Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD-lab, menu, smyčka, úvodní video nepřetáčet, automatické přehrání

lajdak (61)|26.3.2008 11:03
Ahoj, mám jen několik dotazů k DVD-lab, prosím o pomoc.
1) Jak dát do pozadí menu video tak, aby se smyčka na konci přehrávání vždy prolnula plynule s opětovně přehrávajícím se začátkem? Jde to vůbec?
2) Jak udělat, aby se úvodní video, které tam mám ještě před naběhnutím samotného menu přehrávalo tak, že nepůjde přetočit dopředu a ani ho přeskočit? Dělají se tak hlavně projekty, kdy je na začátku nějaká reklama na firmu nebo další projekty......
3) Když tam mám to úvodní video před menu, nechce se mi spustit automaticky samo, ale čeká to na spuštění play, jak to udělat, aby se přehrálo automaticky po spuštění disku a pak naběhlo hlavní menu????

.....Díky díky díky...... L......
artam (1147)|26.3.2008 13:47
Už dávno som síce v DVDLab nerobil, ale ešte ho stále mám v pc, tak som ho oprášil a možno moja odpoveď bude stačiť :).
1. Daj mpeg klip do backgroundu v menu, potom na záložke connections použitím nástroja Draw Links myšou pretiahni link z výstupu (to je taká bodka vpravo na objekte, predstavujúcom menu) na vstup, čiara sa pomenuje ako LOOP.
2. Pravým klikom na objekte otvor menu UOPs & Settings a zakáž jednotlivé akcie v sekcii Prohibit poor users from doing (celkom trefne pomenované).
3. Úvodné video daj do samostatného title (napr ak hlavné video bude VTS1, úvodné daj ako VTS2), potom pravým klikom daj Add -> Add Command Object -> In VMG Domain vytvor dva command objekty. Do prvého presmeruj First Play a z výstupu bude link na VTS2. Z výstupu z VTS2 dak potom link do druhého command objektu a z jeho výstupu daj linku do Root Menu.

Napríklad viď obrázok. Toto je len jedna z možností, kombinácií je viac.
dvdlab_menu.png
lajdak (61)|26.3.2008 13:57
Děkuji moc, hned dnes vyzkouším, co to udělá..... Díky.
Pytkin (7947)|26.3.2008 23:06
1. Neda sa to spravit plynule .. Vzdy bude vidiet seknutie .. hlava dvd prehravaca sa musi presunut na ine miesto .
Din0 (176)|27.3.2008 10:43
Kdyz jsem uz u toho DVD Lab pro tak kdyz jsem ted delal DVD tak jsem delal taky podklad v menu motion mpeg, ale pri te rekompresi kdy se vytváří motion menu mi ho to vzdycky o neco zkratí ze začátku, a to stejne mi udelalo v VMG menu kde byl jen mpeg...
Teprve v nem zacinam tak zkousim a tapu a okukuji návody co jsem kdysi stahl
artam (1147)|27.3.2008 11:25
Pytkin:
1. To je pochopiteľné a preto sa to robí tak (možno si si všimol na mnohých DVD), že všetky takéto menu majú na konci zvuk fade-out a na začiatku fade-in a video sa spravidla končí a začína rovnakým statickým záberom.
stayman (12393)|27.3.2008 11:45
A cells (casti u jedneho menu, alebo skor videa+tlacitko) sa pri tom plynulom prehrani nedaju nejak vyuzit?
Pytkin (7947)|27.3.2008 13:51
artman : iste .. Ale odpoved na Lajdakovu otazku je , ze sa to neda ..
stayman (12393)|27.3.2008 16:52
[QUOTE=Pytkin;170631]artman : iste .. Ale odpoved na Lajdakovu otazku je , ze sa to neda ..[/QUOTE]

a skusal si to s tymi cells ?
Pytkin (7947)|27.3.2008 17:36
stayman : s tymi cells som vobec nepochopil , co pises ..
stayman (12393)|27.3.2008 18:03
cells, su casti "mensie" ako trebars kapitoly. Mensie, je myslene tym, ze ich vlastne uzivatel snad ani nemoze beznym DO ovladat, ale su trebars vnorene do kapitol, resp. do viacvrstvych menu, kde to funguje bez prerusenia zvuku a obrazu !!! Existuje kopec DVD, kde tie cells ti vlastne dovoluju prehrat prave tebou zvolene casti,, a napadlo ma, ak by sa dal do videostopy button, slo by to ovladat v realnom case... Nechce sa mi nad tym premyslat, ale malo by to ist vyrobit, no DVDA nevie pracovat na urovni cells,a le DVDLab ano, len neviem, ci vie dat zase button do videa.
clee (6592)|27.3.2008 18:22
button do videa ve verzi 2.3 uz tusim umi
Pytkin (7947)|27.3.2008 19:48
stayman : jo ja chapem co su cells .. len nechapem ako to s tym suvisi .. proste prehravac prehrava video a musi sa vratit na zaciatok .. jedine ze by mal daku cache a v nej by to mal nacitane , kym sa hlava nepresunie inde ..
stayman (12393)|27.3.2008 20:06
[QUOTE=Pytkin;170698]stayman : jo ja chapem co su cells .. len nechapem ako to s tym suvisi .. proste prehravac prehrava video a musi sa vratit na zaciatok .. jedine ze by mal daku cache a v nej by to mal nacitane , kym sa hlava nepresunie inde ..[/QUOTE]

No to tak nefunguje, proste moze skakat na ktore chce cells, bez toho, aby si to poznal na zvuku, ci obraze. Vravim, neviem ti to vyvsetlit, dalsiu zimu, a ked nahodou nebudem mat co robit, tak to skusim, vydrz, je to len tristvrte roka.. (srandujem):P
Pytkin (7947)|27.3.2008 21:26
stayman : neviem .. ale nezda sa mi to .. to by potom authoringove programy umoznovali robit plynule loopy .. a umoznuje to daky ? cells mozes mozno preskakovat vramci dakeho maleho balika dat .. ale minutovy loop si nemozes player drzat v pamati ..
stayman (12393)|27.3.2008 21:42
[QUOTE=Pytkin;170716]stayman : neviem .. ale nezda sa mi to .. to by potom authoringove programy umoznovali robit plynule loopy .. a umoznuje to daky ? cells mozes mozno preskakovat vramci dakeho maleho balika dat .. ale minutovy loop si nemozes player drzat v pamati ..[/QUOTE]

a preco by si to musel drzat v pamati? Sak ide po navigacii (po tych cells) tak, ako mu prikazes ! A ver, ze take DVD su, teraz si spominam s tym vlakom rozpravku, ta bola cela tak robena, s tymi cells, sa menili pocas filmu zabery podla toho, co si zvolil, bez skokov v obraze a vo zvuku. Tie cells su v ramci jednej domain a jedneho VTS
Pytkin (7947)|27.3.2008 21:57
stayman : to je ok .. to mas ako multiangle .. ale pri loopovani je to podla mna trosku ine ..
stayman (12393)|27.3.2008 22:11
[QUOTE=Pytkin;170723]stayman : to je ok .. to mas ako multiangle .. ale pri loopovani je to podla mna trosku ine ..[/QUOTE]

angle je tiez nieco ine :D Toto DVD bolo vyrobene aktivnymi prikazmi (podmienkami) pre tie cells a ku nim si sa nedostal prepinacom angle. :D
StD (8612)|28.3.2008 07:23
@Pytkin: Vzdyt i jednotlivym Cells muzes prirazovat Pre- a Post-Commandy. Alespon ve Scenaristu mohu...
ai (2993)|28.3.2008 14:51
Multiangle nebo jine verze videa (jde vypnout prepinani na DO).Nejaky buffer asi funguje na ten multiangle , kde jsou streamy rozsekane ale jen na ty kraticke useky. A to jde porad o posun hlavy vpred, musi stejne skocit na I-frame (v PAL obycejne co kazdych 12 framu , NTSC 15). Buffer na to nekolika sekundove video neni (chyba DVD video nebo nestiha to cist dost rychle ?), kdyby to slo, tak tu mame super seamless loopback urcite uz k videni.
StD (8612)|28.3.2008 15:14
@ai: Ja pouzivam PostCommand vzdy u posledni Cell pri prechodu na dalsi PGC (nebo do Menu) prave pro ten "temer" Seamless Playback - kdyz se natahne z PGC je to znatelne linejsi.
stayman (12393)|28.3.2008 15:17
Vy tomu vobec nerozumiete, ziadne angle, ziadne podmienky, tie proste zada niekto po stisku toho buttonu a az tak sa prehra dalsia cast, tych casti tam samozrejme bude nekonecno, bez navysenia velkosti DVD. Trochu treba pouzit logiku a pojde to. ;)
ai (2993)|28.3.2008 16:59
logiku postradas v prve rade ty sam, nevim proc tady pripominas nejake buttony, cells, DVD s jinymi verzemi, kdyz ve vlakne jde rec o seamless loopback, kde potrebujes bud buffer na treba 15s nebo hlava musi letet nekonecnou rychlosti na zacatek smycky
stayman (12393)|28.3.2008 18:22
[QUOTE=ai;170799]logiku postradas v prve rade ty sam, nevim proc tady pripominas nejake buttony, cells, DVD s jinymi verzemi, kdyz ve vlakne jde rec o seamless loopback, kde potrebujes bud buffer na treba 15s nebo hlava musi letet nekonecnou rychlosti na zacatek smycky[/QUOTE]

Ano, navazoval som na ineho prispevok, takze to zrejem tvoja logika nepochopi.\\/
StD (8612)|28.3.2008 19:31
@Stayman: Pokud plati toto - Quote: ...navazoval som na ineho prispevok; - tak priste laskave napis, komu je to urceno. THX
Pytkin (7947)|29.3.2008 00:21
stayman : diskusia ale bola skutocne o plynulom loopovani ..

STD : jo ja chapem ze commandy vies zavesit aj na cells .. s nimi to tu ale zamotal stayman .. Otazkou bolo ci sa da spravit hladky loop .. ja od zaciatku tvrdim ze sa neda , lebo sa citacia hlava musi presunut na ine miesto ..
stayman (12393)|29.3.2008 02:07
Vravim o cellsoch preto, ze tam tie prerusenia nemas, no a kedze ste tu sami logici, tak vas mohlo napadnut, ze aj loop mozes spravit pomocou nich, viacero menu, alebo videi si mozes predsa skopcit za sebou, kolko potrebujes, bez navysenia velkosti DVD, pokial sa jedna o to iste, resp. vsetko ak mas pripravene, tak kopcit mozes tie videa, menu (casti) kolkolen chcete. Beznym sposobom vsak tu plynulost urcite nedosiahnete. Je kopec DVD, kde su hry a taketo menu.

To ai: nechapem, co mi ty vypisujes vobec nejake SZ, navyse ja som ta upozornil v DISKUSII, ze mas odpovedat aspon tam, kde sa ta nieco pytaju a ani to nie si schopny, a tuto to vlastne cele obratis este aj proti mne. Kto si vlastne? Prezleceny Krtek? :-k Uz v minulosti som ta upozornil, ze mas tendencie byt otravne osobny, sam si to uznal a sklapol, mohol by si sa tak zachovat aj teraz,alebo mas aj s tym nejaky problem? \\/
StD (8612)|29.3.2008 07:13
@Pytkin: Ja s tim PostCommandem z posledni Cell na dalsi PGC dosahuji NonSeamless prehravani filmu, ze ten prechod nepostrehnes, je-li to spravne strizene. Tak nevidim duvod, proc by to neslo i u Menu. Ostatne poslednim PostCommandem z posledni Cell PGC to taky vzdy posilam nazpet do Menu, kdyz uz se s nim u nekterych serialu musim sr*t...
ai (2993)|29.3.2008 14:39
[QUOTE=stayman;170843]Vravim o cellsoch preto, ze tam tie prerusenia nemas, no a kedze ste tu sami logici, tak vas mohlo napadnut, ze aj loop mozes spravit pomocou nich, viacero menu, alebo videi si mozes predsa skopcit za sebou, kolko potrebujes, bez navysenia velkosti DVD, pokial sa jedna o to iste, resp. vsetko ak mas pripravene, tak kopcit mozes tie videa, menu (casti) kolkolen chcete. Beznym sposobom vsak tu plynulost urcite nedosiahnete. Je kopec DVD, kde su hry a taketo menu.
\\/[/QUOTE]

Muzes mi vysvetlit jak skopcit cells za sebou bez navyseni velikosti DVD, jakou reci tady mluvis? Pseudo matematickou ? Muzes vytvorit jine verze ve videu i nestajnych delek, ale kazde originalni nove video navysi velikost DVD. Navic musi byt nakouskovane za sebou aby ta hlava jen preskakovala verze streamu, ktery nepotrebuje, tedy ne jakychsi nekonecnych velikosti jak pises jinde. To ovsem doma dostupnym softem neudelas, mozna ze TFEDITDVD na Mac to dokaze, nevim presne.
Proc tu porad o tom mluvis, a nechapes , ze to nema nic spolecneho z loopback? Vsimni si, napsal jsem tu jen jednou , ze tomu nerozumis ? NENAPSAL. Protoze to je zasada slusneho chovani a ne hulvatsvi, jedna se o diskuzni fora a ne konference jakychsi teorii, soutezi kdo co cemu rozumi, u tebe to neni problem rict jednomu rict opakovane a neustale to propirat.

[QUOTE=stayman;170843]
To ai: nechapem, co mi ty vypisujes vobec nejake SZ, navyse ja som ta upozornil v DISKUSII, ze mas odpovedat aspon tam, kde sa ta nieco pytaju a ani to nie si schopny, a tuto to vlastne cele obratis este aj proti mne. Kto si vlastne? Prezleceny Krtek? :-k Uz v minulosti som ta upozornil, ze mas tendencie byt otravne osobny, sam si to uznal a sklapol, mohol by si sa tak zachovat aj teraz,alebo mas aj s tym nejaky problem? \\/[/QUOTE]

Ty vis jak jsem schopny prekladat z anglictiny ? Vis kulove. Ty vis jak jsem schopny rozumet anglickemu textu? Vis kulove. Vis proc jsem pastnul ten anglicky text ? 2 duvody. 1.Protoze tim se vlastne nedopoustim chyb. Ja uz ziju vic jak 12 let v US a opravdu nevim i zakladni ceske terminy v oboru. Anglicky text se mi jevi srozumitelnejsi. 2. To bylo vlakno o EX1 , tedy tazatel a prispivajici neco o videu vi. Zadny wiki a google konzultovat nebudu, nakonec to stejne splnilo ucel. Mozna , kdyby by KROME TEBE me v tom vlaknu napsal o cem je rec RAD BYCH MU POMOHL, ovsem jak SAM VIS reakce v tom vlaknu KROME TVYCH byly jine, nez naznacujes v te quotaci. Kdybych byl ve vlakne poradte kameru do 15.000 a ne o uzivateli EX1, tak mu to napisu jinak. Jen diskuter tvych kvalit rozebiraneco podobnym stylem a vubec si nepripusti myslenku, ze mu nekdo neodpovida, protoze je mu ukradeny a lhostejny, protoze ho sleduje co dela na netu nekolik let. Staci ?
Pytkin (7947)|29.3.2008 17:31
[QUOTE=stayman;170843]Vravim o cellsoch preto, ze tam tie prerusenia nemas, no a kedze ste tu sami logici, tak vas mohlo napadnut, ze aj loop mozes spravit pomocou nich, viacero menu, alebo videi si mozes predsa skopcit za sebou, kolko potrebujes, bez navysenia velkosti DVD, pokial sa jedna o to iste, resp. vsetko ak mas pripravene, tak kopcit mozes tie videa, menu (casti) kolkolen chcete. Beznym sposobom vsak tu plynulost urcite nedosiahnete. Je kopec DVD, kde su hry a taketo menu.[/QUOTE]

Ja som teda este nevidel DVD , kde by bol loop dokonaly a nevidel si ho .. Ak teda samozrejme nejde do stilky a ticha ..
Pytkin (7947)|29.3.2008 17:34
STD : To je zaujimave .. JE to fakt neviditelne ? Skus spravit daky pokus .. VIdeo kde bude trebars kraulovat text zlava do prava a potom naspat .. posledny frame daj prec (aby to dokonale loopovalo) .. K tomu daky hudbu , opat dokonale loopujucu .. Hod tam ten postcommand a vygeneruj dvd .. A supni dakde .. To by som rad videl .. JA v mojom authoringu nie som schopny pisat postcommandy ..
StD (8612)|29.3.2008 18:29
@Pytkin: Tak se zeptej 666dia, at ti to predvede. Ja se ke svymu Scenaristu z Londyna vratim az pristi tyden a cekaj tam na mne 2 HDD plne nedodelanych veci z unora a brezna a dalsi si uz tady balim do tasky, takze na srandicky a hokus-pokusy nebudu mit cas - BTW: i kdybych udelal takovou blbost, jako chces, tj. pohybujici se text do Menu, tak bych rozhodne Frame neubiral, ale aspon 3 pridal (0.12 sekundy), aby se to prekryvalo. Zkus si stopnout sve mrknuti oka.
stayman (12393)|29.3.2008 23:09
[QUOTE=ai;170868]Muzes mi vysvetlit jak skopcit cells za sebou bez navyseni velikosti DVD, jakou reci tady mluvis? Pseudo matematickou ? Muzes vytvorit jine verze ve videu i nestajnych delek, ale kazde originalni nove video navysi velikost DVD. Navic musi byt nakouskovane za sebou aby ta hlava jen preskakovala verze streamu, ktery nepotrebuje, tedy ne jakychsi nekonecnych velikosti jak pises jinde. To ovsem doma dostupnym softem neudelas, mozna ze TFEDITDVD na Mac to dokaze, nevim presne.
Proc tu porad o tom mluvis, a nechapes , ze to nema nic spolecneho z loopback? Vsimni si, napsal jsem tu jen jednou , ze tomu nerozumis ? NENAPSAL. Protoze to je zasada slusneho chovani a ne hulvatsvi, jedna se o diskuzni fora a ne konference jakychsi teorii, soutezi kdo co cemu rozumi, u tebe to neni problem rict jednomu rict opakovane a neustale to propirat.[/QUOTE]

Ako chces o probleme debatovat, ked nevies ani precitat slovo "skopci". Ak si ho aj precital, tak ako chces o probleme debatovat, ked ani nevies, ze opakujuca sa cast nenavysuje velkost DVD, je v jednej VTS a tudis ani nijak neprerusuje prehravanie. Takze si o tom nieco nastuduj a mozeme pokracovat.B-)
stayman (12393)|29.3.2008 23:10
[QUOTE=ai;170868]Ty vis jak jsem schopny prekladat z anglictiny ? Vis kulove. Ty vis jak jsem schopny rozumet anglickemu textu? Vis kulove. Vis proc jsem pastnul ten anglicky text ? 2 duvody. 1.Protoze tim se vlastne nedopoustim chyb. Ja uz ziju vic jak 12 let v US a opravdu nevim i zakladni ceske terminy v oboru. Anglicky text se mi jevi srozumitelnejsi. 2. To bylo vlakno o EX1 , tedy tazatel a prispivajici neco o videu vi. Zadny wiki a google konzultovat nebudu, nakonec to stejne splnilo ucel. Mozna , kdyby by KROME TEBE me v tom vlaknu napsal o cem je rec RAD BYCH MU POMOHL, ovsem jak SAM VIS reakce v tom vlaknu KROME TVYCH byly jine, nez naznacujes v te quotaci. Kdybych byl ve vlakne poradte kameru do 15.000 a ne o uzivateli EX1, tak mu to napisu jinak. Jen diskuter tvych kvalit rozebiraneco podobnym stylem a vubec si nepripusti myslenku, ze mu nekdo neodpovida, protoze je mu ukradeny a lhostejny, protoze ho sleduje co dela na netu nekolik let. Staci ?[/QUOTE]

No koment, proste vyhovorky. Verejne ta upozornujem, diskutuj, aspon na to, na co sa ta pytaju a nevypisuj ulisne SZ \\/
Pytkin (7947)|30.3.2008 00:33
STD : prekryvat sa to nemoze .. lebo uvidis zaseknutie .. Neviem ako dvd prehravac prehrava content .. do akeho velkeho bufru si to uklada .. ale seek mechaniky mi stale pripada hrozne pomali na to aby to nebolo vidiet ..
ai (2993)|31.3.2008 18:21
seamless flag je snad na pripojeni PGC k PGC, nebo jeste k necemu jinemu?, Scenarist jsem jen kdysi zkousel samozrejme nastavil seamless flag mezi PGC, ovsem nastavit seamless a skocit nekde jinde na DVD (jestli to jde) neni vubec logicke,

doufam, ze se k tomu jeste nekdo vyjadri, treba kdo dela se Scenaristem, doufam, ze se zase neozve jako vzdy k veci Stayman, moderator nam promazal nasi "plodnou" diskuzi, s jeho vecnymi pripominkami , na ktere jeden kdyz odpovi tak jej mod smaze, cekam na tvou omluvu za to ze me nazyvas lharem, ten jediny off topic bych od nej vzal, postav se k tomu chlapsky, prosimte.
stayman (12393)|31.3.2008 23:38
[QUOTE=ai;171227]seamless flag je snad na pripojeni PGC k PGC, nebo jeste k necemu jinemu?, Scenarist jsem jen kdysi zkousel samozrejme nastavil seamless flag mezi PGC, ovsem nastavit seamless a skocit nekde jinde na DVD (jestli to jde) neni vubec logicke,

doufam, ze se k tomu jeste nekdo vyjadri, treba kdo dela se Scenaristem, doufam, ze se zase neozve jako vzdy k veci Stayman, moderator nam promazal nasi "plodnou" diskuzi, s jeho vecnymi pripominkami , na ktere jeden kdyz odpovi tak jej mod smaze, cekam na tvou omluvu za to ze me nazyvas lharem, ten jediny off topic bych od nej vzal, postav se k tomu chlapsky, prosimte.[/QUOTE]

Sak prave, ja som sa postavil ty si tvrdil opak a ja som to aj dokazal !!! Hladam prsia a idem sa do nich bit :cool:
stayman (12393)|31.3.2008 23:45
Na jinem foru podobneho nazvu te nechteji vubec videt a funguje to tam skvele.

A toto je tiez tvoje dalsie klamstvo !!!!! Takisto s tym vyrazenim z grafiky posudzujes JEDNOSTRANNE uz vysledok !!!!! Ty si nedas pokoj vsak? Posudzujes a vypisujes do for svoje silne obmedzene pohlady na vec!!!

Ano? Si stastny? A teraz sa maju vsetci z toho asi posrat, pritom niekomu ku stastiu staci aj ta kamera do vrecka,alebo taka, ktorou ty uplne opovrhujes, pretoze ty mas predpotopny SD shit. Takyto ludia ako ty s obmedzenym myslenim, nazormi jak pred.n.letopoctom, by snad nemali ani chodit na verejnost a mali by ostat niekde vo svojej kutici a vychutnavat si to svoje tak silne relativne stastie. Hroza, co ste niektori za "ludia", esteze si to nemusim pripustat do svojho zivota :-k
stayman (12393)|31.3.2008 23:48
A uz ti dam pokoj, si uplne chory clovek, na normalnu otazku, preco neodpovies a nespravis to, o co ta ziadam a bolo by to prinosne v danej diskusii mi pises nejake slabomyselne SZ o moralke a tvojichg stupidnych nazoroch, ked ani nevies, kolka bije. To ta nenapadne, ze nikto ti na to nie je zvedavy a este aj tym vlasten otravujes ludi? Sak si to hod a budes mat pokoj, nebudes musiet viac nad nicim premyslat, ked ani to ti nejde.
ai (2993)|1.4.2008 00:19
Dokazal jsi co ? Ze uvazuju o skoku z mista DVD na jine bez preruseni? Ty veris, ze hlava leti nekonecnou rychlosti, najde adresu bez preruseni? Jak ma tvuj player velky buffer ? O jake normalni otazce se tu bavis ? O tom jak funguje multiplay sem psal, jestli mod neco smazal nebo ne za to ja nemuzu.

Omluvit se neumis. Obvinit nekoho falesne umis.

Chory je kazdy kdo se s tebou bavi. To uz je znamo.
stayman (12393)|1.4.2008 00:25
[QUOTE=ai;171276]Dokazal jsi co ? Ze uvazuju o skoku z mista DVD na jine bez preruseni? Ty veris, ze hlava leti nekonecnou rychlosti, najde adresu bez preruseni? Jak ma tvuj player velky buffer ? O jake normalni otazce se tu bavis ? O tom jak funguje multiplay sem psal, jestli mod neco smazal nebo ne za to ja nemuzu.

Omluvit se neumis. Obvinit nekoho falesne umis.

Chory je kazdy kdo se s tebou bavi. To uz je znamo.[/QUOTE]

Toto nepotrebuje komentar, ty si zacinas prvy, rypes svojim slabomyslenym jednostranym "myslenim" ako Krtek a vsetko aj prekrutis a este aj snad ziadas vsetkych ostatnych, aby sa so mnou nebavili, to nema chybu :D:D:D

Ku tebe uz ziadny komentar a hled si svyho jo ? \\/
ai (2993)|1.4.2008 00:30
Ani jednou vetou ba i z dalky si nic nikomu nic nenabidnul , v cele diskuzi, ja si mam hledet svyho, kdyz se ti to nelibi? Tohle se ti nelibi byt soucasti DISKUZE, ze jo,

ptal jsem se te jestli uz vis jak funguje multiplay, neodpovidas, co si myslis, ze ja budu opdovidat na tve otazky a ty ne. Nemas to nejake prioritne pomotane v hlave.

kde komu rikam , aby se s tebou nebavil ? prosimte, falesne si me obvinil a pokracujes ve svem stylu dal a dale
kdo zacal prvy o logice diskutujicich, sz, grafice ?
stayman (12393)|1.4.2008 00:35
Uz som povedal, ku tebe ziadny komentar, a nie si obvineny, ale uz usvedceny a to je kapanek rozdiel B-)
ai (2993)|1.4.2008 00:37
Z Ceho ?
ai (2993)|1.4.2008 00:44
asi s diskuzi s tebou, ze jo
StD (8612)|7.4.2008 07:52
@Pytkin: Podívej se na Loop title-menu všech tří dílů Shaun the Sheep (produkce 2|Entertainment), jak to tam je udělané, že to absolutně ten 1 frame nepostřehneš...
Pytkin (7947)|8.4.2008 01:25
std : netusim kde by som to zohnal . nevies to hodit dakde ?
StD (8612)|8.4.2008 07:36
Tak to teda "neviem" - mám originalky...