499]Co to jsou "ostatní kanály"? Máš je správně naladěné (staré transpondéry, ...)[/url][/quote]

Ostatní jsou ty HD,co mám předplacené a naladěné to mám dobře - přidával jsem i nové transpondéry

[quote=KamilZ;378499] Máš v modulu poslední verzi SW? [/url][/quote]

To je správná otázka a tímto směrem se teď budu ubírat, ten CA modul ležel 3roky v šuplíku a podle toho odkazu co jsi poslal vidím, že aktualizace bude jednoduchá, takže to vemu do elektra, jestli mi to udělají, protože Samsung to určitě neumí,což?
xpepino (1)|21.11.2011 07:28
Zdravim všechny, mě modul Diablo WIFI chodí na LE37C670 naprosto bez problémů, ale co mi vadí je, že po 2 hodinách provozu modul neudržím v ruce, jak je horký. Napadlo mě řešení, které je v tomto threedu možná trochu mimo, ale tato myšlenka mě pohltila. Právě jsem hacknul svůj TV a hed mě napadlo strčit do něj nějakýho OScam jako klienta. Jako server s mam AB IPbox 250s s ICE Skylink. Našel jsem na internetu soubor oscam-svn5815-arm-coolstream-webif-Distribution.tar.gz , který by i vypadal, že by na Samsungu běhal ale problém spočívá v tom, že konfigurační soubory chce mít v adresáři /var/tuxbox/config/ a já nedokáži v / vytvořit adresář ani symlink. napadlo to už někoho, nebo poradil by mi někdo ?
jirkaradsamsung (8)|23.11.2011 05:17
[quote=Arrow79;378510]

jirkaradsamsung:
1. Mas dobre modul dotlaceny do CI Slotu v TV? Ja som mal problemy v tom, ze mi casto pisalo zakodovany program a ine somariny, ale nemal som uplne dobre dotlaceny modul :)) A robilo mi to dost casto cez promo Skylinku
2. Mas monoblock hlavu aj na Astru 19,2 a 23,5? Ak ano, mas to spravne nastavene v TV?[/quote]

1.modul jsem pritlacit zkusil a teke nic
2.nemam monoblock a ani Diseqc

jinak, CA modul i s kartou se mi vratila od kamose, kde vsechny HD u nej jdou (nema nic nasdileno) jen Discovery se mu pry sekalo a kdyz to vyndal z modulu a dal ciste jen kartu do ctecky v resiveru, tak to bylo v poho, já doma dal so Samsungu a porad stejne...

vyzkousel jsem i jinou parabolu s jiným LNB a taky stejne, jen prepinani se mi zdalo pomalejsi....to me privedlo k myslence...co LNB, muze to delat?

a jeste, jak je mate oznacene progrymy v TV...MTV HD CZ, Discovery HD CZ, Filmbox HD atd ?? jestli zkousim ty spravne programy...
golfLC (1941)|23.11.2011 14:18
Niekde v menu by Ti mal vidiet CI modul, po vstupe doň aj kartu, vidí toto všetko TV?
Tomekkk (28)|23.11.2011 19:42
Dobrý den, dneska jsem objevil nový CA modul IRDETO EUROCAM+ SMARDTV, nemáte s tím někdo zkušenosti? Píšou že určen speciálně pro TV se satelitním tunerem a měl by rychle přepínat kanály....
R.e.z.y (10)|23.11.2011 21:43
Ahoj, mam naprosto stejny problem, uz sem ten dotaz dal zde (https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29269-3d-samsung-ue46d6530) a pak sem si vsiml tohoto tematu.
Mate jiz nekdo odzkouseno co je s cim kompatibilni? problem bude podle me s tou kompatibilitou jinak si to nedovedu vysvetlit. Proste Irdeto je relativne novinka a asi jeste neni vsechno vychytany nebo fakt nevim.
Muj dotaz:
Ahoj,
Bohuzel mam nasledujici zajimavy problem a rad bych dostal nejake rady co s tim:
Televizi mam Samsung UE46D6510 Dekodovaci modul Mascom Cryptoworks Irdeto a kartu Skylink.
Pres satelitni tuner si naladim vsechny televize bezproblemu. Ale nektere TV stanice mi nejdou.
Takze CT HD, NovaHD, NovaSportHD, DiscoveryHD mi funguji bez problemu ale HBO HD, Eurosport HD MTV HD no proste ostatni z HD nabidky Skylinku mi nefunguji. Pouze kdyz prepnu na dany program napr HBO HD tak mi to napise zakodovany signal a nic ale pokud pri zapnuti toho programu vytahnu a hned dam zpatky ten dekodovaci modul tak mi ta TV stanice nabehne ale jakmile prepnu jinam a zpatky na HBO HD tak mi to napise zase zakodovany signal a nic kdyz opet vytahnu ten dekodovaci modul tak mi ti nabehne ale zase prepnu jinam a zpet a zase nic. Takhle mi to dela u vsech HD stanic krome CT HD, NovaHD, NovaSportHD, DiscoveryHD Prosim vas mate nekdo s tim nejake zkusenosti Cim to muze byt? je to nekompatibilitou mezi TV a dekodovacim modul? Jaky modul se doporucuje k teto TV? Dekuji moc za odpovedi a rady.
golfLC (1941)|23.11.2011 21:56
[quote=R.e.z.y;379864].....mam Samsung UE46D6510 Dekodovaci modul Mascom Cryptoworks Irdeto a kartu Skylink.[/quote]
Verzia fw modulu?
KamilZ (10277)|23.11.2011 22:05
Jakou máš přesně kartu?

ww.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30104
R.e.z.y (10)|23.11.2011 22:47
Ahoj,
mam tohle:
http://www.mascom.cz/sat/_CI_moduly/_CryptoWorkMascom.htm

[quote=golfLC;379872]Verzia fw modulu?[/quote]

Ahoj,
Verze:
Cryptoworks 1.23
Loadversion: Euroboot V2.08CW
Applikationsversion: AlphaCrypt 3.23

Snad je to ono
Diky moc
bastlir (3245)|24.11.2011 02:31
[quote=Tomekkk;379825]Dobrý den, dneska jsem objevil nový CA modul IRDETO EUROCAM+ SMARDTV, nemáte s tím někdo zkušenosti? Píšou že určen speciálně pro TV se satelitním tunerem a měl by rychle přepínat kanály....[/quote]

Já používám s ICE kartou modul viz obr. níže. Není sice stoprocentní, ale zatím mi z testovaných modulů dopadl nejlépe. Čekám sice na nový SMIT, ale EUROCAM+ si na otestování půjčím.
SMARDTV.jpg
KamilZ (10277)|24.11.2011 07:56
[quote=R.e.z.y;379890]Ahoj,
mam tohle: http://www.mascom.cz/sat/_CI_moduly/_CryptoWorkMascom.htm
[/quote]
Já se ptal na kartu (tu, co máš od Skylink), tohle je CA modul. Co přesně máš na kartě napsané? Viz tohle: http://www.skylink.cz/web/structure/61.html
R.e.z.y (10)|24.11.2011 09:59
Jo promin :-)
Mam tuhle: 3) Nová karta Skylink (Irdeto)
http://www.skylink.cz/web/document/cms_library/133.jpg
V tom by jako taky mohl byt problem? Jakou bych mel mit? Diky
R.e.z.y (10)|24.11.2011 16:18
Ahoj,
tak sem se konecne dockal nez dostali nove moduly tam kde jsem to puvodne koupil.
Zapujcili mi tento: viz obrazek a vsechno konecne funguje bezproblemu. Zkousel sem jeste jeden modul nevzpomenu si na typ bohuzel ale taky mi nesel Kazdopadne Irdeto je novinka a jeste to neni vychytany a hlavne to neni kompatibilni mezi jednotlivymi komponentami jako TV + Modul + Karta No hruza Je to proste loterie Nekomu to funguje tak tak a nekomu s tim samym ne a zase mu funguje jina kombinace Fakt nevim co si o tom myslet :-) ale hlavne ze uz mi to konecne funguje bez problemu. Kazdopadne moc diky za ochotu.
ca_modul_irdeto_smit_ci__cslink_i_skylink_ready_.jpg
jirkaradsamsung (8)|24.11.2011 18:51
[quote=R.e.z.y;380018]
Zapujcili mi tento: viz obrazek a vsechno konecne funguje bezproblemu. .[/quote]

takze jedine vychodisko je, koupit novej...

budes jeste testovat ten od Mascomu ?
R.e.z.y (10)|24.11.2011 20:18
[quote=jirkaradsamsung;380041]takze jedine vychodisko je, koupit novej...

budes jeste testovat ten od Mascomu ?[/quote]

Ahoj, ten od mascomu uz bohuzel ne trapil sem se se dvema vice nez dva tydny a bez uspechu.
Proste je to bohuzel nevysvetlitelne.... Jde o to ze Irdeto je novinka a neni to vychytany takze ta kompatibilita bohuzel taktez pokulhava. Nekomu ten dekoder mascom jde bez problemu ja sem zkousel dva kdyby nahodou s prvnim byly problemy a taky ten druhy nesel Pak sem zkousel jeste jeden Cryptoworks EUROCAM SMARDTV Irdeto viz obrazek a ten mi ani neprecetl tu skylink kartu co mam :-) No a pak dostali dalsi ten skylink dekoder a ted uz mi to konecne funguje a nepise mi to zadny zakodovany signal :-) Ono je to bohuzel slozite kazdy stat pouziva svoje kodovani my mame irdeto ale v nemecku maji neco jineho ve francii neco jineho atd... takze vyrobcum satelitu se nevyplati vyrabet produkty presne pro danou zemi. takze proto se delaji ty dekodovaci moduly. No a kdyz nekdo prijde s novinkou jako u nas irdeto tak to holt chvili trva nez to prodejci zacleni do svych produktu neda se nic delat. Kazdopadne nemusis kupovat novy modul za 900,- nebo co to stoji Staci kdyz si ho jen vymenis jako ja a bez problemu Ja sem mel ochotneho prodejce rekl nefunguje nevadi zkusime jinej no a zkouseli sme az dneska mi to konecne funguje. takze zkus taky jiny a uvidis Myslim ze ve vymene toho moduly by nemel byt problem.
Tak dej vedet jak jsi pochodil
Zatim
cryptoworks-eurocam-smardtv-irdeto-v402006.jpg
R.e.z.y (10)|24.11.2011 20:28
Jeste sem zkousel ten mascom aktualizovat pres satelit stanici ORF vzdycky mi to stahlo aktualizaci ale pri nasledne instalaci mi to hodilo Error a nic Tak nekomu to funguje a me bohuzel ne :-( Je to holt novinka tak snad brzy to vychytaji ale to se pochopitelne projevi az u novych produktu.
golfLC (1941)|24.11.2011 20:52
[quote=R.e.z.y;380077]Jeste sem zkousel ten mascom aktualizovat pres satelit stanici ORF vzdycky mi to stahlo aktualizaci ale pri nasledne instalaci mi to hodilo Error a nic Tak nekomu to funguje a me bohuzel ne :-( Je to holt novinka tak snad brzy to vychytaji ale to se pochopitelne projevi az u novych produktu.[/quote]

Moduly Mascom začali robiť problémy od určitej série, píše sa o tom v sekcii DVB-S v téme Technisat Digit ISIO, kde to potvrdzuje priamo servis center z omka....
jirkaradsamsung (8)|24.11.2011 22:02
no ja mam ten modul tri roky, takze mi to asi nikdo nevymeni...
bastlir (3245)|24.11.2011 23:32
[quote=R.e.z.y;380018]Ahoj,
tak sem se konecne dockal nez dostali nove moduly tam kde jsem to puvodne koupil.
Zapujcili mi tento: viz obrazek a vsechno konecne funguje bezproblemu. Zkousel sem jeste jeden modul nevzpomenu si na typ bohuzel ale taky mi nesel Kazdopadne Irdeto je novinka a jeste to neni vychytany a hlavne to neni kompatibilni mezi jednotlivymi komponentami jako TV + Modul + Karta No hruza Je to proste loterie Nekomu to funguje tak tak a nekomu s tim samym ne a zase mu funguje jina kombinace Fakt nevim co si o tom myslet :-) ale hlavne ze uz mi to konecne funguje bez problemu. Kazdopadne moc diky za ochotu.[/quote]

Jasně, SMIT funguje bezvadně, ale zkusil jsi PVR (nahrávání)?
Neříkej, že ho máš s novým FW, který zatím nemůžem od Korejců vydolovat.
lukasbc (9)|25.11.2011 12:49
Pánové,taky uvažuji v blízké budoucnosti o nějakém modulu,ale jak je to s nahráváním ze satelitu (mám D6530)??někde jsem četl že nemožné někde zase jen omezeně.Tak jak je to?Nyní čučím přes showbox - sice SD,ale obraz je pěkný,nahrávání funguje včetně sharingu,který bych klidně oželel,ale nahrávání oželet teda nechci..
Díky za info
interfernet422 (1575)|25.11.2011 12:58
Vem peníze co máš na modul, dolož a kup externí stb s pvr přípravou a certifikovanou čtečkou. Nebudeš litovat a řešit problémy.
ka-spel (68)|25.11.2011 13:05
Přesně tak. Ta úspora jednoho ovladače v podobě předraženého satelitu s omezenými funkcemi a nekompatibilitou za to nestojí. Vždyť i obyčejný Ferguson Arriva za 2500 IRDETO umí a nabídne víc (nejen to nahrávání bez omezování).
lukasbc (9)|25.11.2011 13:23
tedy raději zatím zůstanu na svém showboxu a ještě vyčkám až se dořeší i "certifikace" a další detaily u HD satelitů.Díky za info
R.e.z.y (10)|25.11.2011 14:05
[quote=bastlir;380114]Jasně, SMIT funguje bezvadně, ale zkusil jsi PVR (nahrávání)?
Neříkej, že ho máš s novým FW, který zatím nemůžem od Korejců vydolovat.[/quote]

Ou nestras ze me cekaji jeste dalsi problemy. No to sem jeste nezkousel Musim si jeste poridit externi disk Jen nerozumim jaky problem muze zpusobit dekodovaci modul pri nahravani. To snad na to nema vliv.
KamilZ (10277)|25.11.2011 14:19
[quote=R.e.z.y;380209]Jen nerozumim jaky problem muze zpusobit dekodovaci modul pri nahravani. To snad na to nema vliv.[/quote]
Pročti si tohle:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29286-technisat-technistar-s1
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29700-nahravani-programu-ze-satelitu
A diskuzi ohledně ISIO:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/27716-technisat-digit-isio-s1-zkusenosti
bastlir (3245)|26.11.2011 00:37
[quote=R.e.z.y;380209]Ou nestras ze me cekaji jeste dalsi problemy. No to sem jeste nezkousel Musim si jeste poridit externi disk Jen nerozumim jaky problem muze zpusobit dekodovaci modul pri nahravani. To snad na to nema vliv.[/quote]

No bohužel tě nestraším. Nechápu proč, ale skutečně funkci PVR modul ovlivňuje. Zprvu jsem byl SMITem nadšený, jak se hned všechno se vším od počátku našlo, ale jen do doby, kdy jsem chtěl nahrávat.
Radom01 (109)|29.11.2011 17:41
[quote=R.e.z.y;380018]Ahoj,
tak sem se konecne dockal nez dostali nove moduly tam kde jsem to puvodne koupil.
Zapujcili mi tento: viz obrazek a vsechno konecne funguje bezproblemu. Zkousel sem jeste jeden modul nevzpomenu si na typ bohuzel ale taky mi nesel Kazdopadne Irdeto je novinka a jeste to neni vychytany a hlavne to neni kompatibilni mezi jednotlivymi komponentami jako TV + Modul + Karta No hruza Je to proste loterie Nekomu to funguje tak tak a nekomu s tim samym ne a zase mu funguje jina kombinace Fakt nevim co si o tom myslet :-) ale hlavne ze uz mi to konecne funguje bez problemu. Kazdopadne moc diky za ochotu.[/quote]

Fuguje ti aj nahrávanie. Pretože by som ho rád vymenil za starší fialový SMIT kde nahrávanie nejde. Pozeral som rozdiel v SW a starší má verziu 4.2.1 a ten tvoj 4.2.4.3. Preto by som rád vedel, či na tomto novom ide nahrávanie. Ja to potrebujem na Samsung 46D8000. Predpokladám, že aj ty máš D-čkovú sériu.