Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahrávání TV signálu na externí HD

xmarek2 (22)|3.11.2013 16:09
Ahoj.
Vlastním TV SHARP 40LE830, která neumožňuje nahrávání tv pořadů na exterák. Jsem u UPC a díky jejím zkripleným PVR boxům jsem přešel na CA modul (do CI+ slotu na tv). Teď řeším problém nahrávání tv pořadů. Teď dotaz: Pokud zakoupím (jakýkoli) MMC s DVB-T : budu moci vůbec naladit tv na MMC vzhledem k tomu že příjem mi "dekoduje"ten CA modul?
díky za odpověď..
Jirka
xmarek2 (22)|3.11.2013 16:33
Moc díky za rychlou odpověď.. . Jelikož se do půl roku stěhujem na samotu u lesa, nebudu se pouštět do neplánovaných akcí... Objednám znovu PVR od UPC a zatnu zuby. (koneckonců - potřebuji to jen kvůli nahrávání pro děti - Tučňáků a Spongeboba z Nickelodeonu)...:-) díky
bastlir (3245)|5.11.2013 22:22
[QUOTE=xmarek2;471622]Moc díky za rychlou odpověď.. . Jelikož se do půl roku stěhujem na samotu u lesa, nebudu se pouštět do neplánovaných akcí... Objednám znovu PVR od UPC a zatnu zuby. (koneckonců - potřebuji to jen kvůli nahrávání pro děti - Tučňáků a Spongeboba z Nickelodeonu)...:-) díky[/QUOTE]
Nechci ti do toho kecat, ale na samotě u lesa bude kabelovka? Nepřejdeš spíš na parabolu? Pak bys už mohl být "za vodou".