Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

čím editovat video v MOV?

fama (2)|29.6.2006 02:02
Mám foťák,který ukládá videosekvence ve formátu MOV.Zkoušel jsem to editovat v Nero Vision Express,ale někdy se mi ztrácí zvuk,ale hlavně při exportu hotového projektu do jakéhokoliv formátu se mi to vždycky kousne a zmrší.Možná mám slabý počítač?-P3 1GHz,380MB na RAMce.
Zkoušel jsem i převádět MOV na AVI pomocí RAD Video Tools,a editovat ve Windows Movie Maker,ale při převodu z MOV na AVI se mi každý třetí až pátý soubor zmrší(zpomalený obraz,nebo chybí zvuk,nebo chybí všechno).
Poraďte mi prosím někdo jednoduchý editor,který by zvládl MOV,nebo nějaký jednoduchý převodník na AVI,a nebo nějakou fintu,aby mě MOV chodily i v Windows Movie Makeru.
Dík
jojto (865)|29.6.2006 05:19
Tymto to preved do AVI (bez rekompresie video stremu), mozes i pospajat. Strihaj vo VirtualDub-e a nainstaluj si ffdshow. Pokial chces kukat na CRT TV, tak framerate pouzi 25 (ak je zdroj 30fps).

http://sourceforge.net/projects/mp4cam2avi/
fama (2)|29.6.2006 21:52
díky,právě jsem odskoušel ten konvertor z MOV na AVI a funguje perfektně.
Dík
ai (2993)|29.6.2006 23:26
Adobe Premiere 6.5, nastavis projekt podle parametru videa
Lubi (408)|1.7.2006 03:15
[quote=ai]Adobe Premiere 6.5, nastavis projekt podle parametru videa[/quote]

:-k ...kdyz uz, tak bych radeji doporucoval vPro a nebo vPro2, pac rozdil je vice nez patrny.
ai (2993)|1.7.2006 04:04
Jaky rozdil bude patrny ?
Pro to bude rendrovat cele , ale verze 6.5 jen zmeny, na bliti to bude z Pro ...
belda (1)|12.6.2008 19:14
adobe premiere, ten clovek nechce strihat profi vide a asi si nebude chtit kupovat adobe premier, a pokud se snazite tomu cloveku doporucit, torrent/dc, tak vezte, ze tim ho navadite k trestnemu cinu
Gounesek (29)|15.6.2008 23:26
Ale pokud by to tahal z Rapidu tak uz to trestny cin neni :-))))
MIHI (940)|15.6.2008 23:30
[QUOTE=Gounesek;181609]Ale pokud by to tahal z Rapidu tak uz to trestny cin neni :-))))[/QUOTE]

Samotný stahování sice ne (a to i u DC nebo torrentu), ale cracknutí a užívání jo.
appalacio (201)|19.6.2008 13:38
trochu na vysvětlenou..
co se týká audia a videa, pokud ho nesdílíte, není trestné ho stahovat
(DC, torrenty atd. je sdílení) rapidshare je v poho

jiná situace je u softwaru, kde tento nesmíte ani stahovat natož nabízet, v tomto případě i rapidshare je problém. Samozřejmě jiná situace je, kdy sám autor nabízí verzi softwaru ze sítě, případně pokud se nejedná o komerční software atd. Jinak jakékoliv stahování softwaru i když ho nepoužijete je trestné neboť se jedná o porušení licence...