Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG Recorder + O2 TV

DaveCZE (2)|25.9.2009 20:40
Zdravim,
koupil jsem LG Recorder RHT498H a potřeboval bych poradit s nastavenim O2 TV, abych mohl nahrávat přes časovač. Totiž když jsem dal vyhledávat programy tak mi to žádné nenašlo a proto nemůžu nahrávat. Jde mi nahrávat pouze když na ten kanál koukám. Nemůžu nastavit čas od kdy nahrávat. Napíše mi to, že nejdříve musím najít kanály.
Děkuji moc za případné rady.
MONYS (460)|27.9.2009 18:21
[quote=DaveCZE;241971]Zdravim,
koupil jsem LG Recorder RHT498H a potřeboval bych poradit s nastavenim O2 TV, abych mohl nahrávat přes časovač. Totiž když jsem dal vyhledávat programy tak mi to žádné nenašlo a proto nemůžu nahrávat. Jde mi nahrávat pouze když na ten kanál koukám. Nemůžu nastavit čas od kdy nahrávat. Napíše mi to, že nejdříve musím najít kanály.
Děkuji moc za případné rady.[/quote]Nahrávat můžeš pouze ten kanál na který máš přepnuto !!Platí to jak u satelitu tak i u O2!!!
Pitomec (10211)|27.9.2009 20:12
Tuším i O2 už nabízí 2 samostatné programy přes IPTV (u satelitu a DVB-T to pak řeší dvoutunerové receivery).
DaveCZE (2)|30.9.2009 20:43
Děkuji za odpovědi,
takže jestli jsem to pochopil tak mi časový nahrávání nepůjde a musím počkat až na digitální vysílání.
Pitomec (10211)|30.9.2009 20:49
To ti pak ale stejně vyřeší jenom nahrávání těch programů, jenž se v DVB-T vysílají (nikoliv plnou nabídku co O2 TV nabízí) a navíc DVD rekordér neumí záznam přímo streamu vysílání, takže je to takové nahrávání na dvě věci. Radši vzít PVR s možností připojení k PC a ideálně ten PVR satelitní.