Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dolby Digital ve Vegasu 5 nehraje?

vorlik (13)|27.7.2007 10:40
Mám problém, se kterým si nevím rady:
Kde mám ve Vegasu 5 něco špatně nastaveno, že mi videoklipy nahrané harddiskovou kamerou v mpeg-2 se zvukem v Dolby Digital 2k (=dvoukanálový) hrají bez zvuku? Jde o kamery jako např. Sony Handycam DCR-SR72E a podobné z této řady. Pinnacle Studio 9 a 10 s tím problém nemá, tam se jen musel aktivovat plugin pro Dolby Digital 2k, ale jak na to ve Vegasu 5 nevím. Poradí mi nějaká dobrá duše? Díky
stayman (12393)|27.7.2007 11:45
Hehe, musis pouzit najnovsiu verziu a nie predpotopnu 5.:D
vorlik (13)|27.7.2007 22:12
Sorry, nemám nejnovější verzi, ale jen tu předpotopní 5, ve které jsem dodnes spokojeně dělal a bohatě mi stačí, proto nechci platit něco nového jen kvůli Dolby Digital 2k. Proto taky tak naivní otázka.... :-(
stayman (12393)|28.7.2007 13:28
[QUOTE=vorlik;146709]Sorry, nemám nejnovější verzi, ale jen tu předpotopní 5, ve které jsem dodnes spokojeně dělal a bohatě mi stačí, proto nechci platit něco nového jen kvůli Dolby Digital 2k. Proto taky tak naivní otázka.... :-([/QUOTE]

Ono to totiz tam nejde, takze si ju pouzivaj dalej, ale si nestazuj.:D
vorlik (13)|28.7.2007 23:05
Nestěžuju si, hledám.... a pročítám zde různé diskuze kolem toho a narazil jsem na:
=============================================================
Fantas!

BOBA
ze si to ty...

But I can open an AVI file with AC3 audio in Vegas 5 after installing the AC-3 ACM Decompressor by fccHandler (http://fcchandler.home.comcast.net/AC3ACM/index.html).
That wasn't really the question but I thought I'd let you guys know anyway.
18-01-2006, 22:45
stayman

Ale to je AVI, to ti nebude fungovat u samostatnej AC3 a rozlozi to do jednotlivych kanalov?
======================================================================
Takhle by to náhodou nějak nešlo...??? Nějak zkonvertovat to mpeg ve VirtualDubModu do AVI? Či jinak?
Pořád se nechci smířit s tím, že Sony dělá kamery se zvukem, který v jejich softu nejde načíst... :-(
stayman (12393)|29.7.2007 10:59
[QUOTE=vorlik;146778]Nestěžuju si, hledám.... a pročítám zde různé diskuze kolem toho a narazil jsem na:
=============================================================
Fantas!

BOBA
ze si to ty...

But I can open an AVI file with AC3 audio in Vegas 5 after installing the AC-3 ACM Decompressor by fccHandler (http://fcchandler.home.comcast.net/AC3ACM/index.html).
That wasn't really the question but I thought I'd let you guys know anyway.
18-01-2006, 22:45
stayman

Ale to je AVI, to ti nebude fungovat u samostatnej AC3 a rozlozi to do jednotlivych kanalov?
======================================================================
Takhle by to náhodou nějak nešlo...??? Nějak zkonvertovat to mpeg ve VirtualDubModu do AVI? Či jinak?
Pořád se nechci smířit s tím, že Sony dělá kamery se zvukem, který v jejich softu nejde načíst... :-([/QUOTE]

Kamrey dela a aj soft, ale asi si nejak slabsie premyslajuci, ked ani nevies pochopit, ze to vie LEN novsia verzia.:-(